Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musisz koniecznie pisać do ministra infrastruktury o poprawe naszych dość dobrych dróg :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam gwinty KW i 18" z oponą 225/40 i jakos szczególnie nie narzekam na nasze "cudowne" drogi... :]

Opublikowano

witam szanowne grono :wink4:

będę w niedzielę w poznaniu na targach i zauważyłem że u Was właśnie w niedzielę odbywają się spociki

jeżeli można to może uda mi się na chwilkę zajechać

z tego co wyczytałem to godzina 16 tylko jeszcze jakaś konkretna lokalizacja aby navi mnie zaprowadziła :decayed:

:drinks:

Opublikowano

wyruszamy z ul.Sw Jerzego tamteż się spotykamy właśnie o godz. 16 na górze strony jest mapka wlkejona przez Tomka Iversona więc popatrz, wrzuć ulice w navi i dojedziesz.

A co za targi są 19.10?? bo kumpel ma targi ale w arenie ...[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:54_________________________________________________aaaa już wiem targi modelarstwa..... :naughty::good:

Opublikowano

A co za targi są 19.10?? bo kumpel ma targi ale w arenie ...[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:54_________________________________________________aaaa już wiem targi modelarstwa..... :naughty::good:

wybieram się :pali:

Opublikowano

yep :gwizdanie: gewinde FK

akurat jak Iverson rezal to byla kumpela z klubu offroadowego - popatrzyla i powiedziala:

"pierwszy raz widze zeby auto obnizac - bedzie mialo slaby wykrzyz"

:polew: :polew: tak ze Ive nawet pokibicowac nie bedzie mogl podjechac jak ja pojade w teren bo z czarnego nie zjedzie!! a i bedzie miske prostowal po koleinach!! :>

Opublikowano

nie komentuję tej nudnej szydery :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Iv jak się na FK jedzie?????? ja właśnie FK mam zamiar założyć u mnie :evil:

Opublikowano

Polecam---super sprawa na szybkim wejściu w zakręt minimalne wychyły----super, narazie na komfort nie narzekam bo profil 55 ale ciekawe jak na 18" i 40 będzie. :gwizdanie:.

Opublikowano

To gratki w takim razie, masz regulację twardości z przodu ??? Ja taką wersję wybrałem właśnie. Jeszcze raz gratki

Opublikowano

nie niemam regulacji twardości z przodu :kwasny: , Ty kiedy zakładasz??

Opublikowano

Teoretycznie już powinienem, ale koszta 3500 PLN więc muszę cash skombinować, denerwuje mnie już lekkie bujanie mojej fury aczkowiek wczoraj miałem trip do stolicy i się cieszę, że gwinta nie miałem bo pewnie bym front stracił. Myślę, że w ciągu 2-3 tygodni będzie na glebie.

Opublikowano

...no no bo spot 19 :wink4:

Opublikowano

Na spot 19tego to chyba wyjmę sprężyny i będzie gleba - 100 mm hihihi

Opublikowano

Na spot 19tego to chyba wyjmę sprężyny i będzie gleba - 100 mm hihihi

proponuje jeszcze zalozyc fele 21` bez opon :gwizdanie: :cool1::tongue4:

Opublikowano

a po co fele,wogóle kawałek ulicy zorać to juz niżej nie będzie jak gleba to gleba :> :polew:

Opublikowano

a po co fele,wogóle kawałek ulicy zorać :> :polew:

w języku drogowym nie mówi się zorać tylko z frezować :wink4:
Opublikowano

a po co fele,wogóle kawałek ulicy zorać :> :polew:

w języku drogowym nie mówi się zorać tylko z frezować

czekałem na poprawkę od Ciebie bo ja rolnik zwykły i dlatego tak napisałem :evil:

Opublikowano

spoko wezmę Cie na przeszkolenie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.