Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tu taka cisza :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 20:33_________________________________________________co i jak z ta niedziela robimy spot jesli tak to gdzie kiedy i o której....... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm kolegów i koleżanki z Poznania

Mam prośbę, moja kumpelka szuka Audi A3

http://moto.allegro.pl/item457563483_zadbana_a3_z_sekwencja_na_gwarancji.html

Może ktos z was zerknąc na to autko, bo do Poznania mym 350 km, zeby bez sensu nie jechać

Dzięki za pomoc

Brynia

hej Brynia. ja chetnie ale dopiero w poniedzialek bede w poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie (hihih ale to zabrzmiało)

Jest szansa spotkania sie na torze poznań, data jeszcze do ustalenia ale najlepiej pomiedzy jesienia a wiosna ( wtedy jest najwiecej wolnych terminów). Sprawa wyglada nastepujaco, trzeba było by okreslic co tak naprawde bysmy chcieli robic w ten dziń na torze ( od tego jest uzależniona cena). Możliwosci pewnie bedzie od groma ale najpopularniejsze to: wolne przejazdy po torze, nauka bezpiecznej jazdy z instruktorem, proby sprawnościoiwe, jakis obiadek, moze tez byc zorganizowany rajd przełajowy ( na orientacje, z punktami PKC badz PKT). Swietnie by było jak spadl by snieg w dniu naszych wojazy po torze ( była by lepsza zabawa) oczywiscie w granicach rozsadku.

Drodzy klubowicze, licze na wasze pomysły i czekam na nie do niedzieli. Poniewaz w przyszłym tygodniu jade na spotkanie z organizatorem takich imprez ( dobra znajoma, bede walczyl tez o zniżki) i musiał bym miec jakis wstepny zarys.

Postaram sie tez dowiedziec czy istniała by mozliwosc wystepu/prezetacji klubu w czasie jakis letnich zawodów motorowych na torze. Przejazd kolumny pojazdów audi, za nami słuzby torowe i na końcu zawodnicy. Wiem ze kiedys przechodziły takie numery wiec jest duza szansa. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł wyborny i do tego możliwy do zrealizowania co najważniejsze, dla mnie świetną sprawą byłoby: wolne przejazdy na torze do tego obiadek i może kilka lekcji bezpiecznej jazdy(zawsze się przyda).....to na tyle z mojej strony jak coś przyjdzie mi na myśl to napisze :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie (hihih ale to zabrzmiało)

Jest szansa spotkania sie na torze poznań, data jeszcze do ustalenia ale najlepiej pomiedzy jesienia a wiosna ( wtedy jest najwiecej wolnych terminów). Sprawa wyglada nastepujaco, trzeba było by okreslic co tak naprawde bysmy chcieli robic w ten dziń na torze ( od tego jest uzależniona cena). Możliwosci pewnie bedzie od groma ale najpopularniejsze to: wolne przejazdy po torze, nauka bezpiecznej jazdy z instruktorem, proby sprawnościoiwe, jakis obiadek, moze tez byc zorganizowany rajd przełajowy ( na orientacje, z punktami PKC badz PKT). Swietnie by było jak spadl by snieg w dniu naszych wojazy po torze ( była by lepsza zabawa) oczywiscie w granicach rozsadku.

Drodzy klubowicze, licze na wasze pomysły i czekam na nie do niedzieli. Poniewaz w przyszłym tygodniu jade na spotkanie z organizatorem takich imprez ( dobra znajoma, bede walczyl tez o zniżki) i musiał bym miec jakis wstepny zarys.

Postaram sie tez dowiedziec czy istniała by mozliwosc wystepu/prezetacji klubu w czasie jakis letnich zawodów motorowych na torze. Przejazd kolumny pojazdów audi, za nami słuzby torowe i na końcu zawodnicy. Wiem ze kiedys przechodziły takie numery wiec jest duza szansa. :kox:

szkola bezpiecznej jazdy, jakis hardcore. :kox: rolki zamiast tylnych kolek. przejazdy przez mokry asfalt.

indywidualne przeloty po torze.

a mozebysmy zrobic zrzutke, na jakies autko do katowania na torze? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Swietnie by było jak spadl by snieg w dniu naszych wojazy po torze ( była by lepsza zabawa) oczywiscie w granicach rozsadku.

Zaprawdę powiadam Ci .. quattro przez Ciebie przemawia ;)

Ja jestem, za ale po Nowym Roku wcześniej mnie nie będzie ;) - no i wtedy juz karnawał będzie więc można zakończyć jakąś imprezką.

Nie interesuje mnie grzanie na max i na czas, raczej jazdy sprawnościowe + element instruktażu pokonywania zakrętów i wytknięcie wad

np. za wczesne hamowanie , dokręcanie na zakrętach, trzymanie się kierownicy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja znam Zbyszka Szwagierczaka (wielokrotny Mistrz Wyścigów) który prowadzi w Bendarach z Zasadą szkołę bezpiecznej jazdy, sam taki kurs zaliczyłem, generalnie bomba. Jak by co to mogę zagadać o zniżki dla klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...