Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sezonowy klubowicz :cool1::)

a z łajby nie mozesz pisac?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oooo widze że marynarza mamy wśród nas ....nie wiedziałem..pozdrawiam zatem!!! :hi::good:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 18:07_________________________________________________właśnie meczyk oglądam i korzystam z przerwy Lech - legia póki co 0-0,

Opublikowano

nie o 14 tylko o 4... :) a poza tym to weekend jest chyba po to żeby odespać ;)

Opublikowano

koniec meczu 0-0

Nike21 ładnie wracasz do domu .....ooo 4 rano :no::kwasny:!!!

Opublikowano

no w końcu weekend... w tygodniu kończę wieczór o 12 :]

Opublikowano

12 ? ? w nocy mam rozumieć tak?

Opublikowano

tak... północ inaczej ;) jakos nie lubie wczesnie chodzic spac, ale za to lubie dlugo sobie pospac :) tym bardziej w weekend :)

Opublikowano

Pestka jest przy samym przystanku PST i na 100% parking jest za free :) a jesli chodzi o ilosc miejsc to z pewnoscia zmiesci sie tam kilkadziesiac aut ;)

Ano jest za free .. poza tym nie wiedzieć czemu wszsycy chcą na górze parkować ...

podobnie jest w Luboniu w Factory Outlet - spory podziemy parking , można wjechac,

wyjść z auta i wejść do sklepu , bez zmoknięcia jak pada deszcz ... a przed sklepem

ludzie sobie lakier dzrwiami obijają ...

Opublikowano

już jestem :tongue4: , idę coś wszamać bo zara mój program się zaczyna... :evil:

Opublikowano

już jestem :tongue4: , idę coś wszamać bo zara mój program się zaczyna... :evil:

a co ogladasz ciekawego?

Opublikowano

już jestem :tongue4: , idę coś wszamać bo zara mój program się zaczyna... :evil:

no to dobrze że dojechałeś cały....a mandat jakiś wjechał? aaa smacznego tancerzu :polew:

Opublikowano

...no jak co Marta Żmuda :buziak: zaraz tańczy...

1 patrol policji na trasie-zero mandatów hyhyhy

Opublikowano

...no jak co Marta Żmuda :buziak: zaraz tańczy...

1 patrol policji na trasie-zero mandatów hyhyhy

ooooo stary masz gust dla mnie bomba Marta żmuda-Trzebatowska is the best

Opublikowano

no jaha, ładniejszej laski na scenie nie ma

Opublikowano

no jaha, ładniejszej laski na scenie nie ma

nie tylko na scenie ale i wśród aktorek a na świecie tylko moja żona i Wasze kobity są ładniejsze... :cool1:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 19:49_________________________________________________aaa jadę się bujnąć na miasto z małą ...lubi jazde nocą po mieście moja krew!!!

Opublikowano

noo to dobrze - ja odkąd mam CB nie place wcale... :) zresztą i tak nigdy nie płaciłem... zawsze sami ściągali z wypłaty hehehe :naughty:

a jeśli chodzi o Zmudę-Trzebiatowska to sam bym ja wziął na warsztat... :cool:

Opublikowano

Michał jak to na warsztat nie lepiej do kina albo do łó.... :polew:

Opublikowano

sezonowy klubowicz :cool1::)

a z łajby nie mozesz pisac?

z tej niestety nie - nie mam neta online - tylko maila przez lacze satelitarne!! a przydalby sie jak nie wiem co - moze na kolejnej lajbie bedzie!! :>

Opublikowano

oooo jest szuja morska :tongue4:

Opublikowano

oooo jest szuja morska :tongue4:

no, chce sie na BuM forum zapisac :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 21:35_________________________________________________

Pestka jest przy samym przystanku PST i na 100% parking jest za free :) a jesli chodzi o ilosc miejsc to z pewnoscia zmiesci sie tam kilkadziesiac aut ;)

Ano jest za free .. poza tym nie wiedzieć czemu wszsycy chcą na górze parkować ...

podobnie jest w Luboniu w Factory Outlet - spory podziemy parking , można wjechac,

wyjść z auta i wejść do sklepu , bez zmoknięcia jak pada deszcz ... a przed sklepem

ludzie sobie lakier dzrwiami obijają ...

e to moze lepiej w luboniu :mysli: super dojazd, gdyby ktos potrzebowal logi - autobahn niedaleko :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.