Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozatym skoro BUMiE wybaczamy.... :cool1::)

_________________________________________________

jak tak dalej pójdzie to za rok będę musiał kupić Veyrona :polew::wink4:

ale idac tym tropem, oprocz wiekszej mocy masz przyrost dlugosci auta... musisz poszukac tez czegos dluzszego :wink4:

hamowales furacza? robisz jakies mody?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w mordę, teraz tylko w marketach będę robił zakupy bo tam mogę zająć 2 miejsca na długość...

jeszcze nie hamowałem i nie mam gdzie się wybrać, szukam po okolicach hamowni 4x4. modów żadnych prawdopodobnie nie będzie, poza zmianą oleju i rozrządu :naughty:

Opublikowano

kolka tez zostawiasz?

Opublikowano

w mordę, teraz tylko w marketach będę robił zakupy bo tam mogę zająć 2 miejsca na długość...

tylko nie stawaj na miejsca dla niepełnosprawnych teraz jest 500 mandatu i 4 pkt karne....mnie osobiście to cieszy!! :)

Opublikowano

Peter parkuje w miejscu dostawy towarów :polew:

Opublikowano

Tomek Ive czemu nie pochwalisz się że mandat obskoczyłeś od pracowitej straży miejskiej....a niech ich chudy byk!!!

Opublikowano

koła zostają, chyba, że ktoś się zamieni z moją rozsądną dopłatą. z drugiej strony, to jest dla mnie idealny rozmiar bo lubię jeździć szybko, a wiadomo, że u nas na dużych kołach się nie da...

Opublikowano

jeszcze mi zdjęcie ładne wysłali j**ańcy z kamery monitującej. a za mną zakaz parkowania buahahahaha

Opublikowano

by się czymś konkretnym zajeli a nie głupoty im we łbach.....ja za postój za blisko pasów kiedyś dostałem 50 zl i 1 pkt.[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 13:16_________________________________________________a w ogóle co macie dzisiaj na obiad? :polew:

Opublikowano

jeszcze mi zdjęcie ładne wysłali j**ańcy z kamery monitującej. a za mną zakaz parkowania buahahahaha

:wallbash::decayed: ci to by sie lepiej porzadkiem w miastach zajeli. miotly do reki. a nie ludzi nekac

Opublikowano

tak tylko miasto poprzez to że kupili uposażenie dla tych nicponi to na miotły już brakło.....chyba w czynie społecznym im kupie kilka dobrze na tym wyjdziemy :polew:

Opublikowano

co się dziwicie, jeżdżą czym jeżdżą (u nas Cinquecento, Lanosy, Kie i Citroeny Berlingo) to się wyżywają potem :decayed:

Opublikowano

pytanie czy ktoś jest kibicem piłki nożnej ? I czy ktoś jest kibicem jakiegoś sportu, jeśli tak to jakiego.....można by się hurtem wybrać np. na PSŻ MILION POZNAŃ (żużel jakby co) kiedyś!!!

Opublikowano

na żużlu byłem raz w życiu i bardzo mi się podobało. najbardziej zapadł mi w pamięć dźwięk silników i dość specyficzny zapach (jak przypuszczam, spalin i gumy)

Opublikowano

na żużlu byłem raz w życiu i bardzo mi się podobało. najbardziej zapadł mi w pamięć dźwięk silników i dość specyficzny zapach (jak przypuszczam, spalin i gumy)

ale rozumiem że jak byłoby pospolite ruszenie na żużel to byś był za?! Zapomniałeś dodać że żwir lata po trybunach.

Opublikowano

kibicuje F1, mozemy sie wybrac np. do japoni :kox:

Opublikowano

podobniez fajne laski kibicuja zuzlowi :cool1:

Opublikowano

Żużel jest ok, możemy się przejechać. Dziś na torze są zawody, też można było by się tam kiedyś pojawić.

Opublikowano

filmik :good:[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:47_________________________________________________

Żużel jest ok, możemy się przejechać. Dziś na torze są zawody, też można było by się tam kiedyś pojawić.

zuzel?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.