Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yelo vw cult to potęga-maniacy robią cuda z tego nie pozornego gófna :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale cisza tu... :no: co wy poszliście pomarzyć o G60 czy GTI :mysli:

Opublikowano

ale cisza tu... :no: co wy poszliście pomarzyć o G60 czy GTI :mysli:

Nieeee...... :evil:
Opublikowano

to co robita wieczorną porą :disgust:

Opublikowano

Chlopaki - odmeldowuje sie z niedzieli ale jade obejrzec i byc moze kupic podstawe po kolejny projekt - samuraj 413 w wersji full offraod - dla chcacych zobaczyc o czym mowie polecam zdjecia samuraji na stronie www.puresuzuki.com - zapraszam na wiosne w teren w odstepy lesne na grilla!! jak bede wczesnie rano jechal przez poznan z nadziejami to pomysle o was - a wy trzymajcie cala niedziele kciuki - czyli za kierownik siadac nie mozecie!! :polew:

Opublikowano

a dzisiaj był spocik .. 2 minuty na środku drogi ;)

zostałem upolowany ... i poznałem Blind-a :) (blind11111220) - dobrze że w końcu okleiłem autko :)

Opublikowano

Chlopaki - odmeldowuje sie z niedzieli

coraz więcej ludzi ubywa jeśli chodzi o spot .... :embarrassed: wielka szkoda :embarrassed:

Opublikowano

ja już w Tbg, to może termin spota przesuniemy na następny tydzień!!!

Opublikowano

Ja w następną niedzielę mam imprezę rodzinną więc odpada, 19tego bardziej mi pasuje jak by co.

Opublikowano

ja już w Tbg, to może termin spota przesuniemy na następny tydzień!!!

to dobrze że dojechałeś cały i pewnie bez mandatu, no i szkoda że w niedziele nieobecny ....miłego pobytu :)

Opublikowano

cały, bez mandatu, 2 razy wy***ałem wahaczem o koleinę, nie mam lewego oczka ale jest git, bo mamuśka obiad mi zostawiła....ale do zrobienia :polew:

Opublikowano

no to ładnie zawsze synusia wykorzysta ta mamusia :embarrassed::no:

Opublikowano

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

Opublikowano

co to za ekipy tam przyjeżdżają :rolleyes:

Opublikowano

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

to jest publiczne forum. gratuluję wyobraźni! :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Witam mam problem jestem w poznaniu a mieszkam tu 3tyg.

Mam problem nie moge odpalic auta, akumulator siadl do 0 :confused4: (Ma ktos moze prostownik)

Na kable nie udalo mi sie odpalic nawet nie zakrecil ;(

Opublikowano

siemka w piątek po 22 na skrzyżowaniu Bałtyckiej i Prymasa Augusta Hlonda (Zawady) odbędą sie nielegalne wyścigi..., tydzień temu było mnóstwo ludzi i autek, w ten piątek nie wiem ale coś napewno będzie.. i też kilka a4 przyjechało ostatnio...

to jest publiczne forum. gratuluję wyobraźni! :wallbash: :wallbash:

bez komentarza, nie rozumiem nie moge informowac o zlotach autek, o nielegalnych do tego?? każdy wie że takowe sie odbywają, wiec nie widze problemu, także zapraszam tych którzy chcą i sie nie boją :):)

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

ps. ostatnio były ekipy hondy civic, starej c budy, oczywiscie betki, kilka a3, a4, a6 a nawet kumpel rs6

[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 19:05_________________________________________________

Witam mam problem jestem w poznaniu a mieszkam tu 3tyg.

Mam problem nie moge odpalic auta, akumulator siadl do 0 :confused4: (Ma ktos moze prostownik)

Na kable nie udalo mi sie odpalic nawet nie zakrecil ;(

prostownik mam i z checią bym ci pomógł ale nie ma mnie niestety teraz w Poznaniu...,

edit: pet3r no przeciez nie bede do każdego priva pisac... pozdr

Opublikowano

bez komentarza, nie rozumiem nie moge informowac o zlotach autek, o nielegalnych do tego?? każdy wie że takowe sie odbywają, wiec nie widze problemu, także zapraszam tych którzy chcą i sie nie boją :):)

wiec kto bedzie mógł zapraszam serdecznie

ps. ostatnio były ekipy hondy civic, starej c budy, oczywiscie betki, kilka a3, a4, a6 a nawet kumpel rs6

nie każdy wie, lepiej jednak informować 'po cichu'...

Opublikowano

emperorek bedziesz jutro w poznaniu?

Wiecie gdzie moze o tej godzienie uda mi sie nabyc dobry prostownik?

Najchetniej bym pozyczyl bo juz jeden w Zielonej mam.

Opublikowano

emperorek bedziesz jutro w poznaniu?

Wiecie gdzie moze o tej godzienie uda mi sie nabyc dobry prostownik?

Najchetniej bym pozyczyl bo juz jeden w Zielonej mam.

kurcze stary nie mam prostownika ale popytam sąsiadów może któryś posiada i dam potem znać a kupić pewnie można w każdy większym z częściami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.