Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaaa on nie wpada na spot bo z Martą się umowił ....nic nie pucuje się bo boi się konkurencji zaraz byśmy miejsce spotu zmienili!!! :polew::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...moja by mi dała Marty :no:

Opublikowano

...moja by mi dała Marty :no:

Ive widze w podpisie, zamiescil na fotografi pojazd, ktory posiada dzisiaj, oraz taki jaki bedzie posiadal w pzyszlosci :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ważne ,że z grupy Vag-en :naughty::kox:

Opublikowano

ale z napedem na żadna oś :decayed::buahaha::nabijasie:

Opublikowano

mam od tego ludzi :gwizdanie: :polew::tongue4:

Opublikowano

Ive a ile taki Vag-on kosztuje i czy są jakieś znaczy czy macie jakieś spoty :gwizdanie:

Opublikowano

oj...prześmiewcy...nasze forum nazywa się pkp.pl

Opublikowano

ale ze mnie gapa mogłem się domyśleć :mysli:

Opublikowano

Mówcie co chcecie, ale tak mało gumy na felach to nikt nie ma :evil:

Opublikowano

Sorry Panowie miałem mały break. Ceny na opony raczej dobre, dla mnie i moich znajowmych zawsze w cenie lub jak inaczej zwał montaż i wyważenie gratis, wybór ma szeroki, kupuję u niego od 1995 roku, ważne żeby się powołać na mnie, jutro do niego zadzwonię i przypomnę o lepszych warunkach dla moich znajomków. Np. jak dla mnie Bridgestone Potenza RE050 225/50/16 z montażem, wyważeniem i azotem 600 zł brutto/szt. Jak macie jakies pytania to PW.

Pozdro 4@LL

Opublikowano

Bartek dla mnie promocja to 250zł za szt. za zimę a Ty mi z 600 stówami wyskakujesz :polew::tongue4: buahahahaha, ale zadzwonię i popytam o Nokian'a dla mnie...dzięki za info

Opublikowano

nie chce ciebie rozczarowac ale ten VAG-on ma logo mercedesa :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ive może używki? Ma super wybór w dobrych cenach, moja starsza do Lexa kupuje :) Ja inwestuję tylko w nówki i tzw. spitzenklasse :)

Opublikowano

2 mam prawie nówki i 2 szt muszę dokupić...porównam ofertę i wybiorę najlepszą

Opublikowano

Sorry Panowie miałem mały break. Ceny na opony raczej dobre, dla mnie i moich znajowmych zawsze w cenie lub jak inaczej zwał montaż i wyważenie gratis, wybór ma szeroki, kupuję u niego od 1995 roku, ważne żeby się powołać na mnie, jutro do niego zadzwonię i przypomnę o lepszych warunkach dla moich znajomków. Np. jak dla mnie Bridgestone Potenza RE050 225/50/16 z montażem, wyważeniem i azotem 600 zł brutto/szt. Jak macie jakies pytania to PW.

Pozdro 4@LL

a gdzie on ma ten punk tak dla wiadomości bo sobie podjade??

Opublikowano

Siemanko... mam taka propozycje dla Was;) odnosnie spotu. 18.10 tj sobota jest ZLot w Zielonej Górze... bedzie pare Zielonogorskich autek i moze Wy Poznaniaki do nas dolaczycie??:) takie swiete przymieze i pojednianie:D :decayed:

w razie W temat

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.405.html

Opublikowano

dzięki stary podjade sobie w jakiś dzień i powołam się na Ciebie może coś ciekawego dla mnie znajdzie. :hi:

Opublikowano

nie bylo mnie przez dwa dni a tu widze ze mam do nadrobienia 10 stron, co za masakra.

panowie szukam tanio stalówek 16" na zime.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.