Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

turbo możemy mieć mieć nawet z dżambo dżeta ale jak wtryski będą lipa to wiesz ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo możemy mieć mieć nawet z dżambo dżeta ale jak wtryski będą lipa to wiesz ;/

hehehe . True.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą mocą w Waszych autach nie przesadzajcie - nie ma sensu walić więcej niż okolice 200KM jeśli brakuje napędu 4x4. Gdyby było Q to można to jeszcze podciągnąć a tak będą problemy z utrzymaniem się na drodze ;)

Co do mojego zestawu hebli - tarcze, klocki i przewody w stalowym oplocie nowe. Zaciski używane po odnowieniu. Myślałem o nawiercanych ale wkładanie ich do R4 TDI z taką mocą to trochę profanacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s dobrych hebli nigdy za wiele, w Fordzie mam komplet nacinanych Brembo, w Corsie miałem Brembo + Ferrodo i dęba stawała a miała tylko 1.0 55 KM ale uratowało mnie nie raz z opresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Bartek. Zabawa będzie tylko na suchym asfalcie. ok 180 - 190 myślę że jest ok bez zmiany wtrysków co już trochę kosztuje..

Tu mamy zmianę mocy z 130 na 190 powiedzmy czyli ca 60koni za ~3000 (1000fmic 1000turbo 1000czips)

dokładać potem 1200-1500 za wtryski i 20koni więcej to już ciut za dużo jeśli chodzi o stosunek przyrost koni/cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce musza byc konkretne, ogolnie wazniejsze sa od mocy. Ja mam teraz 169 po programie i szalu nie ma.. No i teraz chcialbym 220 zeby było czuc roznice :) Nie uważam żeby to było za duzo jak na przednią ośkę, mysle ze w sam raz jak sie umie jeździc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie nie robiłem programu przed modami żeby była większa różnica i radocha ;) Ciekawe kiedy się dwumas wysypie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam serie 200KM i jak jest mokro to niestety, ale brakuje AWD, mimo bardzo dobrych oponek i DSTC(coś typu ASR) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie nie robiłem programu przed modami żeby była większa różnica i radocha ;) Ciekawe kiedy się dwumas wysypie :whistling:

Jeszcze teraz po wymianie rozrzadu, poduch pod silnikiem i Ic jakby bardziej mułowaty sie zrobił :/ Ogolnie to mi turbo przeładowuje wiec trzeba bylo pomyslec na nowym wiatrakiem, no a jak wiatrak to Ic itd... Nie przejmuj sie dwumasem, bedzie dobrze, wiara czyni cuda:D demcars tez Cie namawiał na jednomase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a to byłeś u nich ?

Tak wydech mi robili, ale jade jeszcze raz na poczatku przyszlego tygodnia na poprawke.

wojthass jak rozrząd robili, może coś pokręcili i minimalnie inaczej jest ustawiony? :mysli:

Kurcze nie wiem, ale mechanika mam naprawde dobrego, chlopak jest staranny i nie robi na sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam? coś źle ?

u mnie FMIC i turbo zrobili BDB z czystym sumieniem mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu zabraklo ostatnio zeby zrobic na igle, duzo za nisko wisi teraz i koncowki sa nie rowne. Jak mi dokoncza i bedzie igielka to tez bede mogł poleciec bo sie staraja, trzeba przyznać .

Ide spac, do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor Panowie :hi:

Co myslicie, lepiej nalozyc hamulce s4 czy jakies brembo lub ''customowe'', jest ktoś zorientowany w temacie ? :

320x288 zupełnie wystarczą - chyba że przybędzie mocy przynajmniej w okolicach 200KM. Wtedy można iść w S.

No własnie coś pod 220km bym musiał poszukać, rozwarzam własnie esowe albo jakieś brembo, bo nie powiem ze podobają mi się tarcze nawiercane :decayed:

Brembo bedzie ciezko zamontowac?

moze deal .. kupisz moje 320 z 3.0TDI a ja sobie kupie S4 ;) - tarcze jeszcze chyba nawet rantu nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...