Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FWD ale ze szperą i sportowym zawiasem, była na tyle odjechana, że startując z 2ki stałem paląc gumę :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:30_________________________________________________Dokładnie, wtedy miałem firmę tuningową i nie szczędziłem finansów :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, wtedy miałem firmę tuningową i nie szczędziłem finansów :)

ooooo to nie wiedziałem i dlaczego nie zajmujesz się tym do dziś dzień? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

fajne takie klasyki są...ostatnio mam fazę na golfa mkII G60 albo vr6 w mkIII

Opublikowano

Tomek a Ty zdania co do niedzieli nie zmieniłeś ?? KfC i te sprawy.... :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz, jakoś po kilku latach zmieniłem branżę z samochodowej na recyclingową, ale maniakiem jestem do dzisiaj :) Jak by policzyć to 200 autek zrobiłem, niektóre byly nawet w GT na okładkach :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:36_________________________________________________VR6 to jest dobre do modyfikacji G60 bym nie dotykał, no chyba, że zamiast G turbinę wsadzić ewentualnie kompresor od SLK.

Opublikowano

Adam jutro rano trasa na Tbg, Vario musimy mocno zgłębić projekt VR6... :evil:

Opublikowano

Ive mam gotowy projekt na VR6, jedno miało pod 240 kucy :) mogę wrzucić fotki w razie czego :)

Opublikowano

dawaj jak możesz jestem ciekaw!! :evil:

albo swapa zrobić vr'a do mkII

Opublikowano

Muszę zeskanować, wtedy nie było jeszcze cyfrówek :) może wieczorem mi się uda to wrzucę :)

Opublikowano

oki VR'a można z jakiegoś anglika wyciągnąć, i kupić zadbanego mkII i ogień w szopie :evil:

Opublikowano

Swap dobra myśl, trochę pracy ale efekt powalający :)

Opublikowano

tak tylko skąd kase na to wszystko :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

nie od razu rzym zbudowali powoli powoli i dasz rade Tomek :good:

Opublikowano

vr6? :naughty:

Opublikowano

vr6? :naughty:

a co masz jakieś wieści dla mnie... :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 18:29_________________________________________________qrfa żarnik mi padł a rano wyjazd do Tbg ale jestem zły :angry: , w jc auto po rabacie za 1 szt philipsa zawołali 255zł buahahahaha :polew: , wyziałem kumpla przez tel. ,bez rabatu 330zł buahahahahah :polew: :polew:
Opublikowano

fajans ale cena zajebiaszcza i wez tu miej xenony oni powariowali a nie masz dojścia do tańszych?

Opublikowano

wstaw sobie swieczkę i duze lustro :polew:

Opublikowano

A tak się wtrące bo o golfikach mowa. Przejedźcie sie (lub zakupcie) Mk2 GTI 16V 139Ps 87r wersja bez kata :kox: to dopiero jest ogień w szopie.Posiadałem kiedys takiego przecinaczka dawno temu,(początek lat 90-tych) masakra pocisk jak na tamte czasy :kox: Uwierzycie lub nie 235km/h szedł. Nawet mam ochote kupic sobie takiego i trzymac w garażyku. :decayed:

Opublikowano

fajans ale cena zajebiaszcza i wez tu miej xenony oni powariowali a nie masz dojścia do tańszych?

kombinuję...właśnie

wstaw sobie swieczkę i duze lustro :polew:

chcesz wjeb po Tarnobrzesku... :cool1::decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 20:48_________________________________________________podobno ten GTI łoi dupsko G60 choć jakoś nie mogę uwierzyć... :shocked:
Opublikowano

A w ogóle jeszcze jakieś G60 na kołach są, bo ja nie słyszałem jeszcze chyba o nich pozytywnej opinii. Bardzo niska trwałość i pewnie dlatego dzisiaj GTI 139ps je łoi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.