Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Grue zapomniałem dodać, że lampy konkretnie się prezentują:naughty:

tak ogólnie to pochwal się co tam Cię wozi jakieś fotki bo po tych fotkach lamp wydaje mi się, że całkiem fajna sztuka:wink:

Porobie, porobie tylko pogoda niech pozwoli i czas :P Już od miesiąca się za to zabieram i ciągle coś (głównie skleroza ale co tam :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodziny dziś obchodzi nasz forumowy kolega Skubi który w domu leży bo siekierą rozwalił sobie noge.

Także wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia Skubi :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, chciałem też wymienić te wszystkie oringi i uszczelki, ale dobiłeś mnie trochę ich ceną. Ale u ciebie na starych tez daje radę? niech zgadnę, najdroższe są te wielokształtne pod kolektory? z drugiej strony, dzisiaj sprzedałem stare auto, i jak przymierzam sie do tych wtrysków, to chyba te uszczelki tez kupię. ale z samymi wtryskami mam teraz mętlik w głowei, czy te ori BD czy Bosch.... niby to samo, ale.... ehh...

1. uszczelki w dolocie należy wymyć i będą działać ;) - no chyba, że okaże się że jakaś się rozpada

2. wtryski weź tańsze i już

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Ktoś może polecić teraz jakiś sklep z kabelkami VAG .. gdzie kupić np 10.6? (Siemian na razie nie ma) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić teraz jakiś sklep z kabelkami VAG .. gdzie kupić np 10.6? (Siemian na razie nie ma) ?

o dobre pytanie, też bym łyknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, wiecie może co ile wymienia sia pasek w 2.7 tdi ? Bo mój ma 35 tysi i nie wiem czy zmieniać rzem z olejem czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, wiecie może co ile wymienia sia pasek w 2.7 tdi ? Bo mój ma 35 tysi i nie wiem czy zmieniać rzem z olejem czy nie ?

jaki pasek ... ?

rozrząd jest na 4ech łańcuchach

a wielorowkowy wytrzymuje pod 250kkm, wiec bezpiecznie zmeinić przy 200-220kkm i chyab razem z rolkami i napicnaczem

sprawdzone organoleptycznie na 2óch 3.0TDI ...

pasek strzelił .. ja wymeiniłem komplet , kupel tylko pasek .. po roku (2 tygodnie temu)

musiał znowu wymienić pasek i teraz mu rolki i napinacz nowy założyłem

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

btw.

35kkm to jeszcze się nie rozpędził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek wielorowkowy chyba od osprzetu ;)

powiedzcie, bo nie jestem tutejszy ;) , gdzie aktualnie sie spotujecie, to bym w niedziele zajechał :)

nie wiem bo dawno nie byłem ale chyba w King Cross poziom -2 zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem też cały komplet, pasek wszystkie rolki i napinacz, i łożyska w alternatorze bo lekko zajechane były, także teraz ma sporo lżej heeh :P zastanawiałem się też nad paskiem i napinaczem od pompy CR ale odpuściłem na razie. a rozrząd też nowy, łańcuchy, napinacze, prowadnice, zębatki... bolało po kieszeni troche, ale na kumpla na firme, także VAT się wrócił, i rabat 15% dali na krańcowej, i człowiek spokojniejszy z tą świadomością że jest nowy rozrząd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem też cały komplet, pasek wszystkie rolki i napinacz, i łożyska w alternatorze bo lekko zajechane były, także teraz ma sporo lżej heeh :P zastanawiałem się też nad paskiem i napinaczem od pompy CR ale odpuściłem na razie. a rozrząd też nowy, łańcuchy, napinacze, prowadnice, zębatki... bolało po kieszeni troche, ale na kumpla na firme, także VAT się wrócił, i rabat 15% dali na krańcowej, i człowiek spokojniejszy z tą świadomością że jest nowy rozrząd :P

pasek i napinacz od pompy wysokiego ciśnienia to już nieduży wydatek (w porównaniu do wtrysków :) ok 400PLN chyab nawet w ori ) ...

tylko szukam czy jest jakiś terminarz wymiany do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez właśnie nigdzie się tego nie doszukałem, kiedy albo co ile to wymienaic :P

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

w końcu założyłem wątek o moim pocisku... :P

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-asb-czarny-avant-3-0-tdi-s-line-zew-wew-pieknie-grajacym-milltekiem-d-280050/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez właśnie nigdzie się tego nie doszukałem, kiedy albo co ile to wymienaic :P

kumpel z A6tką 3.0TDI mówił coś o 90kkm .. ale na razie nie potwierdziłem tego nigdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedzi, zastanawiam się jeszcze komu zlecić takie wymiany kto by nie popsuł a może jeszcze coś doradził ? W sumie nawet mogę dać do Poznania bo brat w Swarzędzu mieszka to miałbym w razie co gdzie poczekać :wink:

No i jeszcze jedna sprawa, u mnie ostatnie dwie zmiany był zalany castrol edge, ale czytałem że może lepiej liqui moly albo millersa. Wy co zalewacie do 3.0 albo 2.7 ?

Pepin oczywiście nie chodziło o pasek rozrządu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :hi:

do Kołobrzegu leciałem przez Wałcz, Białogard. Kiedyś ta droga wydawała mi się lepsza, dość kiepska nawierzchnia, ale Sprinter z kontenerem mimo 150KM powyżej 90-100km/h rozpędzał się niechętnie, więc wybrałem krótszą drogę.

Slo mi zaraz po przywiezieniu A4 z Niemiec odzywało się wspomaganie, płyn był ładny, więc tylko odpowietrzyłem na podniesionym przodzie, przez dwa lata buczenie nie powróciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedzi, zastanawiam się jeszcze komu zlecić takie wymiany kto by nie popsuł a może jeszcze coś doradził ? W sumie nawet mogę dać do Poznania bo brat w Swarzędzu mieszka to miałbym w razie co gdzie poczekać :wink:

No i jeszcze jedna sprawa, u mnie ostatnie dwie zmiany był zalany castrol edge, ale czytałem że może lepiej liqui moly albo millersa. Wy co zalewacie do 3.0 albo 2.7 ?

Pepin oczywiście nie chodziło o pasek rozrządu :grin:

ile dajesz flaszek za wymianę paska :) i rolek oraz napinacza ... jeśli to jest tak jak w 3.0TDI to 3 tygodnie temu robiłem kumplowi ?

Motul 5W30 507 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...