Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie bylo mnie przez dwa dni a tu widze ze mam do nadrobienia 10 stron, co za masakra.

panowie szukam tanio stalówek 16" na zime.

Vario - tech podał namiary dokładne na kolesia ma nowe jak i używane opony i felgi. :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czuje sie olany:>

Opublikowano

nie czuj się tak każdy musi oswoić się z Twoją prpozycją choć myśle że z 18.10 może być cieżko z tego powodu iż ludzie zaplanowali pewnie sobie czas w sobote :mysli:

Opublikowano

NIe neguję tego... ale pomyślcie jaki bylby to swietny czas spedzony na jednym spocie.

Opublikowano

NIe neguję tego... ale pomyślcie jaki bylby to swietny czas spedzony na jednym spocie.

ale Ty proponujesz połączyć te spoty w jeden czy żeby odbywały sie Lubuski i Wielkopolski i na oba całe ekipy?? :mysli:

Opublikowano

no wlasnie gdyby dwie grupy połaczylu sie w zielonej byłoby git. Mozna teraz u nas sie spocic a nastepnym razem w Was w Poznaniu.

Opublikowano

już w poznaniu jest wszystko zaplanowane przejazd przez całe miasto i żarko w Pestce i takie tam... więc może innym razem się zgadamy żeby coś zorganizować razem jako jedność.....a Śmieszny z Zielonej bywa na spotach bynajmniej był na ostatnim na którym ja byłem. :hi:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:06_________________________________________________aha to jest moje zdanie a jutro niech inni się wypowiedzą ....mówię tylko za siebie....

ide w kimono

pozdrawiam Topor

:gwizdanie:

Opublikowano

bo studiuje w Poznaniu ;p przemyślcie jescze temat;) bo moze byc git;)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 00:08_________________________________________________ja rowniez pozdrawiam;) :)

DObranoc.

Opublikowano

nie bylo mnie przez dwa dni a tu widze ze mam do nadrobienia 10 stron, co za masakra.

panowie szukam tanio stalówek 16" na zime.

15 stki nie laska? :cool1: sprzedam :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 01:57_________________________________________________

czuje sie olany:>

nie czuj sie olany,

termin spota ustalamy z wyprzedzeniem. trudno oczekiwac, ze nagle przeniesiemy spota do zielonej gory. [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 02:05_________________________________________________oczywiscie serdecznie zapraszamy na spocik.

BTW mozemy sie do zielonej kiedys wybrac. taka wyprawa, kolumna umytych :cool1: a4rek, wydaje sie ciekawa opcja :kox:

dzien dobry, pobudka :kox:

Opublikowano
:kox: no to moze byc to w sobote:D
Opublikowano

:kox: no to moze byc to w sobote:D

pewnie, ze pieknie by bylo. ale mamy rodziny, dziewczyny... wiesz dwa dni na spotach :rolleyes:

na najblizszym spocie omowimy cala sprawe... :good: uwazam ze to ciekawy pomysl

Opublikowano

...hyhy ale cisza pracujecie czy co??!! :cool1:

Opublikowano

Udaję, że pracuję :)

Opublikowano

no jak każdy...jak ta Alfa jeździła Bartek??

Opublikowano

6.0 do 100, v-max 265. Przebieg przy skasowaniu 32000 km. Auto najlepsze i najszybsze jakie miałem, nie licząc braku klimy to na tamte czasy to był niezły spas. Generalnie w tuning i car audio wsadziłem 25000 w 1998-1999 r.

Opublikowano

witam aless po ciężkim dniu pracy :hi:

Opublikowano

Obrotomierz zamykała przy 7500 obr wyjąc jak szlifierka :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:22_________________________________________________Haj madas26 :)

Opublikowano

ładny przecinak to była ta z napędem na 4 kółka??

Siema Adam

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to na spota z nowym Hi-Fi podjadę :) W końcu będę miał porządny sterownik :)

Opublikowano

na tamte czasy to Alfina Twoja to potwór był :kox: pewnie i teraz niejednego by wyśmigała..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.