Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ponoć 6000k dają bardziej niebieską barwę...ja mam 4300k i dają radę, mam zamiar zmienić soczewki na b8 i będzie jeszcze lepiej:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tanich palników typu d1s , d3s bo zapłonnik jest w żarniku i potrafi zabić przetwornice.

a valeo jest na to wrażliwe.

co do barwy.

oem'y są 4300k. ewentualnie o podwyższonej barwie 4800k

i te moim zdaniem są naprawdę dobrym kompromisem pomiędzy wyglądem (barwą) i widocznością którą zapewniają na mokrym.

z a hidami i ich barwą rożnie bywa.

miałem hid 4300K a świeciły na niebiesko ja 8000K

wiec wszystko zależy jakie hidy trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z przetwornicami zasilającymi ledy to cena niezła. wygladają tez ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają nieźle. ale można by pokusić sie o soczewki z b8. bo te z saaba są fajne świecą lepiej niż ori b6 ale do b8 trochę im brakuje.

wyglądają fajnie zrobione. wnętrze pod ledy czysto ogarnięte. nie widać druciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Quattro sport :shock3::slina: zdjęcie z Top GEAR LIVE niedługo wrzucę więcej :naughty:

2k4e.jpg

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

TOP GEAR LIVE <-- sory za jakoś fot ale nie dało się normalnie fotografować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam imprezka? Szwagier też był ale nie zdążyłem się podpytać.

Pogoda ładna więc dziś udało mi się zrobić cały przód w autku czyli to co miałem w planach zrobić we wtorek - nowe amortyzatory , wahacze ( po demontażu okazało się że 3 z 8 były ok ) , łączniki stabilizatora , gumy na stabilizatorze - nie obyło się bez przygód bo na początku zamieniłem "banany" stronami i skapnąłem się przy zakładaniu kół kiedy myślałem że to koniec pracy , więc 1,5 godziny w plecy :facepalm::decayed: aż się ciemno zrobiło :grin:

jak mnie małżonka zobaczyła to od razu stwierdziła że wyglądam jak ten z tyłu ( tzn taki brudny :polew: ) , miszcz drugiego planu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam imprezka? Szwagier też był ale nie zdążyłem się podpytać.

Pogoda ładna więc dziś udało mi się zrobić cały przód w autku czyli to co miałem w planach zrobić we wtorek - nowe amortyzatory , wahacze ( po demontażu okazało się że 3 z 8 były ok ) , łączniki stabilizatora , gumy na stabilizatorze - nie obyło się bez przygód bo na początku zamieniłem "banany" stronami i skapnąłem się przy zakładaniu kół kiedy myślałem że to koniec pracy , więc 1,5 godziny w plecy :facepalm::decayed: aż się ciemno zrobiło :grin:

jak mnie małżonka zobaczyła to od razu stwierdziła że wyglądam jak ten z tyłu ( tzn taki brudny :polew: ) , miszcz drugiego planu:

imprezka jak mega dla mnie super dałem linka do fot także możecie zobaczyć jakie cacuszka tam były :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...