Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siemka,

Poszukuje jakiegoś mieszkanka dla dobrego przyjaciela do wynajęcia w Poznaniu na min 12 miesięcy...Macie może możliwość jakoś pomóc?

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

a im bliżej jakiejś tam Malty tym lepiej :decayed:

Witam, mieszkanie będę mieć wolne za ok. 3 miesiące na piątkowie jakby co? kawalerka ale na wypasie :)

Mam również pytanko, polecacie jakąś sprawdzoną myjnie samochodową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć

Ja sam myje autko u kolegi albo na samoobsłudze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mam jak na razie warunków żeby wyjść przed domek lub za i "popieścić" troszkę cztery kółka, ale jak dobrze pójdzie to za dwa miechy parapetówka się szykuje pomiędzy Poznaniem a Śremem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy przyjedzcie do Śremu i skrzyknijcie wiare z Leszna, każdy ma po równo kaemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wszystkim po małej przerwie :hi:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

:siema: No i wróciłem trasa Poznań-Głogów-Poznań zaliczona na 19" spalanie 6,5,nie jest źle.:wink:

Siema Daniel, :hi: ładny wynik. O takim spalaniu mogę tylko pomarzyć :facepalm: , no ale coś za coś :banan: . Właśnie sprawdzam paliwa na stacjach, i jak narazie Shell ( zwykły ON ) najbardziej zdaje egzamin, pod względem dynamiki oraz spalania.

Lukoil - średnio

Orlen - masakra

Bp - bez komentarza

Lotos - o dziwo dynamika normalnie, i spalanie w normie

Dziś zalałem Shella VPower - i musze kilka dni poczekać, bo efekt PLACEBO działa

Może ktoś z Was może polecić jakie paliwo i na jakich stacjach warto tankować, a które unikać ssszzzzzeeeeerrrroooookkkkkiiiimmm łukiem ?

Shella v-power lalem dopoki paliwa nie podrozaly. pozniej przenioslem sie na

Orlen, - kolo PKS, po kilkuset km, spadla dynamika i pojawily sie drgania biegu jalowego. Przeprosilem sie wtedy ze

Statoil, po kilkuset km, sytuacja sie poprawila. pozna jesienia znow pojawily sie nieregularnosci pracy na jalowym, az do zatankowania

Shell diesel, - Sieradz -wtedy padl pompowtryskiwacz. Po wymianie wtryskow

Statoil po wymianie wtryskow, jednak bez szalu, przenioslem sie na

BP - silnik pracowal najladniej, kazde tankowanie

Statoil, pogarszalo prace silnika, wiec powrot na

BP - ....

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

ja bym te parę groszy dopłacił i tankował VP :)

Też tak uważam...

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Panowie, jakie więc opony zalecacie do 3.0 tdi Q , o rozmiar nie pytam bo to każdego indywidualna sprawa, ale markę.

DUnlop SPortmaxx TT przejechalem na nich 50000 km. przody jeszcze na sezon, tyl na 3. Nie jezdze grzecznie.:naughty:

I najwazniejsze sa ciche, a w kaluzach trzymaja rewelacyjnie.

Ostatnio zacząłem tankować na Shell-u (V-Power) Aleje Solidarnorści przy Makro, dziś po powrocie z wyjazdów trochę się pobawiłem i zauważyłem lepszą dynamikę. Co sądzicie o tej stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, kiedy mógłbym podlecieć do Ciebie na kodowanko RNS-e ?

Wleć w niedzielę po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wszystkim po małej przerwie :hi:

Ostatnio zacząłem tankować na Shell-u (V-Power) Aleje Solidarnorści przy Makro, dziś po powrocie z wyjazdów trochę się pobawiłem i zauważyłem lepszą dynamikę. Co sądzicie o tej stacji ?

ja ciągle tam tankowałem i wszystko było ok. teraz z racji zmiany miejsca zamieszkania mam blizej na Shella na obornickiej (tym przy wiadukcie Narutowicza). tankuje tam zawsze z dystrybutora nr1 (lufa dla TIRów) i nigdy nie miałem problemu, nawet zimą przy -20 jak miałem niezłą rezerwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Ja jestem w chacie w niedzielę więc jak spot będzie to mogę wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł pany co tam ciekawego słychać ?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

mam zamiar w niedalekiej przyszłości zakupić lustrzankę do robienia fajnych fotek z wakacji, na co mam zwrócić uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

robimy przyjedzcie do Śremu i skrzyknijcie wiare z Leszna, każdy ma po równo kaemów :)

jestem za :decayed: , tylko poczekajcia jak bede w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...