Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:evil:...widzę , że demokracja służy Wam do , wszczynania rewolucji...który chce się jeszcze wychylić :evil::naughty:

legendarne 1.6 wciąż żyje?? :shocked: sam Yelo mówiłeś ,że chcesz 90ps w dizlu , bo cię sejczenta objeżdżają :polew::wink4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 09:06_________________________________________________Wszystkiego dobrego Panowie i Panie w Nowym 2009 roku , oby był lepszy niż stary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

mówiłeś, że chcesz 90ps w dizlu

Musiałem być nieźle nawalony :tongue4:

Wszystkiego dobrego Panowie i Panie w Nowym 2009 roku

Dopiero jutro Nowy Rok jest Ive, orientuj się :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale znowu tych stron naskrobali...

...składam już teraz bo 2 dni będę trzeźwiał :polew::wink4:

ja juz trzezwiec od dzisiaj zaczalem... :) ale jutro to bedzie chyba zgon :evil: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless wiara :hi:

dzieki Ive za życzenia ...i wzajemnie niech się za***iście kula ten nowy rok ...nie schlej się za bardzo bo nie będę Cię nosił :gwizdanie:

Nike a Ty wczoraj musiałeś nieźle zabalować w tej knajpie skoro na moment nie wlazłeś na forum :mysli:

Yelo a co Ty chcesz od dieseli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj degustowalem kazda whisky jaka byla w barze :decayed:

juz sie dobrze czuje ale rano nie bylo ciekawie :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 13:20_________________________________________________spadam zaraz do makro po Jacka-byl najlepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety spędze sylwestra bez grama alkoholu. A miało być tak pięknie, już zaklepany wyjazd do ustki nad morze a tu kicha. Spędze tego sylwestra jak nigdy przed tv, a filmy się zapowiadają tak samo dobre jak na święta żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się Paweł ja też siedzę w chacie w tym roku zresztą w zeszłym też ...miałem kilka zaproszeń ale z dzieckiem rocznym to mi się nie chce nigdzie chodzić .... do sąsiadów na toast się pójdzie i ok ...całe życie szalałem to teraz czas na spokojne spędzanie sylwka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet sąsiadów nie znam, nie wiem czy mi sił by starczyło by do nich dotrzeć bo stracilem już 10kg wagi. Rano ojciec poszedł odpalic moje auto, niestety ale przegrana walka akumulatora z mrozem. Mam nadzieję że chociaż na kable odpali. Swoją droga na ktoś pożyczyć dłuższe kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08 był dla mnie dobrym rokiem, kupiłem auto, mieszkanie. Tak że nie mam za bardzo co narzekać. Dziś dostałem świetnego smsa, napisał to jakiś kolo który chciałby kupić mojego kadetta. Treść wiadomości brzmiała następująco: za 200zł kupię tego kadetta. Myślałem że się zleje jak go przeczytałem, nawet szkoda mi było odpisywać. [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 14:13_________________________________________________nike - a jaką mają długość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry. Wiem, zawsze jest dobrze. Ja już tyle razy byłem w szpitalu że to mnie nie rusza. Dokładnie to była moja 6 wizyta i tak raz na rok odwiedzam te białe ściany. Życzę wszystkim członkom i członkinią wszystkiego najlepszego w nowym 2009 roku. :notworthy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, ja własnie dzisiaj uszkodziłem auto, wyrwałem poszycie błotnika - k**ew.ki krawężnik którego nie zauważyłem - shit, na koniec roku takie coś mojej niuni się stało - płakać mi się chciało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja będziesz potrzebaował pomocy wal śmiało mam do Ciebie rzut beretem....

Vario przykra sprawa i to kurcze na sam koniec roku....może to oznaka że w 2009 będzie już tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...