Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Heh no trochę :) ale sprzedawca zwróci hajs za paliwo i ściąganie paliwa więc nie ma tragedii. Dziura zlokalizowana to się ogarnie szybko ;) dzięki za pomoc

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Vario najwcześniej w poniedziałek bo nie mam aparatu w poz

dobrze że ja to wyczaiłem bo jakby Twój tata pojechał pod blok zostawił a tu kałuża ropy i wtedy fajka i out fury :thumbdown:

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

luzik...

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

pytanie do arkadiusza lub slo, kto chetny na pomoc w dolozeniu xenona do b7?

w niedziele o 10 umowilem z Bartkiem ze dokladamy xenon do mojej a4, chcilelibysmy to ogarnac w jeden dzien, jak ktos z Was jest chetny do pomocy zapraszam, w zamian stawiam litra :)

Może wpadnę się pokazać :hi: trzecia osoba do odkręcania śrubek chyba będzie tylko przeszkadzać :decayed:

Michał będziesz potrzebny wtedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witka, Marcin lub Tomek kiedy i gdzie mogę podjechać na kompa?

jak chcesz mozesz dzisiaj okolo 19:00 -19:30 tel na Pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mógłby mi ktoś ogarnąć podłączenie audiczki pod kompa?? Mam problem bo przy prędkości ponad 130 ABS mi wywala i ASR (po wymianie sterownika z A6 2,5 TDI), kupiłem sobie kabel żeby nikomu nie zawracać głowy ale nie ogarniam bo mam problem z interfejsem w Win 8;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy, wracałem z przeźmierowa z driftu i podwoziłem kumpla na polską i wyleciał mi ze suszarką, i jak starłem i czekałem na skaranie boskie to akurat Lele jechał i mnie poinformował o spocie :P także 6pkt i 200zł w plecy :/...

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

a tu ładny filmik pokazujący co się działo w ten piękny ostatni wrześniowy weekend :D wypatrywać czerwonego Nissana, kumpel, zawodnik z Poznania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybrałem ostatnio bez i masakra, pierwsze 5km brrr zimno. ale teraz od poniedziałku ma być cieplej to trzeba pośmigać trochę :)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja piuerdole arek juz 1,5k postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybrałem ostatnio bez i masakra, pierwsze 5km brrr zimno. ale teraz od poniedziałku ma być cieplej to trzeba pośmigać trochę :)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja piuerdole arek juz 1,5k postów :D

ciagle odpisuje :

Tak, yhy...

albo :

yhy ... tak .. . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybrałem ostatnio bez i masakra, pierwsze 5km brrr zimno. ale teraz od poniedziałku ma być cieplej to trzeba pośmigać trochę :)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ja piuerdole arek juz 1,5k postów :D

ciagle odpisuje :

Tak, yhy...

albo :

yhy ... tak .. . :)

tak tak pewnie Panowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...