Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja chętnie :) moja pani ma w końcu wolne weekendy, ma ktoś taka rurę na zbyciu??? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A VW PASSAT B5 1.9 TDI (3606168785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Może jakiś spot w niedziele ? jak by było ładnie to nawet na zewnątrz :wink: kto by się pisał ?

PS. Dzięki wszystkim którzy oddali na mnie głos :)

niedziela to nie jest dobry pomysł Lech Pozna - Strona Oficjalna. Ma by gono i kolorowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie :) moja pani ma w końcu wolne weekendy, ma ktoś taka rurę na zbyciu??? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A VW PASSAT B5 1.9 TDI (3606168785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Widzę że wykrakałem :facepalm: - numer tego wężą do naszych TDI PD to 058145856K , najgorsze że raczej nic nie dopasujesz innego bo z Etki wynika że ten wąż to tylko A4 , A6 i Passat z AJM

Aha cena nówki w serwisie bez zniżek ok.250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie bym się spiknął ale w sobotę idę na targi, później urodziny, a w niedzielę jak wcześniej było pisane że meczyk i to nie byle jaki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan wiem ze to nie dokładnie ten co w aukci. za pierwszym razem nie zauważyłem wogole że to ten wąż jest walnięty dopiero jak mi podpowiedzieliście zdjąłem plastik z silnika i znalazłem,

gadalem z mechaniorem i powiedział ze na bałtyckiej wizawi BP jest "szrot" audi/vw i mam u nich poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, wajsik pojawia się na spotach może?

ogólnie ja się postaram zawitać któregoś weekendu, tylko jeszcze nie wiem kiedy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, wajsik pojawia się na spotach może?

ogólnie ja się postaram zawitać któregoś weekendu, tylko jeszcze nie wiem kiedy :decayed:

szczerze ja go nie widziałem jak ja byłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie nie będę pisał, przy okazji jakoś najwyżej, bo i tak nei wiem kiedy ja się pojawię :decayed:

chociaż chętnie bym wpadł teraz w niedzielę, ostatnio też ominąłem wykłady z ekonomi, tzn ktoś wyszedł, później jeszcze ktoś, później nasza powiedzmy "ostrowska" czwórka ktoś tam jeszcze i koleś skończył wykłady 1.5 godziny wcześniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie nie będę pisał, przy okazji jakoś najwyżej, bo i tak nei wiem kiedy ja się pojawię :decayed:

chociaż chętnie bym wpadł teraz w niedzielę, ostatnio też ominąłem wykłady z ekonomi, tzn ktoś wyszedł, później jeszcze ktoś, później nasza powiedzmy "ostrowska" czwórka ktoś tam jeszcze i koleś skończył wykłady 1.5 godziny wcześniej :grin:

No czaje nieźle :naughty: ja proponowałem kręgle wspólne tak na pożegnanie wakacji zebrać ekipę zrzuta i jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...