Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spidalam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

narka kierownik :good:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:
Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w kolejce do czego :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

spidalam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

narazie :hi:
Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w tym wypadku to raczej nic ciekawego :sick3:

Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w tym wypadku to raczej nic ciekawego :sick3:

no moja też nie :tongue4:
Opublikowano

uciekam. do jutra , narta[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:46_________________________________________________

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w tym wypadku to raczej nic ciekawego :sick3:

no moja też nie :tongue4:

chyba sie mylisz :slina:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:47_________________________________________________ :>

Opublikowano

to uciekasz czy nie bo już sam nie wiem :naughty: :naughty: :good:

Opublikowano

ok spidalam

Opublikowano

uciekam. do jutra , narta[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:46_________________________________________________

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w tym wypadku to raczej nic ciekawego :sick3:

no moja też nie :tongue4:

chyba sie mylisz :slina:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:47_________________________________________________ :>

no ejjjjjj !!!! :cool1:
Opublikowano

ja tez uciekam ;) Miłego wieczorku :hi:

Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:

nie no logo jest tak samo .... :mysli:

mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie :wink4: a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność :naughty:

wiem co zmienil - "godzina" dopisał w tytule watku :mysli:
Opublikowano

Nikuś coś zmienił w podwieszeniu :mysli:

logo ma chyba lepsze proporcje :mysli:

nie no logo jest tak samo .... :mysli:

wiem co zmienil - "godzina" dopisał w tytule watku :mysli:

mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie :wink4: a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność :naughty:

:oklaski: za spostrzegawczość, rozwiązałeś zagadkę faraona :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:48_________________________________________________BTW naucz się cytować :naughty::wink4:
Opublikowano

jakos nie moge zasnac, wiec wpadlem do Was

Opublikowano

jakos nie moge zasnac, wiec wpadlem do Was

przed 22 się nie da zasnąć, nie wiem jak bardzo byś był zmęczony :wink4:

Opublikowano

pewnie ze o Twojej lepiej :tongue4:, tu musze przyznac racje :tongue4:

że niby o czyjej ?? :cool1:

jak napisalas o swojej czyli o Twojej to tez sie zgadzam :naughty::polew:

a następna w kolejce bedzie Twoja :tongue4:

w tym wypadku to raczej nic ciekawego :sick3:

no moja też nie :tongue4:

alez iz owszem :slina:

Opublikowano

jakos nie moge zasnac, wiec wpadlem do Was

wpadaj częściej :naughty: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:56_________________________________________________

jakos nie moge zasnac, wiec wpadlem do Was

przed 22 się nie da zasnąć, nie wiem jak bardzo byś był zmęczony :wink4:

22-ga to przecież środek dnia :) a wy spać chcecie o tej godzinie?? :shocked:
Opublikowano

jakos nie moge zasnac, wiec wpadlem do Was

przed 22 się nie da zasnąć, nie wiem jak bardzo byś był zmęczony :wink4:

Wojtas te pierwsze dni na wygnaniu sa ciezkie ,sam nie wiem co chce :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.