Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie wyleci na trase i sie zgarnie po 50% ceny ;)))) hihihihihihi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
sie wyleci na trase i sie zgarnie po 50% ceny ;)))) hihihihihihi

czyli wszystko dogadane mamy :wink:

Opublikowano

yyy jestem :)

piwo ja juz pije mogliscie mowic wczesniej :)

:decayed::decayed::decayed::decayed:

a z tym bixem to jeszcze nie widzialem zeby ktos mial go na wstecznym :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

arek, specjalnie dla Ciebie :)

mTDHXWp.jpg?1

Opublikowano
  • Autor
yyy jestem :)

piwo ja juz pije mogliscie mowic wczesniej :)

:decayed::decayed::decayed::decayed:

a z tym bixem to jeszcze nie widzialem zeby ktos mial go na wstecznym :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

arek, specjalnie dla Ciebie :)

http://i.imgur.com/mTDHXWp.jpg?1

:naughty:

To mamy powód to picia :grin:

Opublikowano

no mamy mamy, tylko kiedy :decayed:

Opublikowano
przy flaszce to wyjdzie co najmniej quadraxenon

:grin: zrobimy sobie "Mały Ostrów" :decayed:

o nie. już nigdy więcej nie będę otwierał namiotu z pilota:facepalm:

My pamietamy :thumbup1:

Opublikowano
yyy jestem :)

piwo ja juz pije mogliscie mowic wczesniej :)

:decayed::decayed::decayed::decayed:

a z tym bixem to jeszcze nie widzialem zeby ktos mial go na wstecznym :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

arek, specjalnie dla Ciebie :)

http://i.imgur.com/mTDHXWp.jpg?1

Żarówka postojówki ogarnięta?

Opublikowano
przy flaszce to wyjdzie co najmniej quadraxenon

:grin: zrobimy sobie "Mały Ostrów" :decayed:

o nie. już nigdy więcej nie będę otwierał namiotu z pilota:facepalm:

My pamietamy :thumbup1:

+1 :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Opublikowano

Witam pomoże ktoś w instalacji tempomatu B6 kabel mam brak klucza od kiery

Opublikowano

Jagus... mozemy to ogarnac tylko kiedy?

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Bartek... postoj ogarniety :) uszkodzony led. zwykla zarowka swieci

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

:hi: Banan :decayed:

Opublikowano
Witam pomoże ktoś w instalacji tempomatu B6 kabel mam brak klucza od kiery

Jak Ci się chce to podjedź - jestem w garażu.

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Bartek... postoj ogarniety :) uszkodzony led. zwykla zarowka swieci

Tak jak myślałem :wink:

Opublikowano

bartek a do której siedzisz w garażu ?Bo jeszcze jestem w robocie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
bartek a do której siedzisz w garażu ?Bo jeszcze jestem w robocie

Do oporu - jestem na miejscu.

Opublikowano

Bartku a jesteś jutro też w garażu? mógłbym podjechać żeby zobaczyć czy moja kierownica jest zakodowana??

Marcinie na kiedy możemy się umówić??

Opublikowano
trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_

w niedzile lecę maraton .. zatem nie piję do 13tego

ale jutro pewnie zawitam na Style jak to w czwartek ... i tam sie też popija piwko z Shella, jak ktoś chce :)

Opublikowano
Bartku a jesteś jutro też w garażu? mógłbym podjechać żeby zobaczyć czy moja kierownica jest zakodowana??

Marcinie na kiedy możemy się umówić??

Sobota?

Opublikowano

na którą by Ci pasowało?? zabrać suweniry?

pepin na którą to jest? na parkingu carmena? trochę wstyd z niekompletnym zderzakiem było by zawitać:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.