Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tam w świecie :gwizdanie: :gwizdanie:

w Świeciu nudy ;p nic się nie dzieje ;) [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 20:56_________________________________________________okazało się, że w 1.8 Turbo można osiągnąc jednocyfrowy wynik spalania ;D

w poniedziałek pokazało mi z trasy 7.4, dziś... 6.9 z klimą ( równo 100 - 120 ) :D:D

ciekawe ile wyjdzie wg dystrybutora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:25_________________________________________________za wiele to nie naskrobaliscie wczoraj :naughty:, nie mialem zbyt wiele do nadrobienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

czesc Wojtasie, co tam u Ciebie?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________co sie stalo ze tak wczesnie wpadles ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________na praktyki czy na wyklady pedzisz?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:46_________________________________________________przywital sie i uciekl łotr :tongue4:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________dzis wysmaze sie w pracy , gara tu az milo :wink4:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:49_________________________________________________musze juz spidalac do pracy[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:54_________________________________________________milego dzionka[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:55_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wojtasie, co tam u Ciebie?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________co sie stalo ze tak wczesnie wpadles ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________na praktyki czy na wyklady pedzisz?

nie zasłoniłem rolet na noc :decayed: a tak w ogóle to mam dłuuuugi weekend nad książkami, bo sesja w pełni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: :gwizdanie: :hi:

:naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 06:52_________________________________________________haj ekipa - co tam w kraju naszym pięknym słychać ?

mi jeszcze 7 zostało i wio cu hauze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:27_________________________________________________wstawac szkoda takiego pieknego dnia :wink4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:32_________________________________________________

:cool1: :gwizdanie: :hi:

:naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 06:52_________________________________________________haj ekipa - co tam w kraju naszym pięknym słychać ?

mi jeszcze 7 zostało i wio cu hauze

ale z ciebie szczesciarz Macieju ja musze tutaj jeszcze miesiac gnic [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________ale jak przyjade mysle ze sie na jakims spotku trafimy :naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:52_________________________________________________spadam troszke popracowac[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 08:05_________________________________________________milego dzinka, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 06:52[/size]_________________________________________________haj ekipa - co tam w kraju naszym pięknym słychać ?

mi jeszcze 7 zostało i wio cu hauze

ale z ciebie szczesciarz Macieju ja musze tutaj jeszcze miesiac gnic [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________ale jak przyjade mysle ze sie na jakims spotku trafimy :naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:52_________________________________________________spadam troszke popracowac[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 08:05_________________________________________________milego dzinka, narson

WRACAM NA KRÓTKO TYM RAZEM - tylko do 1 lipca i znowu wylot na 3 tyg.

a miało być tak pięknie 12 tygodni wakacji, będzie jak co roku 8 tylko :gwizdanie: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...