Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nie bylo mnie przez dwa dni a tu widze ze mam do nadrobienia 10 stron, co za masakra.

panowie szukam tanio stalówek 16" na zime.

Vario - tech podał namiary dokładne na kolesia ma nowe jak i używane opony i felgi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie czuj się tak każdy musi oswoić się z Twoją prpozycją choć myśle że z 18.10 może być cieżko z tego powodu iż ludzie zaplanowali pewnie sobie czas w sobote :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe neguję tego... ale pomyślcie jaki bylby to swietny czas spedzony na jednym spocie.

ale Ty proponujesz połączyć te spoty w jeden czy żeby odbywały sie Lubuski i Wielkopolski i na oba całe ekipy?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdyby dwie grupy połaczylu sie w zielonej byłoby git. Mozna teraz u nas sie spocic a nastepnym razem w Was w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w poznaniu jest wszystko zaplanowane przejazd przez całe miasto i żarko w Pestce i takie tam... więc może innym razem się zgadamy żeby coś zorganizować razem jako jedność.....a Śmieszny z Zielonej bywa na spotach bynajmniej był na ostatnim na którym ja byłem. :hi:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:06_________________________________________________aha to jest moje zdanie a jutro niech inni się wypowiedzą ....mówię tylko za siebie....

ide w kimono

pozdrawiam Topor

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo studiuje w Poznaniu ;p przemyślcie jescze temat;) bo moze byc git;)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:08_________________________________________________ja rowniez pozdrawiam;) :)

DObranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie przez dwa dni a tu widze ze mam do nadrobienia 10 stron, co za masakra.

panowie szukam tanio stalówek 16" na zime.

15 stki nie laska? :cool1: sprzedam :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 01:57_________________________________________________

czuje sie olany:>

nie czuj sie olany,

termin spota ustalamy z wyprzedzeniem. trudno oczekiwac, ze nagle przeniesiemy spota do zielonej gory. [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 02:05_________________________________________________oczywiscie serdecznie zapraszamy na spocik.

BTW mozemy sie do zielonej kiedys wybrac. taka wyprawa, kolumna umytych :cool1: a4rek, wydaje sie ciekawa opcja :kox:

dzien dobry, pobudka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: no to moze byc to w sobote:D

pewnie, ze pieknie by bylo. ale mamy rodziny, dziewczyny... wiesz dwa dni na spotach :rolleyes:

na najblizszym spocie omowimy cala sprawe... :good: uwazam ze to ciekawy pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.0 do 100, v-max 265. Przebieg przy skasowaniu 32000 km. Auto najlepsze i najszybsze jakie miałem, nie licząc braku klimy to na tamte czasy to był niezły spas. Generalnie w tuning i car audio wsadziłem 25000 w 1998-1999 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotomierz zamykała przy 7500 obr wyjąc jak szlifierka :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:22_________________________________________________Haj madas26 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...