Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

tak prawdę mówiąc to ja ma LPG więc i tak dla mnie c**jnia miejsce więc się zastanowię czy przyjechać kola też raczej odpadnie bo też ma LPG więc patrzcie następnym razem i pod tym kątem każdy ma to w opisie :hi: ;(

A i tak ktoś pisał że tam nawet fotek niemozna porobić........ Pepin,Ive,Urbik spotujemy u mnie zrobiwy wkoncu to zakonczenie sezonu czy nie jak co to jest gdzie spać :drunk::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

tak prawdę mówiąc to ja ma LPG więc i tak dla mnie c**jnia miejsce więc się zastanowię czy przyjechać kola też raczej odpadnie bo też ma LPG więc patrzcie następnym razem i pod tym kątem każdy ma to w opisie :hi: ;(

A i tak ktoś pisał że tam nawet fotek niemozna porobić........ Pepin,Ive,Urbik spotujemy u mnie zrobiwy wkoncu to zakonczenie sezonu czy nie jak co to jest gdzie spać :drunk::bag:

cholerka to rzeczywiście jest problem o którym każdy z nas zapomniał a może póki temperatura jest znośna spotkajmy się przy św.Jerzym i z tamtąd gdzies sobie podjedziemy może do king Crossa tam można wjeżdżać z LPG :mysli: pomyślcie nad tym i to szybko. :gwizdanie:

Yelo i Azunia będziecie w niedziele?? mam nadzieję że tak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na wszystkie podziemne parkingi taki przepis niestety ;( :confused4:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:15_________________________________________________u mnie i tak niezobaczą bo wlew do gazu mam przy wlewie paliwa ,ale niewiem czy gady jakiś czujników tam niemają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedyś miałem instalacje to wjeżdżałem bez żadnego halo tam gdzie był zakaz więc nie sądze że teraz byłoby innaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe jak to u nich tam działa bo zawsze wrazie czego mogę przełaczyć na bęzynę na czas spotu :gwizdanie: tylko zostaje temat czy tam mają jakieś czuje chyba ze ochrona chodzi i obwac**je samochody???? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:19_________________________________________________Aha żona woła chyba coś bedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka babka co na pewno nosa nadstawi :polew: ona naszą opiekunką była ostatnio na spocie :polew: pracuje w ochronie ma z 55 lat i tu już bez śmiechu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlew paliwa schowany i przełączy się na PB, to nie ma bata nikt się nie przyczepi, nawet pani bodyguard :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki są na pewno ze wzgledów bezpieczenstwa, ale jesli nie masz wycieków gazu to nic nie bedzie piszczec...

ale faktycznie jesli pogoda i temperaturka bedzie znosna to mozna poleciec do King Crossa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszacie Panowie , chlopaki przyjadą na benzynie, gaz wyjeżdżą i po problemie. :decayed:

mi to jest zupełnie obojętne więc niech zostanie jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ostatni poziom PLAZY - powinno być miejsce i też wieje jak w KK

a że ja mam do upieczenia 2 pieczenie z vario-tech na jednym ogniu to nam tam by pasowało :)

jutro premiera High School Musical i laski chcom iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kobiety też chcą ze mną pojechać i pochodzić sobie po pestce czy tam po plazie :mysli: no może jednak je wezmę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...