Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Ale Gocha sie odzywa czy nie? :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: Ale Gocha sie odzywa czy nie? :decayed:

Nie wiem - nie ma jej w domu... :polew:

Opublikowano

Panowie, jest ktoś wolny dzisiaj w Poznaniu, co mógłby podlecieć np. koło M1 albo na Malte zeby mi sprawdzić to audio w aucie, dlaczego mi nie gra tył ? ;)

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

jak by ktoś sluzyl pomocą to bardzo prosze o kontakt 723-368-559 ;)

za chwile jade do Pń ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam ;) potrzebuje pomocy raczej kolega. Gdzie w Poznaniu można oddać do regeneracji turbine? Coś z geometria jest i dwa razy była na ultra dźwiękach. Chodzi o audi a3 1.9 TDI

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Opublikowano

Jak dwa razy była na ultradźwiękach i czyszczona to szukałbym problemu gdzie indziej

Do regeneracji czy czyszczenie ? Na allegro w granicach 600-700zł są nowe turba po regeneracji, potem odsyłasz starą.

Opublikowano
  • Autor
Jak dwa razy była na ultradźwiękach i czyszczona to szukałbym problemu gdzie indziej

Do regeneracji czy czyszczenie ? Na allegro w granicach 600-700zł są nowe turba po regeneracji, potem odsyłasz starą.

Do regeneracji

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Opublikowano

Arek co robisz

Opublikowano
Witam ;) potrzebuje pomocy raczej kolega. Gdzie w Poznaniu można oddać do regeneracji turbine? Coś z geometria jest i dwa razy była na ultra dźwiękach. Chodzi o audi a3 1.9 TDI

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

w poniedziałek niech się przypomni

IMO to najlepiej niech zakład, który regeneruje również zamontuje - wtedy jest gwarancja ...

a co to ultradźwięki dla turbiny ?

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

właśnie skończyłem prać auto ... zobaczymy co wyszło .. bo już trochę ciemno było na końcówce ;)

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:hi: wszystkim

Karol, poslalem smsa to mi sprawdzi cene, ale jeszcze czekam za info

dzięki :)

a pytanie mam,

czy Pirelli P Zero Rosso 235/40/18 95Y ... wychodziła z rantem ochronnym i bez i jakim symbolem się różniły?

bo nie znalazłem jeszcze nic na temat, żeby były bez rantu

Opublikowano

Pepin ja jak szukałem to wszytkie Pzero rosso były z rantem.

Kurde zapodałem Dunlopy SP Sport 01 i coś puka ;/

Opublikowano
Pepin ja jak szukałem to wszytkie Pzero rosso były z rantem.

Kurde zapodałem Dunlopy SP Sport 01 i coś puka ;/

no też mi się tak wydawało ... coś źle założyli, ale niby się nie da ...

może zatem jakiś deal z niestandardowym zrobimy, przy okazji sobie czujniki obada :)

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Slo,

zamień miejscami ...

Opublikowano

jaki deal ?

Kurde felgi prościutkie, zamieniałem prawo lewo i jest ciut lepiej ale stuka ciągle. Może na tył je dać ?

Opublikowano
jaki deal ?

Kurde felgi prościutkie, zamieniałem prawo lewo i jest ciut lepiej ale stuka ciągle. Może na tył je dać ?

nietandardowy coś z oponami/wulkanizacja ma wspólnego

więc moze coś wymyślimy, a przy okazji On sobie fotki porobi czujników poziomowania ksenonów

Opublikowano

tak ? no nieźle, może jakieś porady ? kurde no nie wiem, w poniedziałek jeszcze jade do wulkanizatora będziemy myśleć

Opublikowano

baaaaajo bongo HEJ

bajo bongo HEJ

ooo bongo ba ja! :grin::grin::grin::polew::polew::banan::kox::dancing::banan2:

Opublikowano

bajo bongo bonglo BAJA się śpiewa na końcu :naughty:

Opublikowano
bajo bongo bonglo BAJA się śpiewa na końcu :naughty:

są dziwki, jest szampan, jest strzelanina! :banan::banan::kox::banan::banan::naughty::kox::banan2:

Opublikowano
bajo bongo bonglo BAJA się śpiewa na końcu :naughty:

są dziwki, jest szampan, jest strzelanina! :banan::banan::kox::banan::banan::naughty::kox::banan2:

świnie wyskakują z futer ? :polew:

kaju się najebał :slina:

Opublikowano
bajo bongo bonglo BAJA się śpiewa na końcu :naughty:

są dziwki, jest szampan, jest strzelanina! :banan::banan::kox::banan::banan::naughty::kox::banan2:

świnie wyskakują z futer ? :polew:

kaju się najebał :slina:

Do tego jeszcze trochu, bo błędów nie robie :grin:

Opublikowano

Jeśli chodzi o rant ochronny, to ZR z rantem, samo R bez rantu

Opublikowano

Nie tylko kaju

napisane po pijaku

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

Po pijanemu się błędów nie robi

napisane po pijaku

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

tak ? no nieźle, może jakieś porady ? kurde no nie wiem, w poniedziałek jeszcze jade do wulkanizatora będziemy myśleć

Jedź do mlodojewa tam jest zaje wulkanizator ma dobry sprzęt i dobrze waży kółka

napisane po pijaku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.