Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie mam pytanko małe. W piątek planuję krótką wycieczkę do Poznania, dokładniej Koziegłowy, no i interesuje mnie czy trasa Gniezno-Pobiedziska-Koziegłowy jest w miarę OK do toczenia się na gwincie, tzn. czy nie ma tam np. mega-kolein no i jak z ewentualnymi korkami piątkowo-weekendowymi. Muszę tam być na godz. 12-13 i tego samego dnia wracam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie mam pytanko małe. W piątek planuję krótką wycieczkę do Poznania, dokładniej Koziegłowy, no i interesuje mnie czy trasa Gniezno-Pobiedziska-Koziegłowy jest w miarę OK do toczenia się na gwincie, tzn. czy nie ma tam np. mega-kolein no i jak z ewentualnymi korkami piątkowo-weekendowymi. Muszę tam być na godz. 12-13 i tego samego dnia wracam :wink:

:hi: Panowie, na bałtyckiej tzn. wlot do Poznania od Bydgoszczy w stronę Piły bo tak będziesz pewnie jechał są remonty i generalnie tranzyt tamtędy leci więc koleiny jako takie mogą być. dodatkowo 2 przejazdy kolejowe masz do przejechania, a z Gniezna do Poznania to bez atrakcji jest droga. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia przygoda z karetką

Karetka potrzebowała pomocy | Słupca

nawet nie podziękowali ani nic porażka :facepalm:

przecież tak powinno być, powinieneś im jeszcze zapłacić i przeprosić, że tak wolno to szło:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia przygoda z karetką

Karetka potrzebowała pomocy | Słupca

nawet nie podziękowali ani nic porażka :facepalm:

przecież tak powinno być, powinieneś im jeszcze zapłacić i przeprosić, że tak wolno to szło:facepalm:

no porażka na maxa:facepalm: ratownicy podziękowali ale gazeta ni uja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie mam pytanko małe. W piątek planuję krótką wycieczkę do Poznania, dokładniej Koziegłowy, no i interesuje mnie czy trasa Gniezno-Pobiedziska-Koziegłowy jest w miarę OK do toczenia się na gwincie, tzn. czy nie ma tam np. mega-kolein no i jak z ewentualnymi korkami piątkowo-weekendowymi. Muszę tam być na godz. 12-13 i tego samego dnia wracam :wink:

:hi: Panowie, na bałtyckiej tzn. wlot do Poznania od Bydgoszczy w stronę Piły bo tak będziesz pewnie jechał są remonty i generalnie tranzyt tamtędy leci więc koleiny jako takie mogą być. dodatkowo 2 przejazdy kolejowe masz do przejechania, a z Gniezna do Poznania to bez atrakcji jest droga. pozdrawiam

Dzięki!

Trochę mnie wytelepie ale dam radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedi nie ma jechałem z Gdańska 2 tygodnie temu i dałem radę choć nie na gwincie ale na 1bv jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dotykac szklanych baniek. i dobrze docisznąc przewód wysokiego napięcia do zapłonnika.

pepin ale na to miganie to wymiana zarnika na 90% nie pomoże.

hmmm a co TWoim zdaniem pomoże?

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a znalazłem serwis .. jak rozpoznać podróbki :)

Żarówka xenonowa - oryginał czy chiński zamiennik?

przewornica nie trzyma napięcia.

co do zarników i podrobek ot powyzsze zasady jak naj najbardziej warto wziąc do serca.

serwis znam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Grześko, mi też prawa lampa zaczęła mrugać przy uruchamianiu a potem spokój :wink:

Na razie ma nie mam opcji, żeby lampki na korektę wpadły do Ciebie :kwasny: Jak tylko ogarnę, że przez kilka dni auta nie będę potrzebował, bo się zgadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ego co pamiętam u karola jest inny problem. a nie tylko po odpaleniu. zarnik gaśnie na chwilę i się zapala nieważne czy to po odpaleniu czy po paru godzinach jazdy a czasem jest ok.

teraz w weekendy jestem poza poznaniem, ale w tygodniu no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje, ale w ostatnich 2tyg tak mi się życie mega skomplikowało ze nie wiem czy dam rade... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też mrugały i po wymianie żarników nie ma problemów

Czyli już znam 2 sztuki B7 , gdzie migało i wymiana pomogła ... pozostaje sprawdzić czy u mnie pomoże :)

a jak nie to bee szukał przetwornicy a żarniki ma oryginały w kartonikach z napisałem OOO, WV etc dość tanio to najwyżej sprzedam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...