Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i zaraz odpadnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 21:45_________________________________________________Ive zdrowa d*pa z tej aktoreczki a ja niewiedziałem że taka istnieje :kox::naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ją 1 raz zobaczyłem w serialu Magda M. - jak z moją kobitka oglądałem , no i tak jakoś wpadła mi w łoko :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

chyba nie będzie tak źle :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 21:49_________________________________________________

ja ją 1 raz zobaczyłem w serialu Magda M. - jak z moją kobitka oglądałem , no i tak jakoś wpadła mi w łoko :gwizdanie: :naughty:

a potem grała w "Twarzą w twarz" dobra laseczka
Opublikowano

dobry wieczor

widze spam leci pelna para :kox: :kox:

Opublikowano

oooo kogo my tu widzimy :shocked:

Opublikowano

załatw ją na niedzielę to postawię Ci dużo żarła w KFC :naughty: :gwizdanie:

No wiadomo Musashi na spokojnie obejrzał taniec z gwiazdami i znów do rana przy kompie co??

Opublikowano

haha...podbiję ałdi w dizlu może się skusi :polew:

Opublikowano

wystarczy żę powiesz ze masz Audi to wystarczy .......chyba??? :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 21:55_________________________________________________jaką pogodę zapowiadali na ten tydzień? widział ktoś :hi:

Opublikowano

wystarczy żę powiesz ze masz Audi to wystarczy .......chyba??? :polew:

kurcze może nie wystarczyć....musi dorzucić że ma na glebie audi. :tongue4:

Opublikowano

...rodzinne kombi w dizlu, na felach 16", na glebie i jest moja :naughty:

Opublikowano

ponoć ma być ok +30 stopni :polew::tongue4:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 21:59_________________________________________________

...rodzinne kombi w dizlu, na felach 16", na glebie i jest moja :naughty:

doszły mnie słuchy że ona lubi bardziej fury na 10" :tongue4:

Opublikowano

Madas ja na laski to jeżdżę autem z podpisu (tym czarnym) :cool1: :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

oj Tomaszku tam 10" moga nie pasować ...rada Fiat 126p i jest Twoja :gwizdanie:

Opublikowano

ja ją 1 raz zobaczyłem w serialu Magda M. - jak z moją kobitka oglądałem , no i tak jakoś wpadła mi w łoko :gwizdanie: :naughty:

ostatnio wszyscy na wszystkich chca donosic a tu takie wyznania on-line!! :kox:

Opublikowano

o nie zapomniałem, że możesz na mnie donosić :thumbdown:

Opublikowano

o nie zapomniałem, że możesz na mnie donosić :thumbdown:

a kto ostatnio oferowal numery tel. do mojej :hahaha: - i mi tutaj grzecznie prosze!! hihi - ale czad!! sie porobilo - donosicielstwo i lizusostwo!!

Opublikowano

a ja sobie siedze i wszystko notuję :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Wujas daj im po kropku... :polew:

Opublikowano

Proponuję jakies konkursy i atrakcje na nastepny letni zlot wymyśleć - wzorując sie na imprezce z Bremen,

klubu którego reprentantki już Marinero przedstawił :

http://photos45.nasza-klasa.pl/dev88/0/336/847/0336847968.jpg

http://89.149.244.182/dev284/0/452/398/0452398223.jpg

http://89.149.217.40/dev269/0/452/397/0452397820.jpg

http://photos68.nasza-klasa.pl/dev111/0/462/515/0462515838.jpg

Opublikowano

a ja sobie siedze i wszystko notuję :gwizdanie: :cool1:

to zrozumiale - jestes "troszke" :polew: starszy wiec znasz te metody ze wspolpracy ze slozbami pewnymi!! :polew:

Musashi do lustracji!! :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.