Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Tyy Musa....czasami w czoraj w kill bilu nie grałeś?? :mysli:

:bag:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 23:20_________________________________________________normalnie, chodzicie spac jak w przedszkolu :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin te ceny dywaników to podałeś do B7 czy do B5? czy może nie ma znaczenia do jakiego modelu... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciemka z rana :hi::decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:30_________________________________________________wstawac leniuszki szkoda dnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :hi::naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:41_________________________________________________

Marcin te ceny dywaników to podałeś do B7 czy do B5? czy może nie ma znaczenia do jakiego modelu... :mysli:

identyczne sa do B6 i B7. do B5 nie wiem, ale sadze ze podobne. jak co mam bdb - max rabat. :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemandero Musash, ale z ciebie ranny ptaszek :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:44_________________________________________________wyslalem Tobie kiedys cos na PW, ale jest juz nie aktualne rozgryzlem ten temacik sam :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:45_________________________________________________ide po kawulca Tobie tez Marcinie zrobic? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemandero Musash, ale z ciebie ranny ptaszek :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:44_________________________________________________wyslalem Tobie kiedys cos na PW, ale jest juz nie aktualne rozgryzlem ten temacik sam :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:45_________________________________________________ide po kawulca Tobie tez Marcinie zrobic? :naughty:

hejka. oczywiscie poprosze. oooo, sorki, :embarrassed: :gwizdanie: a coz to bylo? i co sie okazalo? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie scanowal mi vag silnika, bo go nie odpalilem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 08:57_________________________________________________ :kawa: uwazaj goraca :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie scanowal mi vag silnika, bo go nie odpalilem :polew: :polew: :polew:

hahahaha, no a ja zawsze was prosze o uruchamianie silnikow do VAGowania

poza tym autoskana sie nei uzywa. zabiera za duzo czasu. a czesto sie wiesza.[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:00_________________________________________________

:kawa: uwazaj goraca :wink4::naughty:

ok, dzieki :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie scanowal mi vag silnika, bo go nie odpalilem :polew: :polew: :polew:

hahahaha, no a ja zawsze was prosze o uruchamianie silnikow do scanowania.

poza tym autoskana sie nei uzywa. zabiera za duzo czasu. a czesto sie wiesza.

czlowiek uczy sie na bledach tylko czsem lepiej na cudzych bo wlasne casami duzo kosztuja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek uczy sie na bledach tylko czsem lepiej na cudzych bo wlasne casami duzo kosztuja :gwizdanie:

a z furaczem wszystko ok? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie vag nie znalaz zadnych bledow wiec niby jest wszystko :good: . czasami ma motorek chwilowy spadek obrotow ,dzieje sie tak czasmi.[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:07_________________________________________________bede musial juz spidalac, musze ogarnac jeszcze pare spraw przed praca[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:11_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:12_________________________________________________narson, do pozniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :hi:

znowu zapowiada się ładna pogoda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakze mozeby byc inaczej, wiosna wlasnie nadchodzi wielkimi krokami. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

identyczne sa do B6 i B7. do B5 nie wiem, ale sadze ze podobne. jak co mam bdb - max rabat. :naughty::cool1:

to jakby co to w sprawie dywaników się do Ciebie zgłoszę bo i tak muszę kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

identyczne sa do B6 i B7. do B5 nie wiem, ale sadze ze podobne. jak co mam bdb - max rabat. :naughty::cool1:

to jakby co to w sprawie dywaników się do Ciebie zgłoszę bo i tak muszę kupić...

ok. moze sobie bym tyl rowniez dokupil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przód potrzebuje... w zasadzie to tylko dla kierowcy

ja też :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...