Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

FWD ale ze szperą i sportowym zawiasem, była na tyle odjechana, że startując z 2ki stałem paląc gumę :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:30_________________________________________________Dokładnie, wtedy miałem firmę tuningową i nie szczędziłem finansów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie, wtedy miałem firmę tuningową i nie szczędziłem finansów :)

ooooo to nie wiedziałem i dlaczego nie zajmujesz się tym do dziś dzień? :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakoś po kilku latach zmieniłem branżę z samochodowej na recyclingową, ale maniakiem jestem do dzisiaj :) Jak by policzyć to 200 autek zrobiłem, niektóre byly nawet w GT na okładkach :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:36_________________________________________________VR6 to jest dobre do modyfikacji G60 bym nie dotykał, no chyba, że zamiast G turbinę wsadzić ewentualnie kompresor od SLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vr6? :naughty:

a co masz jakieś wieści dla mnie... :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 18:29_________________________________________________qrfa żarnik mi padł a rano wyjazd do Tbg ale jestem zły :angry: , w jc auto po rabacie za 1 szt philipsa zawołali 255zł buahahahaha :polew: , wyziałem kumpla przez tel. ,bez rabatu 330zł buahahahahah :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się wtrące bo o golfikach mowa. Przejedźcie sie (lub zakupcie) Mk2 GTI 16V 139Ps 87r wersja bez kata :kox: to dopiero jest ogień w szopie.Posiadałem kiedys takiego przecinaczka dawno temu,(początek lat 90-tych) masakra pocisk jak na tamte czasy :kox: Uwierzycie lub nie 235km/h szedł. Nawet mam ochote kupic sobie takiego i trzymac w garażyku. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajans ale cena zajebiaszcza i wez tu miej xenony oni powariowali a nie masz dojścia do tańszych?

kombinuję...właśnie

wstaw sobie swieczkę i duze lustro :polew:

chcesz wjeb po Tarnobrzesku... :cool1::decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 20:48_________________________________________________podobno ten GTI łoi dupsko G60 choć jakoś nie mogę uwierzyć... :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jeszcze jakieś G60 na kołach są, bo ja nie słyszałem jeszcze chyba o nich pozytywnej opinii. Bardzo niska trwałość i pewnie dlatego dzisiaj GTI 139ps je łoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...