Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Czyszczenie foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum!

Zostałem właścicielem Audi jednak potrzebuje waszej pomocy, jakimi środkami dobrze poprać welurowe fotele ponieważ poprzedni właściciel raczej nie przejmował się brudnym wnętrzem samochodu, gdzie ja nie mogę na to patrzeć i muszę jakoś doprowadzić to cacko do stanu użyteczności.

Proszę o porady...

Pozdrawiam.

Opublikowano

Z własnego doświadczenia (mam beżową tapicerkę) mogę polecić środek piorący Kärcher RM 760.

Dobry odkurzacz piorący + RM 760 i będzie pan zadowolony... :good:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

takze polecam srodek pioracy firmy Karcher. Efekty sa... sam kolega zabaczy;)

Tapicerka i fotele jak nowe!!:)

Opublikowano

Vanish oxy action do kolorów podobno daje radę. Sam mam zamiar w najbliższym czasie zastosować u siebie takie ręczne pranie.

Opublikowano

Vanish + firanka i bedzie pan zadowolony

Opublikowano

jakikolwiek preparat do prania dywanów :good:

Opublikowano

Dodam jeszcze tylko tyle, że jak rzeczywiście fotele, kanapa są mocno zaniedbane to podejrzewam, że pranie będziesz musiał wykonać kilka razy ale efekt końcowy powinien być O.K. :good:

Opublikowano

Vanish oxy action do kolorów podobno daje radę. Sam mam zamiar w najbliższym czasie zastosować u siebie takie ręczne pranie.

ja slyszalem w reklamie, ze persil to nr 1 w europie :decayed:

wszelkie proszki do prania, wybielacze odplamiacze mozna uzyc w sytuacjach w ktorych material mozna pozniej wyplukac. istnieje ryzyko ze pozostawiony w strukturze materialu preparat spowoduje odbarwienie po czasie fotela co wtedy?

polecam jak kolega powyzej proszek do prania tapicerki, rm760, i tylko ten np jest rowniez plyn rm519 ale o wiele mniej skuteczny. odradzam rowniez stosowanie stezenia wiekszego niz zalecane przez producenta poniewaz pojawiaja sie plamy po wyschnieciu.

Opublikowano

Vanish oxy action do kolorów podobno daje radę. Sam mam zamiar w najbliższym czasie zastosować u siebie takie ręczne pranie.

ja slyszalem w reklamie, ze persil to nr 1 w europie :decayed:

wszelkie proszki do prania, wybielacze odplamiacze mozna uzyc w sytuacjach w ktorych material mozna pozniej wyplukac. istnieje ryzyko ze pozostawiony w strukturze materialu preparat spowoduje odbarwienie po czasie fotela co wtedy?

polecam jak kolega powyzej proszek do prania tapicerki, rm760, i tylko ten np jest rowniez plyn rm519 ale o wiele mniej skuteczny. odradzam rowniez stosowanie stezenia wiekszego niz zalecane przez producenta poniewaz pojawiaja sie plamy po wyschnieciu.

To jednak nie będę tego u siebie stosował :decayed: Mówicie Panowie o czymś takim: http://allegro.pl/rm-760-proszek-do-prania-karcher-800g-rm760-i1230516060.html ?

Opublikowano

Tak do tego odkurzacz piorący i siedzenia jak nowe :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za podpowiedź, zamawiam RM 760 i zobacze wyniki moich zmagań. :hi:

Pozdrawiam...

Opublikowano

Zrób zdjęcia przed i po prani czekamy

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Koledzy noszę się z zamiarem wyprania tapicerki samochodowej. Popytałem w okolicy i jest możliwość wypożyczenia Puzzi'ego 200. Mam parę samochodów do zrobienia, ile proszku mniej więcej schodzi na 1 auto?

Opublikowano

A wypożyczał ktoś może odkurzacz piorący z komfortu?? Znalazłem taką ofertę tylko, że u niech trzeba zakupić środek piorący a nie wiem na ile on jest dobry. A nie mam innej możliwości dostania odkurzacza piorącego....

http://www.komfort.pl/pomoc/widok/Wypozyczenie_odkurzacza_pioracego/Wypozyczenie_odkurzacza_pioracego/id/7

Opublikowano

koledzy, powiedźcie ile zakupić proszku, ile wychodzi gram na jedno auto?

Opublikowano

z wlasnego doswiadczenia powiem Ci, ze nic lepiej nie wypierze Tobie tapicery jak:

gruntowne zmoczenie foteli b.ciepla woda z vanishem do dywanow, bierzesz taki vanish na szczoteczke i trzesz, co jakis czas wyciagasz jakimkolwiek odkurzaczem zasysajacym wode cale to bagno, ktore siedzi w fotelach i tak kilka razy dopóty dopóki wyciagana woda nie bedzie czysta i voila!

nie wierz w moc odkurzaczy pioracych, ktore natryskuja detergent dysza pod jakims tam cisnieniem, pic na wode fotomontaz, tylko porzadne namoczenie, szorowanie i potem na dluuugi czas siedzenia pachna świeżością i nie brudza sie tak.

powodzonka w wiosennych porzadkach

Opublikowano

Może od razu zamoczyć je w wodzie? Zwłaszcza że mam grzanie d*py. RM 760 kupiony, jutro wypożyczam karchera

Opublikowano

doskonaly pomysl, wlacz wszelkie ogrzewanie i wrzuc auto do rzeki, no chyba ze juz wczesniej u niemca bylo topione :decayed:

:hi:

Opublikowano

Może od razu zamoczyć je w wodzie? Zwłaszcza że mam grzanie d*py. RM 760 kupiony, jutro wypożyczam karchera

To była ironia Panie Adrianus, jeśli Pan nie zauważył...

Opublikowano

odkurzacz piorący i siedzenia jak nowe beda :good:

czekam na foto ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.