Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak prawdę mówiąc to ja ma LPG więc i tak dla mnie c**jnia miejsce więc się zastanowię czy przyjechać kola też raczej odpadnie bo też ma LPG więc patrzcie następnym razem i pod tym kątem każdy ma to w opisie :hi: ;(

A i tak ktoś pisał że tam nawet fotek niemozna porobić........ Pepin,Ive,Urbik spotujemy u mnie zrobiwy wkoncu to zakonczenie sezonu czy nie jak co to jest gdzie spać :drunk::bag:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: x 100000000 lista obecności to zło :thumbdown:
Opublikowano

tak prawdę mówiąc to ja ma LPG więc i tak dla mnie c**jnia miejsce więc się zastanowię czy przyjechać kola też raczej odpadnie bo też ma LPG więc patrzcie następnym razem i pod tym kątem każdy ma to w opisie :hi: ;(

A i tak ktoś pisał że tam nawet fotek niemozna porobić........ Pepin,Ive,Urbik spotujemy u mnie zrobiwy wkoncu to zakonczenie sezonu czy nie jak co to jest gdzie spać :drunk::bag:

cholerka to rzeczywiście jest problem o którym każdy z nas zapomniał a może póki temperatura jest znośna spotkajmy się przy św.Jerzym i z tamtąd gdzies sobie podjedziemy może do king Crossa tam można wjeżdżać z LPG :mysli: pomyślcie nad tym i to szybko. :gwizdanie:

Yelo i Azunia będziecie w niedziele?? mam nadzieję że tak :good:

Opublikowano

Nas raczej nie będzie, chociaż kto wie, może...

Opublikowano

jak to z lpg nie można wjeżdżać 1 raz słyszę :shocked:

Opublikowano

jak co robimy spota u mnie gril, kiełbaski no i świeże powietrze

Opublikowano

do pestki nie można :embarrassed::no:

Opublikowano

i co auta sprwdzają czy na gaz czy nie -paranoja :wallbash:

Opublikowano

raczej na wszystkie podziemne parkingi taki przepis niestety ;( :confused4:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:15_________________________________________________u mnie i tak niezobaczą bo wlew do gazu mam przy wlewie paliwa ,ale niewiem czy gady jakiś czujników tam niemają

Opublikowano

jak kiedyś miałem instalacje to wjeżdżałem bez żadnego halo tam gdzie był zakaz więc nie sądze że teraz byłoby innaczej...

Opublikowano

a ciekawe jak to u nich tam działa bo zawsze wrazie czego mogę przełaczyć na bęzynę na czas spotu :gwizdanie: tylko zostaje temat czy tam mają jakieś czuje chyba ze ochrona chodzi i obwac**je samochody???? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:19_________________________________________________Aha żona woła chyba coś bedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jest taka babka co na pewno nosa nadstawi :polew: ona naszą opiekunką była ostatnio na spocie :polew: pracuje w ochronie ma z 55 lat i tu już bez śmiechu :good:

Opublikowano

Ive weź złotą kartę kredytową bo na zarcie nie starczy ...Narazie pany spadam mam RANDKĘ :naughty:

Opublikowano

Jak wlew paliwa schowany i przełączy się na PB, to nie ma bata nikt się nie przyczepi, nawet pani bodyguard :evil:

Opublikowano

czujniki są na pewno ze wzgledów bezpieczenstwa, ale jesli nie masz wycieków gazu to nic nie bedzie piszczec...

ale faktycznie jesli pogoda i temperaturka bedzie znosna to mozna poleciec do King Crossa... :)

Opublikowano

czyli co..? spotkanie tak jak ostatnio przy Jerzym?

Opublikowano

mieszacie Panowie , chlopaki przyjadą na benzynie, gaz wyjeżdżą i po problemie. :decayed:

Opublikowano

mieszacie Panowie , chlopaki przyjadą na benzynie, gaz wyjeżdżą i po problemie. :decayed:

mi to jest zupełnie obojętne więc niech zostanie jak jest :)

Opublikowano

to może ostatni poziom PLAZY - powinno być miejsce i też wieje jak w KK

a że ja mam do upieczenia 2 pieczenie z vario-tech na jednym ogniu to nam tam by pasowało :)

jutro premiera High School Musical i laski chcom iść :)

Opublikowano

moje kobiety też chcą ze mną pojechać i pochodzić sobie po pestce czy tam po plazie :mysli: no może jednak je wezmę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.