Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja też jestem na etapie szukania całych kól zimówek na 16" alu.;.

no to jest nas 3ech .. tylk oja musże specjalne 16tki felgi .. bo jedne z A6 mi się nie chciały obracać z przodu ;)

zacisk blokował się :D

postrugaj zacisk, albo felge w srodku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:...czas jechać do pracy...miłego dnia

Pepin 17" zakładaj, a nie tam się bawisz w kółka od roweru :decayed:

chcesz miec swoje cztery kolka???????????

kup sobie dwa rowery!!!!!!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 08:28_________________________________________________

Ive jeździłeś już wcześniej na tych Nokianach jeśli tak to jak je oceniasz i skolko :)

Musashiego tabelka tylko uswiadamia nas w przekonaniu ze sa to polecane opony za rozsodna cene!! ja przejezdzilem cala zime i fajnie sie smigalo!! pozatym to chyba w finlandii wiedza jak projektowac opony zimowe!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tel do mojego kumpla od opon: Przemek tel 618770913, powołajcie się na Bartka Podgórskiego, ja kupuję u niego od lat i jestem zadowolony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, jakie ceny jakies przyklady? [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:22_________________________________________________

Musashiego tabelka tylko uswiadamia nas w przekonaniu ze sa to polecane opony za rozsodna cene!! ja przejezdzilem cala zime i fajnie sie smigalo!! pozatym to chyba w finlandii wiedza jak projektowac opony zimowe!! :naughty:

dlatego ja wrzucilem. ja to dosyc sceptycznie podchodze do innych marek niz te topowe. ale akurat zimowki nokian wydaja sie byc rozsadne zreszta ja zima smigalem na jakis platin`ach :cool1: i dawaly rade, fakt zimy nie bylo ale zime przezyly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy jak podrosnie i tez zacznie gadac o bzdurach :gwizdanie: glosik oddany

dziekowac :decayed:

Btw. nie watpie ze bedzie gadac o bzdurach, w koncu takie sa dzieci... :lol1:x058.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazdury swoją drogą a głos oddany swoją wszystko można pogodzić :> :hi:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 14:00_________________________________________________241 głos coś słabo gonimy tego co miał 280 3 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już robią żywe zabawki?? do czego to doszło :gwizdanie: :no:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 14:41_________________________________________________Tomek co się dzieje w Twoim życiu wszystko zmieniasz na początek avatara a potem jeszcze podpis :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już robią żywe zabawki?? do czego to doszło :gwizdanie: :no:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 14:41_________________________________________________Tomek co się dzieje w Twoim życiu wszystko zmieniasz na początek avatara a potem jeszcze podpis :mysli:

I jeszcze na spota nie przyjezdza!! :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zabawki mamy wieksze :naughty: no i od pewnego wieku lubimy laleczki :cool1::kox: :kox:

plastikowe czy gumowe? :polew: :polew:

żywe :gwizdanie:

to już robią żywe zabawki?? do czego to doszło :gwizdanie: :no:

Dla niego robia... :polew:

Iverson w avatarku umiescil swoje nowe zdjecie, tak bedzie wygladal po operacji plastycznej.... :gwizdanie: :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...