Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie Luboń super :good: :good:! dojazd rzeczywiście bardzo dobry a do tego jeszcze od niedawna w luboniu mieszkam i tam na parkingu jest zawsze pusto. :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oooo jest szuja morska :tongue4:

no, chce sie na BuM forum zapisac :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 21:35

HIHIHI - juz sie zapisalem!! jestem jedynym forumowiczem na bmw5er przyznajacym sie do przynaleznosci do a4klubu!!

Opublikowano

BMW to zło :polew:

Opublikowano

BMW to zło :polew:

a Ci powiem ze marzy mi sie stara 6 ze szpera... ;>

Opublikowano

BMW to zło :polew:

tylko wylezc ze srodka nie chcial kolega!! :JC_fan:

Opublikowano

bo było nudno i usnąłem :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

A tu znowu o pierdołach gadacie, lepiej mi się przyznawać kto nie oddał jeszcze głosu? http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs-t47717.0.html

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

Opublikowano

To pewnie cheerleaderki zamawiane na spoty...

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

Opublikowano

to na nasze też musimy cos przytargać ..... :tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:17_________________________________________________w polsce obowiązuje monogamia przypominam :polew:

Opublikowano

jak dla mnie Luboń super :good: :good:! dojazd rzeczywiście bardzo dobry a do tego jeszcze od niedawna w luboniu mieszkam i tam na parkingu jest zawsze pusto. :)

osobom, ktore przyjezdzaja spoza poznania tez latwiej nie pakowac sie do miasta :mysli: [br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:25_________________________________________________

A tu znowu o pierdołach gadacie, lepiej mi się przyznawać kto nie oddał jeszcze głosu? http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs-t47717.0.html

ja :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:27_________________________________________________

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

ty tak oficjalnie nt haremow? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja :gwizdanie: :cool1:

Mam nadzieję, że już naprawiłeś swój błąd, bo różnie w życiu bywa :przebiegly:

Opublikowano

osobom, ktore przyjezdzaja spoza poznania tez latwiej nie pakowac sie do miasta :mysli:

w sumie spotkanie w Pestce spowoduje przejazd przez całe miasto np z Kalisza albo Ostrowa Wlkp. więc Luboń Factory będzie optymalnym miejscem :cool1:

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

..

Ty czekaj, czekaj, czy ja mam numer do Magdy... :mysli:

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

..

Ty czekaj, czekaj, czy ja mam numer do Magdy... :mysli:

Magda pewnie wie ale co ma powiedzieć :embarrassed:

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

..

Ty czekaj, czekaj, czy ja mam numer do Magdy... :mysli:

Magda pewnie wie ale co ma powiedzieć :embarrassed:

a kto wie czy wie :mysli::naughty:

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

..

Ty czekaj, czekaj, czy ja mam numer do Magdy... :mysli:

Magda pewnie wie ale co ma powiedzieć :embarrassed:

a kto wie czy wie :mysli::naughty:

no czy Magda M wie, że Piotr ją kocha.

Opublikowano

a te panienki z podpisu to też forumowiczki BMW czy koleżanki z imprezy... :shocked:

prywatny haremik!!

..

Ty czekaj, czekaj, czy ja mam numer do Magdy... :mysli:

Magda pewnie wie ale co ma powiedzieć :embarrassed:

a kto wie czy wie :mysli::naughty:

no czy Magda M wie, że Piotr ją kocha.

a ta, to napewno nie wie :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.