Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W końcu po długich poszukiwaniach zakupiłem swoją wypatrzoną A4, samochód jest od pierwszego właściciela, sprowadzony z Niemiec

w sierpniu 2010. Jak na swój wiek jest bardzo zadbany, w środku nie było palone, zapalniczka nowa, popielniczka również nie ruszona,

tapicerki, kierownica nie maja żadnych plam, dziur, przetarć itp. Koło zapasowe jeszcze nie ruszane, oryg. na 16' alufeldze Audi, 100% bezwypadkowy, przebieg 204tys. w momencie sprowadzenia

Może kilka technicznych informacji na temat mojej A4:

MODEL: Audi A4 Avant 1.8 Turbo AEB FWD 150PS 1998r.

WYPOSAŻENIE:

*ABS

*Wspomaganie

*Centralny z pilota z domykaniem szyb

*Klimatronic

*4 Poduszki Powietrzne

*2 Elektryczne szyby

*Elektryczne lusterka

*Tempomat

*Skórzana kierownica S4 oraz gałka zmiany biegów

*Pełnowymiarowe koło zapasowe na ALU 16' (nówka)

*Regulacja kolumny kierowniczej w 2 płaszczyznach

*Roleta bagażnika

*Podłokietnik przód + tył, uchwyty na kubki

*Podgrzewane lusterka, dysze spryskiwaczy

*Deska rozdzielcza oraz tapicerka w ciemnych barwach takich jak nadwozie czyli granatowy

*Pełny pakiet oświetlenia (nogi, osłony przeciwsłoneczne, drzwi itd.)

*8 głośników + Radio Concert

*Alufelgi 15' z oponką 195x65x15' (zima)

Modyfikacje:

*Przednie reflektory z modelu poliftowego z wersji USA

*Pomarańczowe obrysówki w przednich migaczach + postojówka LED

*Alufelgi MAM S-Line 18' oponka 225/40 18'

*Xenon HID 6000k

*Zmienione boczne migacze na Clear Smoked IN PRO

*Czerwone zaciski przód i tył

*Wymiana oświetlenia wewnątrz na Biały LED

*Usunięcie katalizatora

*Wstawienie DownPipe owiniętego termo-bandażem

*Usunięcie Puszki Filtra powietrza

*Montaż Stożkowego Filtra powietrza K&N

*Montaż termo osłony izolującej stożek

*Demontaż turbiny, naprawa zaworu Wastegate oraz regulacja sztangi.

*Przyciemnienie tylnych szyb folią 90%

*CB Radio Alan 102 + Antena President Missouri

*Wymiana Radia Concert na Pioneer DEH-2200 MP3/USB

*Usunięcie oznaczeń modelu i silnika z tylnej klapy.

*Usunięcie ramki tablicy rejestracyjnej z tylnej klapy (tablica przyklejona na silikonie)

*Podświetlenie rejestracji Białymi LEDami

*Wlepa audislask.pl oraz PUSSY AVANT

*Montaż Zegarka Ciśnienia doładowania AutoGauge Silver

*Remap Softu czyli tak zwany Wirus na ~181PS ~230NM

W planach:

*Założenie FIMC przed zderzak-kompletuje graty

*Przerobienie reflektorów na BI-XENON i malowanie środków na czarno-soczewki z BMW E90 już czekają.

*Polerka Felg S-line-w trakcie

*Gleba-dopiero na wiosnę 2011

*Montaż modułu komfortu Comming/Leaving Home-w trakcie

Zaraz po zakupie Wrzesień 2010:

1202679238.th.jpg12026792381.th.jpg12026792382.th.jpg12026792383.th.jpg12026792384.th.jpg12026792386.th.jpg

Październik 2010:

dfdfdfx.th.jpgdsdddddddddddddd.th.jpgdsdsdsdsdx.th.jpg16282753.th.jpgsdsdaq.th.jpgdfdfdfd.th.jpg

Sesja z Białkiem (A4 Avant 98r. 2.4 V6) Listopad 2010:

dsc03267o.th.jpgdsc07222vs.th.jpgdsc07223m.th.jpg

Czyszczenie Turbo, Regeneracja klapki zaworu WG, montaż DownPipe Listopad 2010:

p1040036z.th.jpgp1040041.th.jpgabcd0016h.th.jpg

Montaż zegarka ciśnienia doładowania AutoGauge:

dsc00379vf.th.jpgdsc00377j.th.jpgdsc00375nh.th.jpg

Grupowy wypad na hamownię Dynosoft-Katowice wynik po Remapie Softu na doładowaniu 0.8 to 181ps i 230 NM wyszło, że do ogarnięcia przepływka i stożek, jak ogarnę

to będzie wirus na 1.0b i wtedy 190ps powinno pęknąć tymczasem fotki mojego brudasa:

dsc00419e.th.jpgdsc00420r.th.jpgobraz001ek.th.jpg

Kolejny mod w kierunku US, tylne lampki USA z czerwonym migaczem i obrysem już leca do mnie, będzie zabawa albo z zieloną żarówką LED w migaczu albo przeniesiemy go do wstecznego, do pełni szczęścia potrzebna jeszcze klapa na tył:

1401804842.th.jpg14018048423.th.jpg14018048424.th.jpg

Opublikowano

Fajna parówka. Powodzenia w modyfikacjach

Opublikowano

bardzo przyjemne autko - mody w dobrym kierunku , trzymam kciuki :good:

Opublikowano

zmień w profilu bo masz nadwozie typu limuzyna, furacz ok

Opublikowano

fajny silnik i lampy beda :kox:

Opublikowano

No plany ciekawe co do auta :good:

Opublikowano
-Poszukiwania tylnej klapy USA

:polew:

codziennie przeglądam za nią allegro, otomoto, ebay, autoscout i nic....

w końcu się chyba szarpnę na klape z usa..... tylko koszt wysyłki :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

myślę nad opcją przerobienia klapy na wersje US, i wspawanie wnęki pod kwadratową rejstrację ale jestem przeciwnikiem szpachli na aucie więc na razie szukam dalej ;)

co do klapy z USA, aju orientujesz się ile za wysyłkę?

Opublikowano

min 400$ za taką klapę jak podpytałem :(

Opublikowano

Kolego sprawdz dokladnie oznaczenie silnika na wlepce w bagazniku

silnik AWT wycchodzil dopiero od 06.2000 do 09.2001

w roczniku 1998 wychodzily silniki 1.8T 150kM z oznaczeniami:

AEB, ARK, APU

1.8T 180kM - AJL

Opublikowano

Ładna a4 :good:

min 400$ za taką klapę jak podpytałem :(

o k**wa :shocked:

Opublikowano
  • Autor

a teraz pytanie dla osób które siedzą w temacie, do wymiany mam turbinkę, już nie dmucha tak jak powinna, 3 opcje: szukac regenerowanej tylko i wylacznie od tego modelu ( inne nie pasują ), można poszukac od audi TT zmienic pozniej mape paliwo powietrze i cieszyć ryja z kilku ps wiecej, czy szukac z wersji 180ps i nic nie przerabiać?

Opublikowano

Uzyl opcji szukaj

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

haha spoko poszukam bo pewnie temat już był, a co do modelu silnika to racja AEB według naklejki dzięki za poprawe bo wpisałem na pałe ;)[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________Nowy mod

Montaż zegarka ciśnienia doładowania AutoGauge:

dsc00379vf.th.jpgdsc00377j.th.jpgdsc00375nh.th.jpg

Duży upload-pierwszy post.

Opublikowano

Kolego za ile wychaczyłeś lampki US?, za***iście one sie prezentują :slina:

Opublikowano
  • Autor

za lampki dałem malutko, bardzo malutko (400pln z wysylka) , w dodatku przerobione na EUROPE, teraz będzie modyfikacja lampek na Bixenon kupilem juz dawce czyli lampy z bmw e90 na bixa, i srodki na czarno efekt docelowy:

Opublikowano

za lampki dałem malutko, bardzo malutko (400pln z wysylka) , w dodatku przerobione na EUROPE, teraz będzie modyfikacja lampek na Bixenon kupilem juz dawce czyli lampy z bmw e90 na bixa, i srodki na czarno efekt docelowy:

no to cenka za***ista :kox:

Opublikowano

Kicha, ja bym nie malował i zostawił je całe w chromie.

Opublikowano

Kicha, ja bym nie malował i zostawił je całe w chromie.

tylko jak chce zrezać bixa, to bedzie przesrane wyciąć większą dziurę pod soczewkę nie psująć chromu, bo ten plastik jest za***iście delikatny :thumbdown:

Opublikowano

Może oddać do regeneracji powłoki odbłyśnika, ale wiadomo to koszty i lepiej szprejem pomalować na czarno :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.