Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Zayebany w akcji... Jutro mam 4 auta :facepalm: A co tu się dzieje to niestandardowy i Banan Wam opowiedzą :wink:

Brakuje mi zapachu oleju z bartsowego garażu.

Brakuje nam lutowania w -15 na dworze przy Tomka aucie kiedy montowałeś u niego bluetooth i rozkręcił nie ten fotel eh te czasy :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

pewnie sporo aut nie jeździ na spoty bo na piętra nie każdy wjedzie:decayed:

pozdro może któregoś niedzielnego wieczoru się pojawie:wink:

M1 dużo przyjemniej zwłaszcza jak spadnie śnieg i mam bliżej z malty :D

w KC -2 ostatnio na spocie było chyba z 10 aut :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stał dziś w poznaniu na ul. rybaka pod zsb czarną b6 avant z małym głodem na zderzaku przednim? stałem pod samym budynkiem zsb na zajęciach z wsb, gdzie wieszałem się na wjeździe :facepalm:

Ja :wink: Również byłem na zajęciach WSB i widziałem jak męczyłeś się z wyjazdem. :decayed: Ja nawet nie próbowałem tam wjeżdżać, bo ten złożony słupek to przeszkoda nie do przejechania przez mój bolid. :facepalm:

daj spokój, jak tam wjechaliśmy to się zastanawiałem jak wyjadę :decayed: tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem mały...mianowicie czy do zwykłego zderzaka dokładką S-line jest P&P czy trzeba coś rezać konkretnie bo mogę miec problem ze zderzakiem...i nie wiem czy wystarczyło by kupić zwykły zderzak i dokładkę założyć czy cały sline:shock3::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli nie mam zdolności to raczej pozostaje mi kupno całego:facepalm:

nie załamuj się :decayed:ze można podejść gdzieś pod blok i zgarnąć :decayed:

Kto z Poznania jeździ czarną b6 ala usa widziany często na osiedlu przyjaźni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też mi mówił mechanik ze po 2 latach lub do 50 tys km wymieniac bo to norma w a4. moja ma podobno 158tys przejechane przebieg powiedzmy ze prawdziwy bo mam znajomego w audi na krańcowej i sprawdził po vine. kolego niestandardowy coś jeszcze moge sie spodziewać w a4 ze sezonowo padnie?

sopel wpadnij na browara, połączymy vaga sie ogarnie wszystko.

spoko jak zrobie termostat i uszczelke pod kapa zaworowa bo zaczyna mi sie pocic to wpadne bo narazie na tym padnietym terostacie łoi mi okrutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin u mnie śrubki nie ma przeszukałem całe auto więc musiałeś gdzieś ją położyć

Rafał ogarneliście tego fisa w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis ogarnięty ale spryski jak nie działały tak nie działają...multifunkcja też nie bo mam podstawowy moduł kierownicy z końcówką F a potrzeba by L albo N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayebany w akcji... Jutro mam 4 auta :facepalm: A co tu się dzieje to niestandardowy i Banan Wam opowiedzą :wink:

szkoda gadac :) i pamietaj:

po_mojemu_rownowaga_musi_byc_black_ops_2_174mz.jpg

imagur

lub jak wolisz rownowage w innym spojrzeniu :decayed:

450_494.jpg

how do you print screen

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Witam

Marcin u mnie śrubki nie ma przeszukałem całe auto więc musiałeś gdzieś ją położyć

Rafał ogarneliście tego fisa w sobote

ok. oblukam jeszcze garaz. a propo byles widziany dzisiaj na luzyckiej pod tesco, nastepnym razem bedziesz strąbiony :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

barts, co do spota to ja bym sie z Toba na browara wybrał :) ogolnie to mam ochote juz od tygodnia sie strzaskac ale nie mam wolnego wekeendu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis ogarnięty ale spryski jak nie działały tak nie działają...multifunkcja też nie bo mam podstawowy moduł kierownicy z końcówką F a potrzeba by L albo N

* Midline

o kierownica : standardowa 4-ramienna kierownica, sportowa kierownica trójramienna, kierownica multifunkcyjna

o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer), tempomat (Cruise Control)

o numer VAG: 8E0 953 549 L (8E0953549L), 8E0 953 549 N (8E0953549N)

* Highline

o kierownica : standardowa 4-ramienna kierownica, sportowa kierownica trójramienna, kierownica multifunkcyjna

o dostępne funkcje: manetka komputera pokładowego (trip computer), tempomat (Cruise Control), kierownica podgrzewana

o numer VAG: 8E0 953 549 M (8E0953549M), 8E0 953 549 P (8E0953549P)

nie pamietam czy masz jeszcze lopatki do skrzyni? nie wiem jaki powinienes miec modul, niech sie Barts wypowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli modul midline by podszedl to znalazlem dwa:

PAJĄK 8E0953549L A4 B6 SEDAN (3591113217) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale ja bym na Twoim miejscu kupil to:

Manetka Fis Tempomat Audi A4 B6 8E0953549N (3625737985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bo cena 300 ale tasme sprzedasz za conajmniej 100 pod multi kiere, do tego tempomat za 100, manetke z fisem tez za okolo 90 zł ...

zostaje Ci modul ktory potrzebujesz za free wart okolo 250 zł :)

ale pytanie czy podejdzie, z tego co wiem to tak ale podpytac trzeba bartka :)

jezeli nie chce Ci sie bawic w odsprzedawanie tych manetek zapytaj jeszcze siemiana czy czasami nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...