Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiero się obudziłeś hihi? Fajnie masz :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich z samego rana :gwizdanie:

kto sie tu pojawil?!

witac. :hi:

Opublikowano

mi tam jest to obojetne czy to bedzie na torze czy w bednarach.

adas masz fajnie , sypiasz sobie do 13, inni o tej godzinie juz sa w polowie roboty.

Czy wam tez sie tak dzis nie chce jak mi?

bo ja mam okropnego lenia, jeszcze jak widze te ostatnie podrygi pogody.

Opublikowano

Ja już drugi tydzień mam mega stres w pracy, sam się dziwię, ze jeszcze tutaj zaglądam, ale jakoś mnie to odstresowuje :)

Opublikowano

wastałem o 8 bo jak wiecie mam małe dziecko a co za tym idzie nie ma możliwości pospania sobie.... :embarrassed: ale prace na szczęście mam taką że moge sobie jechać kiedy chce bo sam sobie szefem jestem fajna rzecz :good:

Paweł ale rozmawiaj z tą babą co i za ile, propozycje padły i wszystkie są podobnego pokroju.

Bartek a co się dzieje w pracy że masz taki stres :mysli:

Opublikowano

home sweet home - nareszcie :cool1:

Opublikowano

to co wymyślili ze spotem, Ive stawiasz zarcie??

Opublikowano

spoko mogę stawiać żarcie, jutro edytuję nagłówek bo dzisiaj mi się nie chce, chyba że Musashi mnie ubiegnie. aha spot w niedzielę w pestce.... :gwizdanie:

Opublikowano

Ive poważnie stawiasz żarcie?? w takim razie od rana nic nie szamam :naughty: aaaa żone zabiore i dziecko :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 21:04_________________________________________________

spoko mogę stawiać żarcie, jutro edytuję nagłówek bo dzisiaj mi się nie chce, chyba że Musashi mnie ubiegnie. aha spot w niedzielę w pestce.... :gwizdanie:

Musashi Cię nie ubiegnie ponieważ jest z tego co wiem niedyspozycyjny....zmień Tomek sam jak możesz :good:

Opublikowano

Ive poważnie stawiasz żarcie?? w takim razie od rana nic nie szamam :naughty: aaaa żone zabiore i dziecko :naughty:[br]

Chopok z Wielkopolski .. ile słodzisz - w domu 1 - a w gościach - a w gościach to trzy :tongue4:

Ja w niedzielę to raczej na chwilę (ostatnia niedziela z rodzinką przed wyjadem )-

powiedzmy godzinkę i mogę przywieźć VAGa

jak ktoś chce i umie się posługiwać - ja dzisiaj debiutowałem z moim cudakiem i na razie raczkuję :D

Opublikowano

Ive poważnie stawiasz żarcie?? w takim razie od rana nic nie szamam :naughty: aaaa żone zabiore i dziecko :naughty:[br]

Chopok z Wielkopolski .. ile słodzisz - w domu 1 - a w gościach - a w gościach to trzy :tongue4:

Ja w niedzielę to raczej na chwilę (ostatnia niedziela z rodzinką przed wyjadem )-

powiedzmy godzinkę i mogę przywieźć VAGa

jak ktoś chce i umie się posługiwać - ja dzisiaj debiutowałem z moim cudakiem i na razie raczkuję :D

i tu się mylisz Karol pochodze z pomorza a dokładniej z pojezierza kaszubskiego ale przesiąkłem już wielkopolską :tongue4:

Opublikowano

madas pogadamy na spocie o pracy pod warunkiem, ze przeżyję do niedzieli no chyba, ze jutro gg :) Pepin wysłałem PW co do VAGa

Opublikowano

nie no stary przeżyj chce posłuchać Twojego audio a pracą się nie przejmuj zawsze można ją zmienić :good::naughty:

Opublikowano

madas :) sprzęt na fabrycznych głośnikach wyciska łzy, wolę nie myśleć co będzie po zainstalowaniu suba i pieca i nowych głośników na przodzie :) fotki możesz oblukać w moim poście o Alpine :)

Opublikowano

Ale cisza tu dzisiaj ysz.gif

czyzby wszyscy w pracy? zhm.gif

Opublikowano

Ja "pracuję"

Witam :)

Opublikowano

Ja "pracuję"

Witam :)

:hi:

w domu?! :rolleyes::wink4:

Opublikowano

Nie, w Kaliszu na Metalowców

Opublikowano

witam witam i o zdrowie pytam :hi:

Opublikowano

witam witam i o zdrowie pytam :hi:

:hi:

po pracy juz?

ja wlasnie nerwa dostalam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.