Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:bry: pyanie detailingowe: wczoraj się przyjrzałem kierownicy i wydaje się być tłusta / wyślizgana. Wydaje mi się, że dużo pomogłoby jej jakieś czyszczenie / zabazpieczenie? czym to zrobić najlepiej? jakieś sprawdzone metody? na forum alfy proponowli wodę z Ludwilkiem :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

widziane dzisiaj około 17.30 na parkingu przed złotym groszem/chatą polską srebrna b6-tka avant ze srebrnymi ramkami klubowymi

p.s ładna sztuka i felunek:wink:

to est moja ;) kobita była w środku a ja w Aptece ;) Pozdrawiam

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać) no i zawieszenie 1BV pracuje wyśmienicie, moim zdaniem 1BA nie ma porównania nawet przy pokonywaniu nierówności nie mówiąc już o pokonywaniu zakrętów, fakt tył siadł troszkę niżej od przodu ale i tak jest rewelka, polecam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widziane dzisiaj około 17.30 na parkingu przed złotym groszem/chatą polską srebrna b6-tka avant ze srebrnymi ramkami klubowymi

p.s ładna sztuka i felunek:wink:

to est moja ;) kobita była w środku a ja w Aptece ;) Pozdrawiam

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać) no i zawieszenie 1BV pracuje wyśmienicie, moim zdaniem 1BA nie ma porównania nawet przy pokonywaniu nierówności nie mówiąc już o pokonywaniu zakrętów, fakt tył siadł troszkę niżej od przodu ale i tak jest rewelka, polecam :hi:

IMO

Tył i przód maja inne wysokości błotników , więc jak się sugerujesz odległością koła od nadkola to teraz masz poprawnie

IMO tuningowanie, żeby było równo wymaga innych sprężyn z przodu i nei wiem jak zmienia się trakcja .. bo masz auto bardziej pochylone w przód

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

:bry: pyanie detailingowe: wczoraj się przyjrzałem kierownicy i wydaje się być tłusta / wyślizgana. Wydaje mi się, że dużo pomogłoby jej jakieś czyszczenie / zabazpieczenie? czym to zrobić najlepiej? jakieś sprawdzone metody? na forum alfy proponowli wodę z Ludwilkiem :grin:

a Ty masz skórę ?

jak nie , to może najlepiej dać do "zeskórzenia" za 200-300PLN i będziesz miał ładne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mam skórę, częściowo perforowaną, ori s-line z A3 8P, nie jest zła i nie chce mi się na razie bawić w obszywanie, spróbuje wyczyścić na początek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panów :hi:wczoraj byłem w Poznaniu to masakra korek za korkiem:facepalm:z 1,5 h chyba w korku spędziłem

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Panowie w niedziele jakiś spocik na świeżym powietrzu ?:naughty:

Nad Bałtykiem :) ?

Pepin może być nad Bałtykiem:naughty:jakaś w Poznaniu miejscówka dobra na pogaduszki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mam skórę, częściowo perforowaną, ori s-line z A3 8P, nie jest zła i nie chce mi się na razie bawić w obszywanie, spróbuje wyczyścić na początek :wink:

mam Megsa do czyszczenia .. na jasnej jestem zadowolony + Autoglum do konserwacji ...

jak co to możesz sobie sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrzyłem na te zestawy cleaner + odżywka z Megsa albo Autoglyma :wink: bo Gliptona na kier nie będę kupować :grin: to kiedy mogę wpaść pożyczyć? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać)

:hi:

To ten mój? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrzyłem na te zestawy cleaner + odżywka z Megsa albo Autoglyma :wink: bo Gliptona na kier nie będę kupować :grin: to kiedy mogę wpaść pożyczyć? :kox:

zabieram nad more .. i tam zaplanowałem czyszczenia, jak nie będzie padało .. więc dopiero od niedzieli wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, ile dałeś za wtryski i gdzie kupowałeś? bosch 0445115078 czy ori 059 130 277 BD? jakie uszczelki nowe do tego trzeba? bo widzę na foto ze nowe z serwisu, byłbym wdzięczny za nr i ilości :) nowy kompletny rozrząd mam już za sobą, to pewnie teraz w niedługim czasie to mnie będzie czekać... dużo roboty z tym było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje zdziwienie, jak szukałem filtru oleju tego takiego jak w starych autach wkręcanego, a tu się znalazł inny, ten taki wkładany jak harmonijka (Jezu słowo mi uciekło jak to się nazywa...). Heh, człowiek całe życie się uczy :D.

Takie pytanko, czy ktoś w Poznaniu ma VAGa i mógłbym podjechać do niego i tam też popytać kilka rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler :grin:] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać)

:hi:

To ten mój? :naughty:

Tak Darek to ten Twój ;) działa bez zastrzeżeń DZIĘKÓWKA bo nawet nie miałem kiedy i jak wciąż work lub w terenie, nawet nie wiem czy spota jakiegoś nie przegapiłem???

może coś do zorganizowania???

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler :grin:] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.

co za zbieg okoliczności też u mnie jest do wymiany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to "nowy silnik" pracuje bez zarzutów (byle nie zapeszać)

:hi:

To ten mój? :naughty:

Tak Darek to ten Twój ;) działa bez zastrzeżeń DZIĘKÓWKA bo nawet nie miałem kiedy i jak wciąż work lub w terenie, nawet nie wiem czy spota jakiegoś nie przegapiłem???

może coś do zorganizowania???

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Panowie poratuje ktoś numerami OE, potrzebuje chlapacz[spoiler :grin:] przedniego prawego koła - wiecie ten z przodu koła przykrecany do nadkola/zderzaka - wraz z tymi srubkami co sa potrzebne do zamontowania.

co za zbieg okoliczności też u mnie jest do wymiany :hi:

u mnie też odstaje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:dzisiaj niestety ale do pracy trzeba iść :facepalm:

No to robimy listę na niedziele:

1. Arkadiush

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u was odstaje, a u mnie jest urwany po zimie, tak samo jak musiałem wymienić osłone silnika i skrzyni bo nie przetrwała zimy :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...