Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zajob mamy totalny i w dodatku tyły w rozwożeniu bo prawie tydzień moja padlina stała w warsztacie:kwasny:

A co się stało?

spoko spoko na szczęście tu chodziło o auto firmowe, Bartku a może Ty mi powiesz coś więcej o tym co pisałem w poprzednim poście??

To przypomnij bo nie widzę tego posta...

Panowie potrzebuje pomocy, czy ktoś może mi powiedzieć jakie zawieszenie na przód (konkretnie dolne wahacze) mają trzpień w rozmiarze 16? kupiłem Ruvil'a z możliwością zwrotu oczywiście ale tam trzpień ma rozmiar 21

p.s poduszki pod silnikiem i skrzynią są ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

zajob mamy totalny i w dodatku tyły w rozwożeniu bo prawie tydzień moja padlina stała w warsztacie:kwasny:

A co się stało?

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Od dzisiaj dostępne google street view w PL :) Odnaleźliście już swoją furkę ? :naughty:

Moja na starym setupie jeszcze:

http://i.imgur.com/HWcVfuM.jpg

Przyznać się kto stoi u Bart-Sa pod domem szarą b6 avant s-line na rs6 feldze ? :D

imrgur.com

Hahahaha Rafal-L :decayed: Ale to całkiem świeże zdjęcie - Rafał był u mnie pod koniec marca - remontowaliśmy jego skrzynię.

W google pisze, że sierpień 2012 :D To wcześniej też musiał być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

czy zloty ogólnopolskie musza być zawsze w takich terminach??? :facepalm: tylko raz trafiłem w lipcu :facepalm:

28 lipca wyjeżdża od nich ostatnia kolonia, a dzień po nas, albo tego samego dnia przyjeżdża następna - cieszę się, że się wcisnąłem w termin wolny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajob mamy totalny i w dodatku tyły w rozwożeniu bo prawie tydzień moja padlina stała w warsztacie:kwasny:

A co się stało?

spoko spoko na szczęście tu chodziło o auto firmowe, Bartku a może Ty mi powiesz coś więcej o tym co pisałem w poprzednim poście??

To przypomnij bo nie widzę tego posta...

Panowie potrzebuje pomocy, czy ktoś może mi powiedzieć jakie zawieszenie na przód (konkretnie dolne wahacze) mają trzpień w rozmiarze 16? kupiłem Ruvil'a z możliwością zwrotu oczywiście ale tam trzpień ma rozmiar 21

p.s poduszki pod silnikiem i skrzynią są ok:wink:

To oddaj je i zamów prawidłowe Lemfordera. Gdzieś w moim wątku powinna być rozpiska całego zawieszenia - jeśli nie znajdziesz to podam Ci po powrocie do PL.

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Od dzisiaj dostępne google street view w PL :) Odnaleźliście już swoją furkę ? :naughty:

Moja na starym setupie jeszcze:

http://i.imgur.com/HWcVfuM.jpg

Przyznać się kto stoi u Bart-Sa pod domem szarą b6 avant s-line na rs6 feldze ? :D

imrgur.com

Hahahaha Rafal-L :decayed: Ale to całkiem świeże zdjęcie - Rafał był u mnie pod koniec marca - remontowaliśmy jego skrzynię.

W google pisze, że sierpień 2012 :D To wcześniej też musiał być :)

Faktycznie był - na wymianie dwumasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pochwalę nowym nabytkiem:

kierownice_1.jpg

doł miał byc w kevlarze ale spec zniknoł i doł kiery został zrobiony pod kolor recaro w skórze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie pochwalę nowym nabytkiem:

http://s22.postimg.org/l3anooz1p/kierownice_1.jpg

doł miał byc w kevlarze ale spec zniknoł i doł kiery został zrobiony pod kolor recaro w skórze

Najs - pochwal się stosowną fotką już "na" aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo, dział z laskami i rozciągniętymi stringami jest gdzie indziej .. nie myl kiery z naciągniętymi gaciami spodlaski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

ładna !

Prawie taka jak moja:

http://i.imgur.com/MJYR8kt.jpg

:polew::polew:

to są Tomka stringi :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po dowodzie rejestracyjnym, ale i tak dlugo jezdzilem, ale sie nie poddam i bede jezdzil tak dalej i ch**j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po dowodzie rejestracyjnym, ale i tak dlugo jezdzilem, ale sie nie poddam i bede jezdzil tak dalej i ch**j

Za co? Tzn wiem, ze za niewinnosc, ale do czego sie doyebali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica

:doh: tylna!? Pojeby! We Wroclawiu to jeszcze stwierdzili, ze czytelna jest i jak mam przy sobie ori tablice z WK, to nic mi nie moga zrobic. A ze nie ma tej wlepki - jest na ori, mam przy sobie, dziekuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...