Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jednak: KULCZYK się obraziła na Iversona i zabrał frezarkę

2- Siamanko

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mads26 no mam nadzieje ze w poznaniu padnie nowy rekord bo ja wsumie ze spotu na spot jade :) Jutro specjalnie szybciej wyruszam zeby do was dojechas do 16 :)

Opublikowano

dzien dobry wszystkim :hi::)

qual wczoraj nieciekawie. ale na razie kubica ladnie odrobil.

2 razy wy***ałem wahaczem o koleinę, nie mam lewego oczka ale jest git,

a jedzie prosto? :mysli: jezeli wahacz do wymiany masz prawo do odszkodowania

Opublikowano

2 razy wy***ałem wahaczem o koleinę, nie mam lewego oczka ale jest git,

a jedzie prosto? :mysli: jezeli wahacz do wymiany masz prawo do odszkodowania

Chyba, że był znak "uwaga koleiny". Chore.

Opublikowano

2 razy wy***ałem wahaczem o koleinę, nie mam lewego oczka ale jest git,

a jedzie prosto? :mysli: jezeli wahacz do wymiany masz prawo do odszkodowania

Chyba, że był znak "uwaga koleiny". Chore.

nie do konca.

znak uwaga koleiny informuje tylko ze sa.

nie zwalnia od odpowiedzialnosci za uszkodzenie pojazdu wynikle z winy ich istnienia.

jezeli pojazd jest dopuszczony do ruchu i porusza sie zgodnie z przepisami, odszkodowanie sie nalezy

Opublikowano

witam dyskusantów :hi:

Opublikowano

ale cisza, cos mi sie wydaje ze koledzy klubowicze przygotowuja sie do spotu :D, ja nawet swoje nie mam czasu umyć.

Opublikowano

ja swoje myłem w czwartek i brudne już jak cholercia deszcz swoje robi :tongue4:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 14:54_________________________________________________ale rzeczywiście tu cisza muszę przyznać :mysli:

Opublikowano

jade brudnym :gwizdanie: :kox:

madas o ktorej lecisz?

Opublikowano

lece o północy :tongue4:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 20:00_________________________________________________już po spocie a szłoda bo tak fajno było.... :embarrassed:

Opublikowano

heja dojechałem cało :hi:

Opublikowano

CIESZYMY SIĘ :good:ŻAŁUJ ŻE CIEBIE NIE BYŁO

Opublikowano

a były jakieś atrakcje?? :gwizdanie:

Opublikowano

Pierwszy spot zaliczony i było całkiem sympatycznie. Trzeba będzie się częściej pojawiać. Wielkie dzięki i szacun dla kolegi który mi auto zwagował.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 20:24_________________________________________________

a były jakieś atrakcje?? :gwizdanie:

Koledzy z klubu niebieskiego vw dołączyli

Opublikowano

no fajnie było :) przejazd przez miasto tez fajnie wyszedl... szkoda tylko ze nie mozna sygnalizacji ustawic zeby wszyscy razem jechali :)

Musashi dzieki za Vaga! :)

Opublikowano

....Wielkie dzięki i szacun dla kolegi który mi auto zwagował. ...

cześć :) my już po kolacji w okrojonym (5 sztuk) gronie z Gośćmi z Kalisza :)

widzę że nadal jest problem z poznawaniem i zapamiętaniem kto-jest-kto -

ja do auta mam tablice z nikiem ... dzisiaj zapomniałem wyłozyć, ale i tak jest probem z nickami/imionami

moize jakieś identfikatorki chociaż z nickiem każdy sobie zorganizuje ?

VAGował Musashi .... :cool1:

Opublikowano

Karol a moze by tak zrobic naklejki takie jak logo "intel inside" tylko ciut wieksze i zamiast intel wpisac nick klubowy? :)

Opublikowano

dobry spot był widzę :naughty:

Opublikowano

dobry spot był widzę :naughty:

nieobecnym pozostaje zalowac. ja np. mialem byc na spocie godzinke :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 21:23_________________________________________________

heja dojechałem cało :hi:

wyrownales przeciwlegly wahacz? :wink4:

Opublikowano

Ja niestety nie dojechałem, mam nadzieję, że PEPIN przekazał pozdrowienia dla ekipy :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.