Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że wszyscy śpią więc mówie dobranoc :gwizdanie:

Opublikowano

czy ma ktos z was na sprzedaż wkład do lusterka (prawy) podgrzewany do a4 b6

Opublikowano

nie ten dzial, zapytaj w dziale kupie. :cool1:

czesc spamerzy, zaspaliscie czy co? :decayed:

Opublikowano

cześć moderatorze nie zaspaliśmy, pewnie niektórzy ciężko od rana pracują :embarrassed:ale na szczęście ja za ciężko nie...a Ty widze że tez nie za cieżko.. :cool1:

Opublikowano

przesadzilem dzisiaj, siedzialem do 6:30 ;(

Opublikowano

ja pierdykam coś Ty do tej godziny robił?? :shocked:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 10:09_________________________________________________a Ty już w pracy czy praca w domu?

Opublikowano

w pracy :rolleyes:

Opublikowano

kurfa do roboty lesery...kontrole mam w czwartek i piątek i zajob w sracz...chcę do domu :confused4:

Opublikowano

HIHIHI - juz sie zapisalem!! jestem jedynym forumowiczem na bmw5er przyznajacym sie do przynaleznosci do a4klubu!!

A ja jestem ciągle kubowicz4sm Vectra Unlimited .. gdzie przez długi czas prezesowałem ..

i tydzień temu chyab juz 10ty zlot tego klubu zaliczyłem ;)

I że by zadośćuczynić .. cały zlot A4K chodizłęm w koszulce i polacze VU tyo teraz miałem już koszulke A4K na zlocie VU :)

Opublikowano

od razu lesery. poniedzialek jest dzien buforowy po weekendzie[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 12:15_________________________________________________

HIHIHI - juz sie zapisalem!! jestem jedynym forumowiczem na bmw5er przyznajacym sie do przynaleznosci do a4klubu!!

A ja jestem ciągle kubowicz4sm Vectra Unlimited .. gdzie przez długi czas prezesowałem ..

i tydzień temu chyab juz 10ty zlot tego klubu zaliczyłem ;)

I że by zadośćuczynić .. cały zlot A4K chodizłęm w koszulce i polacze VU tyo teraz miałem już koszulke A4K na zlocie VU :)

to ty wywrotowiec niezly jestes. :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

to na nasze też musimy cos przytargać ..... :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:17_________________________________________________w polsce obowiązuje monogamia przypominam :polew:

no tak ... jeden spot jedna laska ... ale zawsze inna ..

Opublikowano

to na nasze też musimy cos przytargać ..... :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:17_________________________________________________w polsce obowiązuje monogamia przypominam :polew:

no tak ... jeden spot jedna laska ... ale zawsze inna ..

ciekawa regula, chyba zaczne sympatyzowac z wieksza iloscia klubow :rolleyes:

Opublikowano

ja znam Musashi jeden fajny klub dla Ciebie-"Klub Seniora" buahahahaha

Opublikowano

ja znam Musashi jeden fajny klub dla Ciebie-"Klub Seniora" buahahahaha

wiesz co jak to jest z winem :cool1:

Opublikowano

tak, tak, tak sobie tłumacz...btw zaraz obiad :kox:

Opublikowano

witam :hi:

dzieki chlopcy :wink4: za glosy na nasza dzidzie :decayed::dance::kwiatek:

to spotujemy za dwa tyg?

Opublikowano

witam :hi:

dzieki chlopcy :wink4: za glosy na nasza dzidzie :decayed::dance::kwiatek:

to spotujemy za dwa tyg?

witamy mamę :) spotujemy koniecznie.

Opublikowano

BTW.

co do miejsca spotów ... to w Pestce jest ciepło .. w Luboniu przy FO .. jest jak w KK wieje

no i wrazie co można łatwo pójść do kina, bilard czy kręgle w PLAZie i jest dobry dojazd tramwajkiem

ponadto mozna podjechać pod MAKRO/CARMENA i umyć sobie autko szybko samemu ;) ...

Opublikowano

kurcze poszedłem na godzine na spacer z córeczką a tłum tu że hohoho.. :naughty:

co do miejsca na spot to Pepin ma racje jeśli chodzi o zawieruchy w Luboniu, jest to wszak garaż ale nie całkiem zamknięty wręcz pół otwarty.....ja jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje miejsca spotu.... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.