Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blind ... dzisiaj zaspał,

kiedyś to już po 7mej się witał :P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:whistling:

Pozdro z ecu project! Szklanki i wałek do wymiany :facepalm:

Opublikowano

Cześć wszystkim,

blind1 się chyba starzeje...:wink:

slo, wybacz moją ignorancję... chodzi o wałek rozrządu???? A te szklanki to są panewki?? wału silnika, czy wałka rozrządu??

Opublikowano

ja obstawiam ze chodzi o wałek rozrządu i szklanki zaworów czyt. gniazda zaworów

Opublikowano

Tak wałek rozrządu, góra silnika

Opublikowano

zachciało ci sie mocy. tak byś jezdził w niewiedzy i był szczesliwy:decayed:

Opublikowano

Siema Panowie:decayed:

Znacie może jakiś solidny zakład w Poznaniu lub najbliższej okolicy zajmujący się naprawą klimatyzacji. Nie wiem co się stało ale o włączeniu klimy ( która o dziwo chłodzi) po kilku sek. zaczyna dziwnie buczeć :kwasny:

Opublikowano

ja dwa lata temu robiłem przegląd klimy na dąbrowskiego.

Opublikowano

Grzegorz mówisz o tym serwisie klimy: 52.432109, 16.823917 ( wystarczy wkleić w mapę Google) ?

Opublikowano

tak.

Opublikowano
tak.

No to dzwonię i się umawiam. Dzieki :thumbup1:

Opublikowano

Całe 900m ode mnie :decayed:

Też tam jadę w tym roku, co prawda jeszcze jej nie uruchamiałem od października :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu będziesz miał czas za tydzień w czwartek na te dekory ? to byśmy u Vario zrobili jakby miał wolny garaż :wink:

Opublikowano

mysle ze dam rade.

Opublikowano
Siema Panowie:decayed:

Znacie może jakiś solidny zakład w Poznaniu lub najbliższej okolicy zajmujący się naprawą klimatyzacji. Nie wiem co się stało ale o włączeniu klimy ( która o dziwo chłodzi) po kilku sek. zaczyna dziwnie buczeć :kwasny:

Piotr Psarskie koło Śremu tel. 501 225 424 powołaj się na Jakuba "SMOŁA" z Klubu ;)

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

mysle ze dam rade.

Grzegorz to jak się umawiamy piatek, sobota i niedziela do południa tak do 16:00 mam wolne

Opublikowano

narazie czekam na przesyłkę mam nadzieje ze dojdzie. jak co to sobota po południu.

Opublikowano
Marcin (niestandardowy) daj namiary na tego magika od oklejania szybek.

Jutro Tobie podam bo mam do niego 4 telefony i nie wiem ktory aktualny, a po nocach nie chce dzwonic...

Danielu to namiary na szybki.

501-449-474 Sławek

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

ja dwa lata temu robiłem przegląd klimy na dąbrowskiego.

tez o tym serwisie klimy slyszelem, polecali goscia...

a tak pozatym :hi: wszystkim....

Opublikowano
  • Autor
mysle ze dam rade.

ale od rana ? jeszcze dam jutro znać bo czekam czy alkantara będzie :) bo na klej przykleimy mocny i będzie si :) i myślę że z przepustnicą powalczymy ;)

a ile za to będziesz chciał ? :)

Opublikowano

i myślę że z przepustnicą powalczymy ;)

jeszcze tego nie zrobiłeś? :facepalm:

To jest 5 minut roboty. Odkręcasz ściągę na wężu dolotowym, najczęściej śrubokrętem +, który idzie do przepustnicy, odpinasz 1/2 wtyczki przepustnicy, odkręcasz 4 śruby, ja miałem na imbus 6, które trzymają przepustnice z kolektorem i masz ja na wierzchu :decayed: Czyścisz i składasz w odwrotnej kolejności.

Adoptujesz przepustnice przekręcając kluczyk na zapłon na jakieś 15-20 sec aż przestanie tak leciutko piskać pod maską, robisz to 3-4x i przepustnica gotowa :wink:

Opublikowano

moze byc od rana dostosuje sie.

na paliwo za dojazd + czteropak dobrego browara. moze być.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.