Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

narka, szerokości!

Pytałem się tu już pewnie. . 1.8T Q czy 3.0v6 ? za i przeciw. zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin daj znac kiedy moge podleciec najlepiej w sobote jak ci pasuje /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide spac Panowie, jutro wstaje o 5 a po pracy kierunek suwalki, szukac grzeska :)

a ja właśnie wstałem i zaraz ruszam.

jak coś do zobaczenia w suwałkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a potem narzekasz jakie te dunlopy Twoje były c**jowe :D

Coś ci się pomyliło - ja nigdy nie jeździłem na Dunlopach....

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

narka, szerokości!

Pytałem się tu już pewnie. . 1.8T Q czy 3.0v6 ? za i przeciw. zapraszam do dyskusji :)

1.8T mimo że z Q to nadal będzie ekonomiczne. Jak chcesz się pobawić i włożyć trochę kasy to można z niego zrobić potwora 300KM.

3.0V6 jeśli stać Cię na benzynę (13L spalanie to tutaj norma). Jeździ się fajnie, bardzo przyjemny dźwięk silnika ale kopa od dołu to nie ma - jeździłeś dieslem więc będzie bolało dopóki się nie przyzwyczaisz że na obroty trzeba go troszkę mocniej wkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a zeszłej zimy jak mnie odbierales że Swarzędza jak rozwalilem IC to co miałeś na audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a zeszłej zimy jak mnie odbierales że Swarzędza jak rozwalilem IC to co miałeś na audi?

też o ile dobrze pamiętam, jak się u Vario spotkaliśmy to Dunlopy miałeś :whistling:

Bart swoją drogą napisz do "mrogal". Załatwia opony taniej, niż na stronce oponytanio.pl, własnie czekam za przesyłką, a wcześniej też brałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a zeszłej zimy jak mnie odbierales że Swarzędza jak rozwalilem IC to co miałeś na audi?

Bridgestony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart swoją drogą napisz do "mrogal". Załatwia opony taniej, niż na stronce oponytanio.pl, własnie czekam za przesyłką, a wcześniej też brałem :wink:

Dzięki :wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

No nie wiem ale narzekales na nie

To była ostatnia zima czy jeszcze rok wcześniej?

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

też o ile dobrze pamiętam, jak się u Vario spotkaliśmy to Dunlopy miałeś :whistling:

Slo robił mi zdjęcia na 17" - trzeba spojrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, najlepiej wejdź na ta stonkę, wybierz oponę która Tobie odpowiada, rozmiar, indeks, nośność itp i link wyślij mu na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszę.

Slo - problem, który wtedy miałem nie dotyczył opon tylko źle zrobionej zbieżności, którą "ekspert" ustawiał z wywalonym gniazdem wahaczy w zwrotnicy.

I rzeczywiście - teraz dotarło do mnie, że przecież przez zjebaną zbieżność wyjeździłem Blizzaki LM30 w jeden sezon na sliki. Opony były potrzebne od razu (jakiś wyjazd, chyba do Bielska) więc brałem co popadnie - zatem może być to Dunlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc brałem co popadnie - zatem może być to Dunlop.

tak jest :good:

3D sport czy jakoś tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc brałem co popadnie - zatem może być to Dunlop.

tak jest :good:

3D sport czy jakoś tak :decayed:

Za chwilę 17" wędrują na B6 więc lepiej sprawdzę czy wszystko z nimi OK :facepalm: Jeszcze się okaże, że potrzebne będą 2 komplety opon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie te 3d sport :)

kuurde brakuje mi audi

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

koledzy i Bart-S, jak z awaryjnością 3.0 ? idzie to zgazować wogóle ? Bo w gazie całkiem sensownie by to paliło podejrzewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...