Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no jak Ty bedziesz to sie wszyscy na spota zlecą :decayed::decayed::decayed:

Mowa o mnie?:dziura:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie boj sie bedziesz mial tylko kilka kompletow wosku do nalozenia jako nowy na spocie:wink:

Opublikowano
nie boj sie:Dedziesz mial tylko kilka kompletow wosku do nalozenia jako nowy na spocie:wink:

Ja licze na to, ze to nowemu sie naklada :D ja przewaznie przed zlotami nie zdarzam na myjke wiec zawsze przyjezdzam brudasem :D

Opublikowano

Bartek dzisiaj znalazlem cale 14 zl:decayed: ale doloze lacznik by to na nim rozszczepiac przewod spryskow.

ja mam mega zakwasy dzisiaj moich nog :) a Ty jeszcze leciales na nocke :)

powiem tak :

no jeszcze nie :) ale jutro to bedzie jasnosc :)

jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" :grin:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

nie boj sie:Dedziesz mial tylko kilka kompletow wosku do nalozenia jako nowy na spocie:wink:

Ja licze na to, ze to nowemu sie naklada :D ja przewaznie przed zlotami nie zdarzam na myjke wiec zawsze przyjezdzam brudasem :D

my mamy uklad z ochrona, nie wpuszcza Cie w takim razie... :decayed:

Opublikowano
Bartek dzisiaj znalazlem cale 14 zl:decayed: ale doloze lacznik by to na nim rozszczepiac przewod spryskow.

ja mam mega zakwasy dzisiaj moich nog :) a Ty jeszcze leciales na nocke :)

powiem tak :

no jeszcze nie :) ale jutro to bedzie jasnosc :)

jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" :grin:

Początek był ciężki ale wziąłem się za robotę i nocka zleciała :wink:

Daj znać kiedy kończymy...

Opublikowano
Bartek dzisiaj znalazlem cale 14 zl:decayed: ale doloze lacznik by to na nim rozszczepiac przewod spryskow.

ja mam mega zakwasy dzisiaj moich nog :) a Ty jeszcze leciales na nocke :)

powiem tak :

no jeszcze nie :) ale jutro to bedzie jasnosc :)

jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" :grin:

Początek był ciężki ale wziąłem się za robotę i nocka zleciała :wink:

Daj znać kiedy kończymy...

nie nie, Ty daj znac kiedy koczymy :) ja mam caly tydzien popoludniu kiedy znajdziesz czas moge zawitac...

Opublikowano

:hi:

Czarna niedługo wraca na drogi :)

Opublikowano
  • Autor
Bartek dzisiaj znalazlem cale 14 zl:decayed: ale doloze lacznik by to na nim rozszczepiac przewod spryskow.

ja mam mega zakwasy dzisiaj moich nog :) a Ty jeszcze leciales na nocke :)

powiem tak :

no jeszcze nie :) ale jutro to bedzie jasnosc :)

jutro powiesz: "Kurde ale mam lampy" :grin:

Początek był ciężki ale wziąłem się za robotę i nocka zleciała :wink:

Daj znać kiedy kończymy...

nie nie, Ty daj znac kiedy koczymy :) ja mam caly tydzien popoludniu kiedy znajdziesz czas moge zawitac...

To teraz nocami trzeba uważać bo oślepisz nas tym światłem :decayed:

Witam Panowie :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
:bry: ale łeb mnie boli, Arek okazało się że korek jest do "pupska", na szczęście
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Kuba... bogatych glowa boli, nas po prostu leb napierd... :decayed:

Opublikowano
:hi: Panowie
Opublikowano
:hi:

Kuba... bogatych glowa boli, nas po prostu leb napierd... :decayed:

tysz prawdo

Opublikowano

niestandardowy tak jak mowiłeś manetke miał siemian do tempomatu dzisiaj mi wysłał wiec czekam za towarem ale jak by ktoś był chętny mi pomoc założyć żebym czegoś nie popsuł

Opublikowano
  • Autor
:bry: ale łeb mnie boli, Arek okazało się że korek jest do "pupska", na szczęście

no to si za fatygę trzeba się napić następnym razem jak bydę w PZn :naughty:

Opublikowano
:bry: ale łeb mnie boli, Arek okazało się że korek jest do "pupska", na szczęście

no to si za fatygę trzeba się napić następnym razem jak bydę w PZn :naughty:

masz to jak w panku ;) jutro dam Ci znac co z popilniczką i jej uchwytami

Opublikowano
  • Autor
:bry: ale łeb mnie boli, Arek okazało się że korek jest do "pupska", na szczęście

no to si za fatygę trzeba się napić następnym razem jak bydę w PZn :naughty:

masz to jak w panku ;) jutro dam Ci znac co z popilniczką i jej uchwytami

ok jakoś gdzieś się zgadamy może weźmiemy jeszcze kilku chłopa :naughty:

Opublikowano

areczek coś reza??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.