Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

w plazie na pewno bardziej wieje niz w King Crossie... ja byłbym za pestka ale tu znowu problem z LPG :/

moze faktycznie dostosujemy sie do pogody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurde żeby nie bylo jaj z chłopakami z lpg :kwasny:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 21:41_________________________________________________ma ktoś kontakt z kolegą Pawelek. już długo się nie odzywał, operacje miał jak dobrze pamiętam i od tej pory cisza... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak idzie lista z nr telefonów?

mam już ok 10 kontaktów spisanych :)

Mój nr już masz i całą resztę namiarów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mam Przemek Ty lepiej myśl nad spotem :mysli:

Z tym może być większy kłopot... Czas pokaże.[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 23:23_________________________________________________Na pewno widzimy się w Wolsztynie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszyscy :hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:07_________________________________________________Ja właśnie rezam obudowę od mojej E61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojej B7 mam naszykowany niezły bajer, chyba jedyny taki w klubie, jak bóg da to się na spociku pochwalę :)[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:10_________________________________________________Bardziej niebiesko? ja od wczoraj postojowe Blue Visiony mam i całkiem lepiej niż ori, kazałem zakodować przy zamykaniu auta sygnał dźwiękowy :), wkońcu przestanę latać na parking i sprawdzać czy fura zamknięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000k świecą na niebiesko a na drodze na biało, a w b5 tez se mogę zakodować syg. dźwiekowy

[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:18_________________________________________________http://www.axejet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chyba xenon w moim nowym miszczu samuraju walne - tylko czy wytrzyma brodzenie?? :naughty:

a dalaczego miałby nie wtrzymać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na krótkim spociku - piątek 22:00 ... był emperorek i całe stadko innych gadów ;) zmotoryzowanych

uciekałem do domq ale imprezka się dopiero rozkręcała ... mi było juz zimno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chyba xenon w moim nowym miszczu samuraju walne - tylko czy wytrzyma brodzenie?? :naughty:

a dalaczego miałby nie wtrzymać :naughty:

wiesz nie glupi pomysl na dach dac stare dwa okragle reflektory jak np od bmw starej piatki i w to wsadzic dwa hidy - moglo by pomoc w ternie - dachu i tak nie zatopie!! :decayed: mam nadzieje!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...