Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobniez fajne laski kibicuja zuzlowi :cool1:

musisz się przejechać na mecz żuzlowy żeby się przekonać..[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:55_________________________________________________a F1 to mus kibicowania do japoni zaś troche daleko nie wiem czy na jednym baku dojadę :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podobniez fajne laski kibicuja zuzlowi :cool1:

musisz się przejechać na mecz żuzlowy żeby się przekonać..[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:55_________________________________________________a F1 to mus kibicowania do japoni zaś troche daleko nie wiem czy na jednym baku dojadę :naughty:

za to jakie tam sa fajne fanki :naughty:

Opublikowano

Chwilkę mnie nie było, a tu już 3 strony natrzaskane...

Pociecha chowa się dobrze, tyle tylko że to jest ONA :naughty:

Ale jak trafia do fotelika to od razu ma rogala, że będziemy jechać :kox:

I tak powoli zaczynamy myśleć, żeby ją sprzedać w jakąś niedzielę i na spota się wybrać. Ale jak będzie mniej niż 10 fur do zażalenie będzie...

Opublikowano

Chwilkę mnie nie było, a tu już 3 strony natrzaskane...

Pociecha chowa się dobrze, tyle tylko że to jest ONA :naughty:

Ale jak trafia do fotelika to od razu ma rogala, że będziemy jechać :kox:

I tak powoli zaczynamy myśleć, żeby ją sprzedać w jakąś niedzielę i na spota się wybrać. Ale jak będzie mniej niż 10 fur do zażalenie będzie...

jakos mi sie zle zapisalo we lbie :embarrassed:

a jaki ma nick w a4-klubie :kox:

Opublikowano

ooo pięknie u mnie też mała kluseczka 10 miesięczna i uwielbia za kierą usiąść....na spota ją wezmę na pewno ale jak będzie cieplej...

Opublikowano

Jak się jej pytałem, to mówiła, że GUUU... Poczekam na inne propozycje :gwizdanie:

Opublikowano

to ile ma Twoja mała?

Opublikowano

2 miesiące skończone niedawno :>

Opublikowano

to duża panna już na wiosne szykuj ją na spot, ja swoją też zabiore...

Opublikowano

Pewnie, najchętniej z jakimś grillem...

Opublikowano

była jakaś propozycja grila ale nie wiem na czym się skończyło.....może do wiosny coś się urodzi bo teraz trochę zimno się robi. :decayed:

Opublikowano

Ja właśnie o przyszłym roku myślę...

Opublikowano

kurcze, przydaloby sie przytulniejsze miejsce na spoty :mysli:

Opublikowano

zimowe ciepłe gniazdko, czy wiosenno-letnie zaciszne miejsce?

Opublikowano

zimowo - jesienne :kwasny: w King Cross sa niby okna i niemile przeciagi.

Opublikowano

trzeba trzeba wymyślić jakies dobre i przyjemne miejsce :embarrassed:

jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł to koniecznie niech pisze a ludzie się ustosunkują do propozycji. :hi:

Opublikowano

przydalby sie parking jak w browarze

Opublikowano

dokładnie ale w browarze z wiadomych przyczyn się nie spotkamy :evil:ale o to właśnie chodzi koncepcja dobra!!! :good:

Opublikowano

Witam wszystkich, widzę że, ruch niezły jak na onet czacie hihi tylko kamerek brakuje :)

Opublikowano

kamerki też możemy załatwić jak ktoś posiada telefon z videorozmową :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.