Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pepin, u ciebie w głowicy od strony pasażera tez jakby coś pukało? wiem że po tej stronie w głowicy znajduje się z tyłu pompa Vacum i to pewnie ona takie dźwięki wydaje, chociaż kiedyś osłuchiwałem inne 3.0 TDi dla porównania i wydawało mi się że trochę cisze się zachowywał, i zaczynam troche myśleć o tym, co to może być... czyżby zawór się wieszał czy jak? albo któryś z popychaczy hydraulicznych niedomagał?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cały dzień w plecy ... rano robota w deszczu, ukręcona śruba, wywleczone giry,

jutro jedna na prasę ... druga chyba do wymiany zwrotnica, bo zaczęliśmy rozwiercać

a inżynierowie kompletnie nie popisali się ze śrubą w górnych wahaczach, po ale i po jednej śrubie na dole też dali ciała ...

prawa tylna i lewa przednia - są tak długie, że trzeba nieźle wygimnastykować wahacz .. zobaczymy jak pójdzie wkładanie :)

okazało się, że końcówki drążków do wymiany i teraz całe stado producentów, Loemferder odbiega na maxa cenowo i pewnie przegra z TRW, Rouville albo Moog

PS.

Niestandandardowy, wystarczy Ci to

https://lh4.googleusercontent.com/-a1AqN7xx4pA/UeRWNvS54PI/AAAAAAAABRg/Z1yQL_s5cu8/w362-h482-no/20130715_101806.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-MnvtP7p7i98/UeRWO536_FI/AAAAAAAABRs/ipGZFRKoDI0/w362-h482-no/20130715_101813.jpg

https://plus.google.com/u/0/photos/yourphotos?pid=5900936253497139634&oid=114092505396654179063

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Pepin, u ciebie w głowicy od strony pasażera tez jakby coś pukało? wiem że po tej stronie w głowicy znajduje się z tyłu pompa Vacum i to pewnie ona takie dźwięki wydaje, chociaż kiedyś osłuchiwałem inne 3.0 TDi dla porównania i wydawało mi się że trochę cisze się zachowywał, i zaczynam troche myśleć o tym, co to może być... czyżby zawór się wieszał czy jak? albo któryś z popychaczy hydraulicznych niedomagał?...

a może to wtryski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, powiem szczerze ze sie nie popisales :) bardziej mi chodzi o mocowanie ... jak nie bedzie z tym problemu porobimy na nowo fotki... ok? ja tak sobie myslalem ze gdybys mial czas kolo srody-czwartku z rana bylo by super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby wtryski tak pukały?

a odnośnie zwrotnic, aż taka kaszana? kiedyś mówiłem że może wykręcę te śruby górne tylko i je potraktuje smarem, ale chyba trzeba będzie odpuścić skoro tak sie zapiekają... w passacie po godzinie napieprzana młotkiem w końcu wyszły, ale tam była metalowa zwrotnica, a tu chyba bardziej się to zapiecze w tej alu...

czy w tym dziale nie nabija postów? bo widzę że ogólnie od dłuższego czasu gdzie bym nie pisał to mi nic nie przybywa na liczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby wtryski tak pukały?

a odnośnie zwrotnic, aż taka kaszana? kiedyś mówiłem że może wykręcę te śruby górne tylko i je potraktuje smarem, ale chyba trzeba będzie odpuścić skoro tak sie zapiekają... w passacie po godzinie napieprzana młotkiem w końcu wyszły, ale tam była metalowa zwrotnica, a tu chyba bardziej się to zapiecze w tej alu...

czy w tym dziale nie nabija postów? bo widzę że ogólnie od dłuższego czasu gdzie bym nie pisał to mi nic nie przybywa na liczniku...

forum techniczne nabija i crew b7 chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin a wymieniałeś już u siebie te wahacze - u mnie zasmarowane tawotem i wyciągałem palcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan, ale w B7 są juz zwrotnice aluminiowe, i chyba jeszcze bardziej się zapieka niż w metalowych... w passacie jak je zasmarowałem to wychodziły po roku po jednym puknięciu młotkiem, ale tez były metalowe a nie alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kuba po raz kolejny się spóźniłem na Twoją propozycję pod złotym...częściej zaglądaj i proponuj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin a wymieniałeś już u siebie te wahacze - u mnie zasmarowane tawotem i wyciągałem palcami

no w trakcie ... 300kkm przebiegu o nowości wszystko jeszcze

niestandandardowy, fotki zrobię jeszcze raz .. auto stoi na kołkach teraz w środę mamy nadzieję poskładać po południu dopiero

ale jakie mocowanie .. tak jest to na jednej blasze od góry i ramię na wahaczu ...

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

szukam w ETCE czujnika prędkości obr koła .. to coś do ABS ... bo śruby tam są pordzewiałe na max i chcę nowe jutro zamówić -

może jakiś numer czujnika ktoś zna, bo wtedy dotrę do właściwego obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandandardowy, fotki zrobię jeszcze raz .. auto stoi na kołkach teraz w środę mamy nadzieję poskładać po południu dopiero

ale jakie mocowanie .. tak jest to na jednej blasze od góry i ramię na wahaczu

wlasnie ta blacha, jest mocowana na nity? mniej wiecej w ktorym miejscu. bo je musze zamontowac, a mam cale z blachami ... i fajnie by bylo gdybys strzelil z dwie fotki tylu :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony Kumho są ok czy to jakieś gówno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musze jeszcze cos kupić

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestandardowy będę po 12 w firmie bo z córą do lekarza jechać

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...