Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko 3 dni do końca Academy GT:wink:

moicz w rundzie 6-4 cię wyprzedziłem:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tylko 3 dni do końca Academy GT:wink:

moicz w rundzie 6-4 cię wyprzedziłem:decayed:

może dziś wieczorem odpalę :decayed: przez dzień nie miałem czasu a w nocy pracowałem :kwasny:

Opublikowano

Panowie jak z tym Academy w końcu jest, jak się tylko pojedzie "na złoto" to można tam wygrać jakieś auta i wtedy mamy je w garażu czy tylko chodzi o rywalizacje ON-Line?

Bo tak to szybko przejadę wszystkie konkurencje migiem i zgarnę to co dają za free :decayed:

Opublikowano

przejedź wszystko na złoto, dostaniesz auta, których po zakończeniu GT Academy będziesz mógł używać w GT5:wink:

fajnie bo w tych ostatnich rundach jest GTR 2012:kox:

Opublikowano
tylko 3 dni do końca Academy GT:wink:

moicz w rundzie 6-4 cię wyprzedziłem:decayed:

zawody przejechane 7 i 8 runda tak żeby było złoto :decayed:

Żółwiu runda 6-4 poprawiona :wink:

Opublikowano

Academy skończone całość na złotko ( czasy takie sobie na swoje umiejętności ).

Od chyba 5 lipca będzie można pobrać wygrane autka :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Żółwiu runda 6-4 poprawiona :wink:

i znowu zaczynasz?:grin:

Opublikowano

Żółwiu runda 6-4 poprawiona :wink:

i znowu zaczynasz?:grin:

hehe tylko jeden czas poprawiłem reszty nie ruszałem

Opublikowano

:dancing:może jutro też coś pojeżdżę:naughty:

20120623122.jpg

Opublikowano

podajcie swoje nicki w gt5

Opublikowano

Ok panowie, siadłem przez ostatnią godzinke po dluuugiej przerwie i wszystkie turnieje skończyłem, skończone za pierwszym lub drugim przejazdem tylko po to by złoto zdobyć i auta po academy odebrać :decayed:

Analizowalem wasze czasy z moimi kumplami z GT5.PL to średnio plasowaliscie się na 5-7 miejscach, prawie wszystkie miejsca ma Paweł "Gokebab" którego znam z turnieju u mnie w Krk który był w tamtym roku i wygrał go.

Ja by sprawdzić swoje umiejętności i czy dalej trzymam formę sprawdziłem na próbie 4-1 to wykręciłem pierwszy czas że wszystkich osób:D

Również tak z ciekawości na próbie 5-1 ^^

Więc widzę ze dużo czasów mógłbym wykręcić na pierwszym miejscu ale jakoś te academy mnie nie interesowało:)

Pozostałe czasy mam w drugiej dziesiątce przejechanie "od strzała" na złoto.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
podajcie swoje nicki w gt5

Czytaj forum :P

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=236194

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Analizowalem wasze czasy z moimi kumplami z GT5.PL to średnio plasowaliscie się na 5-7 miejscach

eeeeee to nie ma źle:kox:

jutro może jeszcze powalczę na 8-5, myślę że pierwsza 200 w polsce jest do ogarnięcia... czas rzędu 1:33.400 do wykręcenia:naughty:

wyzwanie?:naughty:

Opublikowano

Mówisz o tym ostatnim?:naughty:

Posiedzę nad nim jutro jak jeszcze tego nie wyłączą bo pisze że został jeden dzień i znajdę czas :wink:

Pierwszy raz jechałem tym GTR-2012 i muszę przyznać że inaczej się prowadzi, inne zawieszenie, moc, widać że nie tylko zmienili "obudowę" i za to kocham GT

Takie akcenty sprawiają że nie czujemy że mamy grę z końca 2010r a grę która cały czas "żyje" :)

A co do wyzwania to trzeba się w końcu razem ustawić z Przemkiem (moicz) i resztą która będzie chętna :kox:

Opublikowano
Mówisz o tym ostatnim?:naughty:

yep:wink:

Opublikowano

Ten Gokebab ma 4 czas na świecie, zresztą dwóch Polaków na pierwszych miejscach jak patrzyłem wcześniej :polew:

Opublikowano

dobra, będzie tego, kończę przygodę z GT Academy:decayed:

20120624125.jpg

Opublikowano

Ta pozycja jest brana pod uwagę za który wyścig?

I na którym trzeba być miejscu by dalej przejść?

Ja się teraz ścigałem ale na F1 GP Europy :decayed: trzeba było oglądnąć wyścig, jeden z najlepszych ostatnich lat :kox:

Michał wrzucaj foty takich wyczynów jak tutaj zapodawałem przez kilka stron :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gran-turismo-5-a-139841/index62.html#post2099580

Wtedy jeszcze nie było można save'ów robić :decayed:

A ten Gokebab widzę że 24/h siedzi na tym GT Academy :grin:

Był w nagrodę na Nurburgringu to teraz myśli że pojedzie na Silverstone :grin:

Michał Twój czas na tym ostatnim 8-5 1:34:088 a ten świr Gokebab ma 1:31:266 :decayed:

Jesteś na 6 miejscu w śród moich znajomych :)

Teraz analizowałem najlepszych w stawce to jest on na 5 miejscu ale wszyscy na przodzie śmigają nie kierownicach i mają wyłączone wszystkie systemy przez co takie czasy wykręcają.

Opublikowano

Michał Twój czas na tym ostatnim 8-5 1:34:088 a ten świr Gokebab ma 1:31:266 :decayed:

Jesteś na 6 miejscu w śród moich znajomych :)

z tego co czytałem to tylko wyniki 8-5 się liczą, pierwsze 10 osób z danego kraju ma wziąć udział w GT Academy:wink:

byłem 352. w polsce z czasem 1:34:088 - chociaż miałem zamiar zejść poniżej 1:34, za dużo błędów popełniam:kwasny:

co z tego jak pierwszy na świecie ma coś koło 1:30:9xx :shock3:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Jesteś na 6 miejscu w śród moich znajomych :)

to nie ma źle biorąc pod uwagę, że masz takich madafakerów:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.