Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mój stary się nadaje, latem jeździłem bezstresowo. Jak auto stało na mrozie, to nagle rozrusznik prawie nie działał, ale i tak jakimś cudem odpalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a wogole to zapomnialem napisac ze ogladalem filmiki z waszych wczorajszych wojarzy na sniegu... pawlika quattro ladnie sie krecilo ale madasowi cos nieszlo... :naughty:

wogole operator tej kamery nie popisal sie umiejetnosciami... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to zapomnialem napisac ze ogladalem filmiki z waszych wczorajszych wojarzy na sniegu... pawlika quattro ladnie sie krecilo ale madasowi cos nieszlo... :naughty:

wogole operator tej kamery nie popisal sie umiejetnosciami... :cool1:

a no nieszło nieszło koła mi przychamowywało :no: i nie chciałem szaleć za mocno :gwizdanie: ESP wyłączone ale cały czas coś tam działało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię te stare paździochy, kierownica, lewarek i pedały i nic nie przeszkadza na śniegu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja nie lubie elektroniki... nawet abs mnie denerwuje :kwasny: lepsza szybka noga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja nie lubie elektroniki... nawet abs mnie denerwuje :kwasny: lepsza szybka noga :naughty:

Uwierz mi, że nie... ABS raz mi doopę uratował... i wiele razy dużo pomógł, np. wczoraj w manewrze ominięcia babci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiem kiedy odpuscic zeby moc sterowac autem a z abs droga hamowania bardzo sie wydluza... jak sie juz pojezdzi to mozna sie przyzwyczaic ale jednak wole czasem na " zblokach" poleciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak skręciłem koła, nie skręcało, natomiast po wciśnięciu hamulca przód został pociążony i lepiej skręcił. Innym razem wleciałem z dużą prędkością na lód, hamulec w podłogę i kierownicą walczyłem aby utrzymać się na drodze. ABS w takich sytuacjach jest niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze myślałem że jak ESP wyłącze to śmigam bez żadnych ograniczeń jak kiedyś Astrą .... bo w Volvo nie miałem okazji z ESP wyłączonym bo zimy nie uraczył .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma tak dobrze w nowych autach, wyłączenie ESP to tylko ograniczenie zakresu działania...

Ale jak ojciec w C5 wcisnął gaz w podłoge na śniegu, to byłem w szoku jak się auto zebrało od 0 :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Quattro robi wrażenie nie ma co ..... Pawlik jak sprzęgło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem ten filmik....Q daje radę , ale Adam Ty chyba goniłes Pawła hahahaa , bo driftem na śniegu nie można tego nazwać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem ten filmik....Q daje radę , ale Adam Ty chyba goniłes Pawła hahahaa , bo driftem na śniegu nie można tego nazwać :polew:

raczej ciężko :tongue4: bałem się jak mi zaczął przychamowywać po wyłączeniu ESP więc dałem trochę na luzik :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co masz oprócz esp , że cię blokowało??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 14:21_________________________________________________właśnie go usunąłem :polew: , za późno , ale on ma ze 30 parę mega ,jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało śniegu było z tego, co widziałem :decayed: Jakby była grubsza warstwa i mniej wyjeżdżone, to Q by miało mniejszą przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co masz oprócz esp , że cię blokowało??

nic nie mam ... ale dziwne wrażenie miałem przy mocniejszym ślizgu że mi koła jakby blokują....pierwszy raz nim jeździłem po śniegu i frajda frajdą ale nie chce czegoś rozdupcyć.... może coś źle robiłem ... mistrzem driftu nie jestem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś ten filmik na maila puścić bo ze stronki nie mogłem ściągnąć, dzięki, [email protected]

zaraz wrzuce na youtube i powinno być lepiej :)

a tak wogóle to czołem pany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...