Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w plazie na pewno bardziej wieje niz w King Crossie... ja byłbym za pestka ale tu znowu problem z LPG :/

moze faktycznie dostosujemy sie do pogody?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde żeby nie bylo jaj z chłopakami z lpg :kwasny:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:41_________________________________________________ma ktoś kontakt z kolegą Pawelek. już długo się nie odzywał, operacje miał jak dobrze pamiętam i od tej pory cisza... :confused4:

Opublikowano

a jak idzie lista z nr telefonów?

Opublikowano

mój pomysł nie wypalił, funkcje forum na to nie pozwalają...

Opublikowano

a jak idzie lista z nr telefonów?

mam już ok 10 kontaktów spisanych :)

Opublikowano

a jak idzie lista z nr telefonów?

mam już ok 10 kontaktów spisanych :)

Mój nr już masz i całą resztę namiarów.
Opublikowano

mam mam Przemek Ty lepiej myśl nad spotem :mysli:

Opublikowano

mam mam Przemek Ty lepiej myśl nad spotem :mysli:

Z tym może być większy kłopot... Czas pokaże.[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 23:23_________________________________________________Na pewno widzimy się w Wolsztynie :)
Opublikowano

witam szanownych kolegów i koleżanke :hi::cool1:

Opublikowano

siema ja już po pracy hyhyhy :decayed:

Opublikowano

Siemka wszyscy :hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:07_________________________________________________Ja właśnie rezam obudowę od mojej E61

Opublikowano

ja rezałem rano paliniki do xena 6000k, świeca za***iście lepiej niż ori 4300k

Opublikowano

A do mojej B7 mam naszykowany niezły bajer, chyba jedyny taki w klubie, jak bóg da to się na spociku pochwalę :)[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:10_________________________________________________Bardziej niebiesko? ja od wczoraj postojowe Blue Visiony mam i całkiem lepiej niż ori, kazałem zakodować przy zamykaniu auta sygnał dźwiękowy :), wkońcu przestanę latać na parking i sprawdzać czy fura zamknięta :)

Opublikowano

6000k świecą na niebiesko a na drodze na biało, a w b5 tez se mogę zakodować syg. dźwiekowy

[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:18_________________________________________________http://www.axejet.pl/

Opublikowano

o to dobrze że Ive jesteś zadowolony zobacze sobie efekt w niedziele :mysli:

Opublikowano

ja sobie chyba xenon w moim nowym miszczu samuraju walne - tylko czy wytrzyma brodzenie?? :naughty:

Opublikowano

ja sobie chyba xenon w moim nowym miszczu samuraju walne - tylko czy wytrzyma brodzenie?? :naughty:

a dalaczego miałby nie wtrzymać :naughty:

Opublikowano

a ja byłem na krótkim spociku - piątek 22:00 ... był emperorek i całe stadko innych gadów ;) zmotoryzowanych

uciekałem do domq ale imprezka się dopiero rozkręcała ... mi było juz zimno ;)

Opublikowano

ja sobie chyba xenon w moim nowym miszczu samuraju walne - tylko czy wytrzyma brodzenie?? :naughty:

a dalaczego miałby nie wtrzymać :naughty:

wiesz nie glupi pomysl na dach dac stare dwa okragle reflektory jak np od bmw starej piatki i w to wsadzic dwa hidy - moglo by pomoc w ternie - dachu i tak nie zatopie!! :decayed: mam nadzieje!! :decayed:

Opublikowano

ja tez bede na tym waszym spocie ;)

iverson wez sprezyny + amorki ;)

i jak cos to bede dzwonic jakbym nie mogl trafic....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.