Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualnie trwa coroczny zlot w Wörthersee w Austrii ... ta impreza to trwa tam od kilku dni i jeszcze potrwa ;)

Może kiedyś pojechać na zlot zobaczyć jak się jeździ taksówką RS4 ;) ... mniej więcej 1min30sek na tym filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki, chcę czwórkę sprawdzić na hamowni, znalazłem jedną z wielu w Poznaniu i pytanie czy według Was przenośna hamownia ma jakiś sens ? http://hamownia.poznan.pl/

I czy wogóle warto się za to zabierać?, jeśli tak to może ktoś jeszcze będzie miał ochote żeby zmierzyć klacze i Nm ?

Pozdro Tycjan

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

http://i.imgur.com/j5lbc.jpg

http://i.imgur.com/UWXqO.jpg

Które lepsze ? Chyba pierwsze co ?

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

plus grupowe:

http://i.imgur.com/XBLtt.jpg

Cześć Slo, gdybym nie miał już fotografa na mój Ślub w czerwcu, to po obejrzeniu tych zdjęć pewnie chciałbym Cię wziąść w ciemno, ale do rzeczy, pierwsza fota spokojniejsza, druga z oświetleniem daje większą wyrazistość i efekt ( ogólnie ) szczególnie w środkowej części, w bocznych już nie ma takiego efektu jakby światło przygasało, więc pierwsza fota bez dwóch zdań

pozdrawiam Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy twierdzą, że jest OK, generalnie takich się używa jeśli auta nie można na normalnych rolkach sprawdzić

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

jeżeli masz tipa z łopatkami w kierownicy można na normalnej hamowni sprawdzić moc i Nm

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie, mam małą zagwostkę bo domniemam że auto jest po tzw chipie na 250 km i 552 Nm, z jednej strony są to pewne info ( choć wykresu nie mam ) z drugiej strony na stacjonarnej hamowni koszt jest taki że dołożę nie wiele złotych i mam felgi wymalowane( odrestaurowane), a moc i tak jest spora . I co jest z tym Tipem czy rzeczywiście wrzucają na N , i czy jeśli tak się stanie czy to szkodi skrzyni ?

pozro Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z tipem w ecu-project na chipie i nie wrzucali na Neutral, nie wiem skąd takie info, na stacjonarnej ważne, żeby można było biegi blokować, np. 3 albo 4kę

hamowanie na stacjonarnej to koszt ok 150 pln więc nie jest to majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek.

hamownia dużo lepsza stacjonarna.

dokładnie, kategorycznie, nie wolno przełączać w czasie jazdy automata na N!!! chociaż tak jak Vario pisał nie wiem dlaczego tak by mieli robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż tak jak Vario pisał nie wiem dlaczego tak by mieli robić.

bo na tej co się podczas jazdy mierzy moc po "butowaniu" w manualu wciskasz sprzęgło i się mierzy opory jakie stawia auto (toczenia itp) żeby uwzględnić to w pomiarze :decayed: a w automacie chyba :wink: nie ma sprzęgła więc trza na N ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek

a witam

widziałem Cie dzis przy stacjci BP na W. Dymka około 14:00

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam że pewnie widzicie coś od osoby od której nic nie znacie. Czyli ode mnie... Po krótkiej wymianie maili, mozna było bardzo łatwo ustalić spotkanie Grupowiczów A4 w Koninie, i powstał mały plan, który zrzesza ludzi z całej Polski...

Jest mały plan zdarzeń poniżej..............

Wiec mamy zaplanowany spot WLKP w Koninie 27.05.2012 godz 14:30

14:30 - 15:99 Zjazd .......A4....... Wszystkich NAS na Parkingu Galerii Nad Jeziorem

16:00 - 16:55 ustawienie aut na parkingu wedle uznania ale jednak wspólnie z ustaleniem ze SLO

16:55 - 17:05 Wspólne zdjęcie

14:30 - do końca spot-u, SLO robi genialne foty...

17:05 - 18:00 czas na kolację, kawę, herbatę, lody, desery... w galerii , własny koszt.

18:01............... rozjazdy, pokazy, foty, itp. i co tylko chcecie

Slo,Bart-S, Madas, Boro76, ghost1717, mrog, Piechol, Musashi, Labiel, Arx91,darek995, vario, daniel_sen4, benoos, Pepin, nike21, Adas, 450yamaha Tata i syn , Lele, Papuga, poproszę o pomoc w organizacji. W Waszej obecności i zebraniu jak największej i ludzi, bo to właśnie My budujemy społeczność .

Tylko ten się nie myli,

który nie podejmuje decyzji...

Decyzja Należy do włodaży

Pozdrawiam Tycjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...