Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Obstawiam, ze kariera w GT5 jest ciekawsza niz w FM4 mimo, ze nie gralem w ta pierwsza.

PABLO ?

Zdecydowanie ciekawsza jest kariera w GT5, kilka miesięcy ciągłego grania mi zajęło żeby wszystko skończyć, jak sobie przypominam wyścigi 24h gdzie konsola była włączone 4 dni i 4 noce bo nie było wówczas save'ów to myślę że mnie pojebało :grin: teraz nie miałbym czasu na taki harcore.

Co nie zmienia faktu że oba tytuły dają dużo frajdy ze śmigania i każdy kto lubi samochodówki powinien zagrać w obie gry.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

....ale reklama Gt6 raczej jaj nie urywa. Wydaje mi się, że graficznie nawet podobna do GT5. Nie ma to jak jeszcze na ps1 i ps2 człowiek czekał i widać było różnice w jakości, nie mówiąc o miodności gry. Pamiętam jak całe święta człowiek przesiedział z chłopakami grając po dwóch na 14'' telewizorku i ekranem podzielonym na pół :grin: to była za***ista frajda.

Opublikowano
....ale reklama Gt6 raczej jaj nie urywa. Wydaje mi się, że graficznie nawet podobna do GT5. Nie ma to jak jeszcze na ps1 i ps2 człowiek czekał i widać było różnice w jakości, nie mówiąc o miodności gry. Pamiętam jak całe święta człowiek przesiedział z chłopakami grając po dwóch na 14'' telewizorku i ekranem podzielonym na pół :grin: to była za***ista frajda.

Nie przypominaj mi tych złotych czasów lat 90"tych :kox:

Opublikowano

...jak sie do szkoly chodzilo tj. GT ps1 u kolegi :wink:

terazniejszosc :naughty:

GT6 mam nadzieje, ze " prowadzenie " i ustawienia pod kiere beda POPRAWIONE, mozliwe...

bo Gt5 jest w tej kwestji delikatnie mowiac zalosny !!!!!!!!!!!!!!! dla GTR2 rFactor itp.

Grafika a konkretnie jakosc tekstur :shock3: jest MEGA !!! :thumbup1:

ale " Klimat " wyscigu " przerysowany " tj. zbyt bajczny - nierealny :wink: kolejny raz przyklad starszy GTR2 i rFactor :shock3::shock3::shock3:

WIEC MAM NADZIEJE ZE GT6 NIE stanie sie kolejnym ARCADE...

ps. jak ktos gra na padzie lub klawiszach to raczej bez roznicy :wink:

Opublikowano

dla mnie absolutnym klasykiem z wczesniejszych lat był gt2 na psx, tej gry nie przebło wtedy , zobaczymy jak bedzie z gt 6 ;]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

tomek1974 fajnie się śmigało, dzięki za sparring:hi:

Opublikowano

Ja już nie pogram z wami:cry:

Opublikowano

A ja zaczynam od nowa po formacie HDD :decayed:

Opublikowano
A ja zaczynam od nowa po formacie HDD :decayed:

Przechodzilem przez to... nic fajnego:thumbdown:

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem że leci na TVN Turbo seria GT Academy w której brało udział dwóch Polaków, Kristiana znam osobiście z turnieju w którym brałem udział.

Dzisiaj był 3 odcinek jak jeszcze był w czołowej czwórce z europy.

GT Academy - program TVN Turbo

Opublikowano
tomek1974 fajnie się śmigało, dzięki za sparring:hi:

mi też było miło polatać :hi:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

michal_s87 jak coś to wieczorkiem chyba będę latał zapraszam

Opublikowano

michal_s87 jak coś to wieczorkiem chyba będę latał zapraszam

Jakoś lipnie się jeździło, lagowało itd...:kwasny:

BTW w PS Store jest do pobrania prototyp Corvetty C7 za darmo:naughty:

Premiera pakietu Corvette C7 Test Prototype '12 - Wiadomości - gran-turismo.com

Opublikowano

mam ją ale jakaś taka klockowata :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany da się skopiować savy z jednej konsoli na druga?? Bo znowu kupiłem PS3 i nie chce mi się grać w GT5 od nowa bo miałem 92%:kox: A savy są u kumpla w konsoli:decayed:

Opublikowano

kurcze nie mam pojęcia :eusathink: poszukaj gdzieś na forach GT5

Opublikowano
kurcze nie mam pojęcia :eusathink: poszukaj gdzieś na forach GT5

Już ogarnąłem:decayed: Normalnie savy się z jednej ps3 kopiuje na pendriva i potem na drugą i działa:kox:

Ktoś dzisiaj chętny wieczorem na runkę na Monzie?:decayed:

Opublikowano

jestem codziennie wieczorkiem ( jak dzieci pozwolą )

Opublikowano

To tez moze wpadne.

Tomek tam sorry, czasem zbyt agresywnie pojde i wjade w kogos, ale nic celowo;-) Nie mam hs a pisanie na konsoli mija sie z celem...

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Ja dopiero wracam po 3 miesięcznej przerwie więc słabo mi jeszcze idzie :kwasny: Ale ważne że 88% gry już za mną i nie muszę od nowa:decayed: W necie nie ma Spa i Silverstone taK?

Opublikowano
To tez moze wpadne.

Tomek tam sorry, czasem zbyt agresywnie pojde i wjade w kogos, ale nic celowo;-) Nie mam hs a pisanie na konsoli mija sie z celem...

spoko to tylko zabawa i każdy chyba nieraz w kogoś wycedził :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.