Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

no comments!! :no:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

niezły żarcik :polew:

Opublikowano

A ja ciągle z dylematem - czy na zimę zostają stalówki bez kołpaków, czy moje stare alu 15''

Opublikowano

A ja ciągle z dylematem - czy na zimę zostają stalówki bez kołpaków, czy moje stare alu 15''

stare alu a co..... :naughty: a jak stalówki dołóż kołpaki :hi:

Opublikowano

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

niezły żarcik :polew:

obawiam się, że to niestety fakt :confused4:
Opublikowano

zazdroscicie mi tych 15 widze, :wink4: zapewne najbardziej jak wpadacie w jakas wyrwe w jezdni :tongue4::cool1:

Opublikowano

a co się stało Tomek?? :mysli:

Opublikowano

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

niezły żarcik :polew:

obawiam się, że to niestety fakt :confused4:

:bag: :bag: :bag::baseball: :baseball: :cool1::decayed:

Opublikowano

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

niezły żarcik :polew:

obawiam się, że to niestety fakt :confused4:

:bag: :bag: :bag::baseball: :baseball: :cool1::decayed:

wiedziałem że Twoja reakcja będzie taka ...Tomek niech szykuje cebule :naughty:

Opublikowano

obowiązki rodzinne mnie wzywają, :cool1:

Opublikowano

zazdroscicie mi tych 15 widze, :wink4: zapewne najbardziej jak wpadacie w jakas wyrwe w jezdni :tongue4::cool1:

ja wlasnie zapodalem 15 + opona 65 na zime wiec mi dziury nie beda straszne!! :evil:

Opublikowano

zazdroscicie mi tych 15 widze, :wink4: zapewne najbardziej jak wpadacie w jakas wyrwe w jezdni :tongue4::cool1:

ja wlasnie zapodalem 15 + opona 65 na zime wiec mi dziury nie beda straszne!! :evil:

a sie ze mnie nabijales :decayed:

195/65/55 rulez :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 22:23_________________________________________________

chyba nie będzie mnie na spocie w niedzielę-jadę do Tbg :embarrassed: :gwizdanie:

niezły żarcik :polew:

obawiam się, że to niestety fakt :confused4:

:bag: :bag: :bag::baseball: :baseball: :cool1::decayed:

wiedziałem że Twoja reakcja będzie taka ...Tomek niech szykuje cebule :naughty:

cieszylem sie na spotkanie w komplecie :confused4: kolumna a4 i te sprawy, Tomek rodzinne sprawy za 2 tyg. :gwizdanie:

Opublikowano
195/65/55 rulez
1 raz słyszę o takim rozmiarze kół :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano
195/65/55 rulez
1 raz słyszę o takim rozmiarze kół :gwizdanie: :tongue4:

:polew: nie widziales u mnie? :cool1: oczywiscie 195/65/15 :gwizdanie:

Opublikowano

no pewnie ,że widziałem te balonówy :>

Opublikowano

Ive jeździłeś już wcześniej na tych Nokianach jeśli tak to jak je oceniasz i skolko :)

Opublikowano

Ive jeździłeś już wcześniej na tych Nokianach jeśli tak to jak je oceniasz i skolko :)

pytaj Marinero od niego je mam :wink4:
Opublikowano

Ive jeździłeś już wcześniej na tych Nokianach jeśli tak to jak je oceniasz i skolko :)

pytaj Marinero od niego je mam :wink4:

Tak pytaj marinero - od niego je ma!! :polew: :polew:

a powaznie fajne oponki i dobry stosunek ceny do jakosci!!

Opublikowano

dzięki właśnie patrze na ceneo soklo i gdzie :hi:

Opublikowano

dzięki właśnie patrze na ceneo soklo i gdzie :hi:

ja kupowalem na oponeo.pl - mieli promocje!!

Chlopaki szukam samuraja 413 w dobrej cenie jak ktos by mial albo mogl cos polecic to prosze o info - chodzi mi o tania zabawke w teren - czyli roczniki 85-92!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.