Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
niedziela to 16:00 :wink:

Danielu, a nie miałeś mieć tego weekendu zajętego? :decayed:

Tak jestem w pracy na te dwie godzinki mógłbym się wyrwać :wink:

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

założyłem swój wątek o a4 ..

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/czarnuch-slo-trakcie-modzenia-254944/#post3187589

:D możecie mi troche pospamować :banan:

To mi też pospamujcie :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-lakier-czarna-perla-bixy-ledya6c6-f-and-k-177934/

:embarrassed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
autostrada pusta była, tak na chwile tylko..

Pepin, ale po ponownym starcie wszystko wróciło do normy

Może auto chciało Ci "powiedzieć" nie zapier....dzielaj tak szybko w takich warunkach :wink: tzw. bezpieczeństwo czynne :grin:

Opublikowano

Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

Opublikowano
:)

IC wymieniony, jednak z małym problemem..

Wracając ze Swarzędza, przy ok 180 - 190km/h nagle stracił moc, vmax ok 110km/h przyśpieszenie prawie nie było.

Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, przeciągałem na 3 do końca i jest ok.. co to mogło być ?

Może turbo - sprawdź błędy w sterowniku silnika (czy nie ma nic dot. przeładowania).

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?

Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem :D

Opublikowano

Pepin, teoretycznie można umyć ale będą mi zakładać nagrzewnicę i raczej będzie sajgon, na woskowanie raczej nie będzie warunków

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?

Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem :D

Dzwoniłem do Hugo - zajmie się tym po powrocie do domu.

Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.

Opublikowano
Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.

To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!

Opublikowano

Hej, koledzy, potrzebuje pilnej pomocy. Bardzo potrzebuje podłaczyc eSę pod kompa... Jestem w Poznaniu na dzis wieczor i jutro do popoludnia. Pogoda za oknem nieciekawa, w trakcie trasy podczas depnięcia pedału gazu do konca (przy ok 3300rpm) wywalil EPC, kontrolke trakcji i stracił 70% mocy. Silnik chodzi rowno, rowno tez przyspiesza od dolu do gory, tylko szkopół, ze ma moze ze 130-150KM. Po wyłączeniu silnika i ponownym rozruchu, kontrolki znikaja, jak sie lekko naciska na gaz to mozna przyspieszac ( powiedzmy tak do 40-50% możliwosci) i do 7000rpm idzie równo, ale wystarczy mocniej docisnac gaz, a wywala znow kontrolki i traci- "ogranicza" moc. Wygląda jakby w tryb awaryjny wchodzil. Troche nie jest dla mnie zrozumiale dlaczego akurat tez wywala kontrolke trakcji... aaa no i po kilku odpaleniach i doprowadzeniach do pojawienia sie tych kontrolek wywalil oczywiscie Check'a.

Chodzi mi o to zeby podlączyć go do kompa, zeby widziec, co za syf padl... i czy w tej sytuacji moge chociaz do torunia wrocic.. Dzwonilem do swojego mechanika i mowil, ze jest to prawdopodobne ze przeplywka - byloby w zasadzie dobrze gdyby to tylko to.... Jesli macie tez jakies pomysly to bede wdzieczny za pomoc.

pozdr

Opublikowano

pyknął by mi ktoś logi ? kabel gdzieś zawieruszyłem ;/

Opublikowano

W Poznaniu Musashi i Pepin mają VAGa albo Bart-s we Wrześni, ew. zostaje ASO Auto Premium na Krańcowej

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

ASO odpada, juutro niedziela... tak bym sie nie odzywal. ;(

Opublikowano
Pepin, a Ty co taki niebieski? :eusathink:

może gdzieś podpadłem :)

Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?

Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem :D

Wyszystko wróciło do normy Pepin pomarańczowy :decayed:

Opublikowano

Jak coś to ja mam VAG i jestem w Poznaniu

Opublikowano

To kto może się jutro pojawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.

To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!

to jutro i gdzie chcecie się spotkać?;)

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

To kto może się jutro pojawić :decayed:

zależy o której :) Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem :) takżę może po obiedzie czy po? :)

Opublikowano
Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.

To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!

to jutro i gdzie chcecie się spotkać?;)

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

To kto może się jutro pojawić :decayed:

zależy o której :) Ja jestem obecnie na Piątkowie i do jutra jestem :) takżę może po obiedzie czy po? :)

Zazwyczaj 16ta w KC nawet jest napisane w pierwszym poście :wink:

Opublikowano

Ja może się pojawię, ale nie obiecuję...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.