Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam teraz tez nowe amortyzatory 4 sztuki i jest koza ale mam to gdzies :-P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja mam teraz tez nowe amortyzatory 4 sztuki i jest koza ale mam to gdzies :-P

amen:decayed:

Opublikowano

niestandardowy, a jaki koszt tych ledów, co za ile?

Opublikowano
niestandardowy, a jaki koszt tych ledów, co za ile?

Napisz do Tomika na maila przesle Ci cennik. A ceny sa spoko...

no Panowie, xenonogarniety dzisiah z Bartkiem do konca. musze swoj watek zalozyc :)

Opublikowano

:hi:

Marcinie i jak tam? lampy ogarnięte do końca??widziałem dziś bartka 2x we wrześni...na jakich felgach teraz śmiga??

Opublikowano

Kurka... nie wiem. s-line w 18"? to chyba ta felga. mogles widziec zonke, bo skonczylismy okolo 13...

Opublikowano

widziałem trochę wcześniej...może masz rację. felga czarna i czerwona obwódka

Opublikowano

Yyyy.... srebrna? :) tylko srebrna...

Opublikowano

hmm...to ktoś inny w takim razie...ale ramki klubowe były i też avant:eusathink:

Opublikowano

Bry - ja właśnie skończyłem na dziś. Do 14:00 Marcin a potem leciałem dalej z Multitronikami... W międzyczasie przyjechał nowy motor do Passata :decayed: Teraz chwila odpoczynku i jutro od nowa :wink:

Opublikowano

Bartku kto jeździ po wrześni czarnym avantem z klubowymi ramkami na czarnej feldze z czerwonym rantem?

Opublikowano
Bartku kto jeździ po wrześni czarnym avantem z klubowymi ramkami na czarnej feldze z czerwonym rantem?

Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy...

Opublikowano
  • Autor
Bartku kto jeździ po wrześni czarnym avantem z klubowymi ramkami na czarnej feldze z czerwonym rantem?

Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy...

:thumbdown:jak tak możesz :grin:

Opublikowano
tak już zadecydowałem odkupie tylni s-line tak jak było a powiedzcie mi znacie jakiegoś z poznania lakiernika co fajnie maluje i nie drogo./

U mnie z lakierni chłopaki malują prywatnie ale ceny zbyt konkurencyjne nie są

Opublikowano

Sivy widziałem dziś główną nagrodę w marratonie...stoi na parkingu na piątkowie...jeśli oczywiście jest to te volvo, na szybie jest naklejka floty 14 maratonu

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ----------

Słuchajcie uważam Was za starych wyjadaczy w A4 więc zwracam się do Was o opinie co by można poprawić w mojej B5? Odrazu mówię ze nie jestem za jakimś wieś tuningiem i laminatem;-) Narazie jestem w trakcie wymiany na ori navi RNS-D a w planach tylko i wyłącznie ori fele 17", zderzak przód z grillem od S4 i bodajże z RS4 lotka nad tylną szybę tylko nie przesadzę z np tą lotką?? Co jeszcze można dowalić ze smakiem?

ImageShack Album - 6 images

moim zdaniem pojeździsz rok na 17 i stwierdzisz że mało i będziesz chciał 18 także moim zdaniem pakuj od razu 18 Co do lotki to napisz do krwata on ma taką lotkę to Ci powiem a ogólnie ok auto

:thumbup1:

No Myślę że 18 to chyba będzie juz kozak, tym bardziej z moją glebą ale czy nadkola nie będą obgryzać opon?;-) Kurde nie mogę znaleźć kolegi Krwata...

Opublikowano
widziałem trochę wcześniej...może masz rację. felga czarna i czerwona obwódka

Jezdzi taka ale chyba bez klubowych ramek

Opublikowano
Sivy widziałem dziś główną nagrodę w marratonie...stoi na parkingu na piątkowie...jeśli oczywiście jest to te volvo, na szybie jest naklejka floty 14 maratonu

No jeżeli była na kołpakach to była ta...;-) Szczerze to różni się od tej z plakatu;-P Nie chcecie wiedzieć z jakiego auta te koła z kołpakami są;-P

Opublikowano

Banan jechałem przez 10 min w stronę pyzdr za nim

Opublikowano

jak juz bedzie zderzak na pokładzie będe musiał kogoś poszukać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.