Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

długo kręci aż w końcu odpali ... wtedy czuć benzynkę i gaziorek

czasem po przejechaniu 2km i zgaszeniu trzeba odczekać 1oo minut żeby odpalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Swarzędzu mam fajnego gazownika, zakładał gaz do mojego smoka, otwierają teraz serwis, numer 602869344 możesz się powołać na mnie czyli właściciela Forda F-150 pick-up, może coś zaradzi z problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo kręci aż w końcu odpali ... wtedy czuć benzynkę i gaziorek

czasem po przejechaniu 2km i zgaszeniu trzeba odczekać 1oo minut żeby odpalił

do sprawdzenia układ zapłonowy cały (kopułka, palec, kable, świece) i sprężanie najlepiej z próbą olejową - każdy mechanik to zrobi. można jeszcze zerknąć na filtry paliwa i gazu ew. wymienić

jak wszystko wyjdzie dobrze to do gazownika jechać...

a na PB dobrze odpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia Bartas, ale czarno to widzę, pewnikiem za 2 tyg pismo o umorzeniu postępowania i d*pa blada

Tak było u mnie a też próbowałem pytać, dzwonić, ogłaszać i nic

A tak w ogóle to pewny jesteś zleceniodawcy naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi. Bartek przeczytałem temat i naprawdę mi przykro , że Ciebie to spotkało ale tak to jest "złego diabli nie biorą" .

sprawa bardzo dziwna , bo albo byłes non stop pod obserwacją albo , było to auto wystawione na kradzież (btw czy kupione w PL??) , już słyszałem o takich wypadkach , że skradziono u mechanika jak gdyby nic :confused4: . Nie potrafię pomóc więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia w pomyślnym rozwiązaniu sprawy , trzymam kciuki .

Co tam ekipa wogóle słychać , Nikuś graty córeczki :good: . Aaaa wchodzę dzisiaj do pobliskiego marketu w Bielsku i na półce z browarami patrzę , a tu piwo z browaru z Czarnkowa -wziąłem 10 heh, przypomniały mi się stare dobre czasy ehhhhh tęsknię za Wlkp. :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam ekipa wogóle słychać , Nikuś graty córeczki :good: . Aaaa wchodzę dzisiaj do pobliskiego marketu w Bielsku i na półce z browarami patrzę , a tu piwo z browaru z Czarnkowa -wziąłem 10 heh, przypomniały mi się stare dobre czasy ehhhhh tęsknię za Wlkp. :confused4: ;(

co jest kozi bobku ? :naughty: ze 100 lat Cię nie widzieliśmy :cool1: byś kiedyś chociaż przyjechał na ogólnopolski :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest kozi bobku ? :naughty: ze 100 lat Cię nie widzieliśmy :cool1: byś kiedyś chociaż przyjechał na ogólnopolski :gwizdanie:

Ty konusie :decayed: , wyślę Ci zdjęcie na pw to sobie pamięciówkę strzelisz :cool1::polew: , no jak letni będzie w Pile , bądź łokolicy to przydeptam hehe .

Madas dzięki za zapro , kiedyś skorzystam :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 09:05_________________________________________________chwile mnie nie bylo a tu sie dzialo :shocked:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 09:06_________________________________________________Bartasie nie zazdroszcze tobie tj sytuacji, zycze by sprawa sie jakos rozwiazala,szybko i pozytywnie.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 09:08_________________________________________________quwa!!! co za bydlaki sa na tym swiecie :wallbash:, za...... takiego to malo,odp.... rece i nogi i niech sie meczy do konca swoich dni bydlak :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo kręci aż w końcu odpali ... wtedy czuć benzynkę i gaziorek

czasem po przejechaniu 2km i zgaszeniu trzeba odczekać 1oo minut żeby odpalił

do sprawdzenia układ zapłonowy cały (kopułka, palec, kable, świece) i sprężanie najlepiej z próbą olejową - każdy mechanik to zrobi. można jeszcze zerknąć na filtry paliwa i gazu ew. wymienić

jak wszystko wyjdzie dobrze to do gazownika jechać...

a na PB dobrze odpala?

o zapomniałem o Tobie ... do Swarzędza jest kawałek, a do Suchego mam blisko ... zadzwonię jutro albo wieczorem to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bart-S

Bartku współczuje... moim zdaniem jumacze wiedzieli, że auto jest bez AC i jest obserwowali a jak trafili na chwilę nieuwagi to je zakosili... to nie był przypadek tylko zorganizowana akcja... nie chcę też straszyć, ale możliwe, że Twoja audiczka była obserwowana a ta poszła przy okazji, bo była łatwym łupem... generalnie nie zazdroszczę sytuacji...

BTW słyszeliście o ZEDERze?

@ Nike21

Michu jeszcze raz graty i wszystkiego najlepszego dla dziewczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki za życzonka :)

cały czas się uczę zachowań małej więc z dnia na dzień będzie coraz lepiej :good:

Bart-S jak tam na froncie? jakieś newsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi: :hi:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________ :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...